Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryougi Shiki

2 posters

Go down

Ryougi Shiki  Empty Ryougi Shiki

Témanyitás  Ryougi Shiki Vas. Nov. 21, 2010 7:36 pm

Név: Ryougi Shiki
Nem:
Kor: 14
Faj: Jinkin Chinsei
* Képességek: Az összes, középfokon
Jellem: Úgy, mint általában a faj tagjai, nagyon nyugodt, és ez ugyanúgy kihat a környezetére. Vezető típus, és nem tűri, ha valaki ok nélkül sértegeti őt, vagy mást. Sokan hívták előzőleg a béke hírnökének, és ez nagyon ráragadt, ugyanúgy az is, ahogy gyerekkorában nevelték. Egy nyugodt sóhaja képes lenyugtatni mindenkit, vagy a szomorú nézése kelt minden ok nélkül bűntudatot mindenkiben, kivétel nélkül. Ha úgy vesszük, ragadt rá egy kis perverzség, imád olvasni, zenét hallgatni, művészkedni... bár ezutóbbi nem igazán erőssége, de ő szereti minden rajzát, még akkor is, ha csak pálcika figurákat képes a lapra vetni.
Szexuális beállítottság: Biszexuális
Küllem:
* Szemszín: változó, de alapvetően barna;
* Hajszín: szintén barna;
* Hajviselet: röviden vágva hordja, állán a leghosszabb, tarkónál a legrövidebb, tépett;
* Magasság: 160 cm;
* Súly: 50 kg
Viselt tárgyak:
* Ruházat: Egy sötétkék, virágos kimono, rajta egy piros dzseki, szőrme szegélyezéssel;
* Fegyverek: egy különleges tőr, ólom markolattal, platina éllel (képes magát tűzzel, vízzel, széllel, stb-vel bevonni, a használó hangulatától és akaratától függően)
* Használati tárgyak: Egy festő paletta, ecsettel és festékkel, egy Iphone, egy kis és egy nagy fülhallgató, egy nagyon vastag könyv (5000 oldal)
* Bőröndökben: Laptop, még több könyv, sok papír lap és színes ceruza, illetve egy másik bőrönd, aminek tartalma ismeretlen

Előtörténet:
Shi 14 évvel ezelőtt született be egy igen nemes, démoni családba, melynek fészke New York-ban volt. Nem tudott csodálkozni, hogy szüleitől mindent megkapott, mindentől féltették, és mindig óvták az agressziótól, békére nevelték. Nagyon hamar megtanult uralkodni magán, felvenni az emberek külsejét, folyékonyan beszélni az emberek nevét, járni..
Mikor Shi azonban az emberek világa felé nézegetett, a szülei leintették, de ő nem értett a szóból, s hamar egy másik helyen találta magát, egy helyen, ahol sok másik, vele egykorú gyermek volt, ámbár az ő aurájukat egyáltalán nem éreztem, nagyon gyenge volt mind, egy-két erőset éreztem ki, akik folyton csak a bajt keresték, vagy épp egyedül voltak.
- Iskola? - pislogott Shi, amikor először erre a helyre hozták. Igen, iskola, helyeselt apja, aki kicsit bosszús volt. Mindig féltette a lányát az erőszaktól, erre ide csöppen..
Ryougi Shiki  Chibiryougip
Az iskolás évek nem sokáig tartottak, pontosan addig, amíg kiderült, hogy Shi olyan jól tudja az ötödikes anyagot, mintha már kijárta volna a nyolc általánost, ezért eggyel feljebb léptették félévkor, hatodikos lehetett. Egykori osztálytársai ezt dühösen nézték, és hazafelé nekiestek, amit persze Shi hagyott, lévén, őt nem tanították semmilyen erőszakra.
Mikor hazaért, szülei minden ellenvetést nem tűrően fogadtak fel magántanárt, aki nagyon jó munkát végzett. Természetesen maga a tanár is egy démon volt, Shi szüleinek egyik ismerőse - megtanulta a végsőkig kihasználni a mágiáját, az önuralmat is kortársai ellenére is sokkal jobban művelte, ám az emberibb dolgokkal is törődtek, mint például matematika, nyelv tanulás... Két év múlva, vagyis amikor elvégezte volna a nyolc általánost, már 12 nyelven tudott folyékonyan beszélni.
Mivel a szülei méltónak tartották rá, neki adták a családi örökséget, egy különleges tőrt, és megengedték neki, hogy beiratkozzon egy démon suliba, de csak abba.
Így került Ő ide...

//Még valami: ha később szükség lesz rá, a képességeim miatt szívesen lennék a szabadidőmben önuralom tanársegéd, vagy ilyesmi.//
Ryougi Shiki
Ryougi Shiki

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Nov. 15.

Vissza az elejére Go down

Ryougi Shiki  Empty Re: Ryougi Shiki

Témanyitás  Warg Linderoth Vas. Nov. 21, 2010 9:02 pm

Hi!

Az előtörténetedet elolvastam. A New York-ba születésbe akartam belekötni, de végül is csak én értettem félre valamit. Az előtörténetedet ELFOGADOM

Nyiss 1 topic-ot a kollégiumban ami majd a szobád lesz(esetleg beköltözhetsz valakihez)
Készíts adatlapot, majd írj egy reagot az igazgatói irodához. Majd én foglak bevinni az órára Razz
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.