Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yamato Nadeshiko

2 posters

Go down

Yamato Nadeshiko   Empty Yamato Nadeshiko

Témanyitás  Yamato Nadeshiko Szomb. Nov. 27, 2010 5:29 pm

Név: Yamato Nadeshiko

Nem: Nő

Kor: 22

Faj: Fehér angyal

Jellem: Kedves, de szigorú. Megköveteli, a figyelmet és a tiszteletet, de képes lazán is viselkedni.
Nem tűri a rendbontókat, akik mégis valami olyat csinál, ami ellenkezik a szabályokkal, azt keményen megbünteti. Ugyanakkor képes jókat viccelődni a diákokkal, van humor érzéke és érti a viccet is, még akkor is, ha azok róla szólnak. Nem bírja a perverz, szemét embereket, akik kihasználnak másokat.

Szexuális beállítottság: Hetero

Küllem: Elég kislányos, elsőre senki meg nem mondaná, hogy huszonkét éves. Hosszú vöröses barna haja van, amit általában valamilyen formában felfog, két copf, egy copf, vagy konty. Többnyire kék melegítőben van, de néha, elvetve előfordul, hogy mást hord. Amúgy szeret csinosan öltözködni.

Viselt tárgyak: Mindig van nála egy síp és persze az elmaradhatatlan büntető eszköze, egy ostor.

Előtörténet: Japánban születtem, Tokyo-ban. Az anyám fehér angyal volt, az apám ember. Amikor kiderült, hogy én is angyal vagyok, akkor töltöttem be a négyet, anyám elhagyta apámat és egy kis külvárosi házba költöztünk. Anyám nem akarta, hogy apa rájöjjön, hogy mik is vagyunk. Sose mondta el neki és nem is akarta. Szerencsénkre, anyám szülei ránk akadtak, így volt aki vigyázzon rám és tanítson, amíg anya egy kis étteremben dolgozott.Ők alapból ellenezték az egészet, főleg, mert azt szerették volna, ha anyám is egy angyallal jött volna össze. Szerencsére ettől függetlenül szerettek engem. Szóval amíg az anyám dolgozott, addig én a nagymamámmal tanultam, meg segített megtanulni kordában tartani az erőmet és a nagypapámmal játszottam és néztem a különböző sportokat a tv-ben.
Nem sokkal azután, hogy betöltöttem a 15-öt a nagyapám meg kérdete, hogy döntöttem e már afelől, hogy mi akarok lenni, ha majd igazi felnőtt nő leszek.
- Természetesen edző! - Feleltem neki, mire ő megint kérdezett.
- És milyen edző?
A kérdésen elgondolkodtam, végül csak megráztam a fejem, hogy nem tudom.
- Annyi jó sport van, nem tudok dönteni. - Mondtam még, erre ő csak kedvesen elmosolyodott.
- Akkor miért nem leszel testnevelés tanár? Akkor nem kell választanod.
A gondolat azonnal megfogott, el is határoztam, hogy tornatanárnő leszek.
Sikerült megfűznöm az anyámat, engedje, hogy Tokyo-ba mennyek tanulni. A nagyszüleim is támogattak, így nem volt nehéz rávennem.

Nemsokkal később eljött az idő, az első tanítási nap. Eddig nem nagyon találkoztam emberekkel, csak nagyon ritkán, de akkor is nagyon közeli viszonyba kerültünk, eleinte nem nagyon értettem, de később felfogtam, hogy az aurám miatt. Elég kedvesen bántak velem, nagyon sok barátom volt. De most, még többen voltak, felsőbb alsóbb osztályosok közt is volt egy csomó barátom és nem egy igaz szerelmem. De végül ezek az idők is elteltek. Megkaptam a diplomám és elkezdtem egy iskolát keresni, ahol taníthatnék, de nem volt sehol üres hely. Végül itt az Démon Akadémián kaptam állást, mint a tesitanárnő.


A hozzászólást Yamato Nadeshiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 12:04 pm-kor.
Yamato Nadeshiko
Yamato Nadeshiko

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Nov. 27.

Vissza az elejére Go down

Yamato Nadeshiko   Empty Re: Yamato Nadeshiko

Témanyitás  Fujiko Mika Szomb. Nov. 27, 2010 5:59 pm

Szia!

Elolvastam az előtörténeted és egész jónak találtam. Így ELFOGADOM!
Már előre félek a korbácsos tanárnénitől. Very Happy
Írj adatlapot és kezdheted a játékot.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Yamato Nadeshiko   Empty Re: Yamato Nadeshiko

Témanyitás  Yamato Nadeshiko Szomb. Nov. 27, 2010 6:06 pm

Köszönöm szépen Very Happy
Yamato Nadeshiko
Yamato Nadeshiko

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Nov. 27.

Vissza az elejére Go down

Yamato Nadeshiko   Empty Re: Yamato Nadeshiko

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.