Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

William Angel előtörije

2 posters

Go down

William Angel előtörije Empty William Angel előtörije

Témanyitás  William Angel Szomb. Nov. 20, 2010 9:15 pm

Név: William Angel
Nem: Férfi
Kor: 15
Faj: Angyal (félvér)
Angyal tulajdonságai: Mikor a fehér angyal erejét használja, haja szőke, szemei kék színűek és két fehér szárnya van. Mikor a fekete angyal erejét használja, haja fekete színű lesz, szemei vörösek, hátán pedig két fekete szárny jelenik meg. Mikor mindkét angyal képességét használja, haja szőke marad, jobb szeme kék, bal szeme pedig vörös lesz és a hátán jobb oldali szárnya fehér, bal oldali pedig fekete lessz.

Jellem: Kedves és barátságos. Szereti a társaságot és szeret másokkal beszélgetni. Minden téren lelkes, kitartó és mindig igyekszik a maximumot hozni. Most még nem az igazit keresi, inkább csak kalandozik. Elég perverz perverz. A zene az élete és tehetséges is benne. Általában nem látni szomorúnak, vagy dühösnek, de ha szomorú, akkor inkább bezárkózik a szobájába és zenélget. Ha pedig dühös, ajánlatosabb messzire elkerülni.

Kinézete: Jóképű, 180 cm magas, smaragdzöld szemű szőke hajú, sportos testalkatú, szálkás srác.
Ruházata: Egy fekete póló, egy barnás árnyalatú ing és egy fekete bőrdzseki. Ezenkívül egy fekete farmer és egy hozzá illő sportcipő.
Egyéb tárgyai: Két nyaklánc, melyeket soha nem vesz le, két fülbevaló a bal fülében, valamint egy gitár egy hegedű és egy száj harmonika.
Szexuális beállítottsága: Hetero

Előtörténet:
Amerikában, Los Angeles-ben születtem, 15 évvel ezelőtt. Ami kicsit irónikus, mivel a várost úgy is hívják, hogy "az angyalok városa". Szüleim mind ketten angyalok voltak, de mivel különbözőek (anyám fehér, apám sötét) így én félvérnek születtem. Foglalkozásukat tekintve, szüleim mindketten zenészek voltak. Apám kiváló jazz zongorista és gitáros, anyám pedig tehetséges énekes és hegedűművész volt. Már egész kicsi korom óta meséltek nekem az angyalokról és tanítottak zenélni is. Mivel egészen hat éves koromig nem jelentkeztek angyal képességeim, inkább a zene kötötte le a figyelmemet és ennek hála, ma kiválóan játszom hegedűn, gitáron, zongorán, dobon, szájharmonikán és mások azt mondják, hogy jó hangom is van, de vissza a történethez. hat éves koromban, egyik este mikor befejeztem a vacsorát, valami furcsa égető érzést éreztem a gyomromban és valami szúró érzést a hátamon. Én rémültem szüleimre néztem, akik egymásra néztek, majd elmosolyodtak. Nem értettem, mi folyik itt, de ekkor hirtelen büfögtem egyet. Ami nem is lett volna baj, de a a büfögéssel együtt egy hatalmas erejű fekete villám jött ki a számom, mely szétrobbantotta az asztalt engem pedig a falhoz vágott, ami érdekes módon nem fájt. A földön, valami puhán feküdtem és mikor jobban megnéztem, nem tudtam, mit csináljak boldogságomban... szárnyaim voltak. Ezután, szüleimmel, két hétig vidéki rokonainkhoz költöztünk, ahol megtanították nekem, hogyan uraljam az átváltozásokat, valamint megtanították nekem az angyalok alap képességeit, valamint a a sötét és a fehér angyal képességeit is. Ezután, visszatértem az általános iskolába, ahol eddig is nagy baráti körrel büszkélkedhettem, de miután az erőm is felbukkant, szó szerint vonzottam magamhoz az embereket, főleg a lányokat, így nem is csoda, hogy 13 évesen két lánnyal vesztettem el szüzességem, akikkel azután egy éven keresztül jártam. (igen mind a kettővel egyszerre) Miután befejeztem az általánost, választanom kellett, hogy milyen iskolába jelentkezzek. Én szívem szerint, valamilyen zeneművészetire mentem volna, de szüleim tanácsára inkább egy újonnan nyíló démonsuliba jelentkeztem, ahová fel is vettek, ahová csak kis késéssel tudtam menni, mivel szüleim még egy alapos kiképzésben részesítettek, hogy mindent tudjak, amire szükségem lehet. Mikor elbúcsúztam szüleimtől, mindketten adtak egy- egy nyakláncot, melybe erejük kis részét zárták el, hogy ha valami nagy bajba kerülök, akkor tudjak mihez nyúlni.
Így érkeztem a Démon akadémiára, két nyaklánccal a nyakamban, egy gitárral a hátamon, valamint egy hegedűvel a kezemben és egy szájharmonikával a zsebemben.


A hozzászólást William Angel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 20, 2010 10:30 pm-kor.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

William Angel előtörije Empty Re: William Angel előtörije

Témanyitás  Fujiko Mika Szomb. Nov. 20, 2010 9:52 pm

Köszöntelek az oldalon!

Nagyon kellemes olvasmány lett az előtörténeted. Úgyhogy ELFOGADOM!
Írhatsz karakterlapot, utána kezdheted is a játékot.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.