Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zilean történése

2 posters

Go down

Zilean történése Empty Zilean történése

Témanyitás  Zilean Szomb. Dec. 04, 2010 8:26 pm

ÚJ faj: Föld szülöttje
Különlegesség: Óriási állóképesség, nagy gyorsaság...
Gyengeség: Közepes szintű támadások.
Különleges ismertetőjelük nincs. Démoni alakuk ugyanolyan mint az embereké, csak egy a különlegessége, hogy 20 évesen is úgy kinéz az ember mint az embereknél egy 40 éves...
Ők, a földel együtt születtek, pontosabban amikor Isten megteremtette a földet, akkor az ördög, teremtett a földre egy démont, akik az ősidők ótta felügyelik az emberek fejlődését, bűneit...
Átlagos életkoruk: 140 év, ha tökéletesen birtokolják a képességeiket, ez elcsúszódhat 180 évig is...
A nemzés nálluk különlegesen megy végbe, nem sex utján mint másoknál. A föld születje, halála idején teremt egy bábot, mibe életet lehell, és a végén meghal. A föld szülöttje tényleg fölböl fog születni. Ha egy föld szülöttje kereszteződik más démonokkal/emberekkel, akkor nem démon fog születni.
A kezük volt csak eltérő az emberi formájuktól, ami kőböl volt, de át tudtak alakulni egyikből másikba.

Képeségek:
Villámgyorsaság: A használója egy donar gyorsaságával egyenlő gyorsaságot bír felvenni...

Földpáncél:
Ez a páncél mindig a föld szülöttjén van, egy centi átmérőjű, mindenütt védi, szinte láthatatlan. Maga a föld nem laza, nagyon kemény, sziklakeménységű. Az ütéseket letudja védeni...

Földévállás:
A démon földé tud válni, és megjelenni valahol máshol. A démon úgy látja a fölötte földön álló embereket, mintha egy tükrön állnának, ami átlátszó.

Tektonikus mozgás idézése:
A képesség nagy területre hat, földrengést idéz elő, ami lehet kicsi is, vagy óriási mérésű...

Föld szétválasztása:
Egy óriási szakadékot képez, amit össze is zárhat.

Tökéletes forma (Nirvana):
Ez a forma, mikor a használó tudja uralni a földet. Dobálhatja, formálhatja bármit csinálhat. Ez a leglényegesebb képességük.


Neve: Zilean
Faj: Föld szülöttje
Nem: Férfi
Kor: 15
S.B.: Bi
Jellem: Közvetlen, szókimondó, konkrét ember. Lazulni szeret, perverz... Telivan pozitív töltéssel, szóval sose szomorkodik
Küllem: Sokkal fiatalabb mint amennyinek látszik. Fehér póló, fehér köpeny. A haja krémszínű, egy kendővel van felfogva általában. Kesztyűt hordani szokott de nem mindíg.

Előtörténet:


15 évvel ezelőtt születtem. Se apámat, se anyámat nem ismertem. Elkerültem egy nevelőotthonba, ahonnan hamar ki is kerültem, ert egy kedves család megkedvelt és befogadott. Mikor sírtam, mindig kis rezgések keletkeztek, ez volt a képességem első jele. Az iskolában nem kedveltek, de én mindig pozitívan áltam hozzá mindenhez. Még ha verekedésbe is keveredtem, nevetve harcoltam... Eddig az emberek ellen vívott verekedésekbe, hol az utcán vívottakba sose buktam, nem tudtam miért, de most már tudom. Mikor megjelentek az első képességeim, olyan 11 éves koromban, először csak kis földrengéseket tanultam meg irányítani. A bőrömön egy érdekes föld réteg keletkezett, amitől még azt sem éreztem, hogyha áthajt rajtam egy kocsi. Ekkor tudtam meg, hogy démon vagyok, vagy legalábbis mutáns fajzat. Olyan dolgokra voltam képes amikre nem. Kedvenc jeleim közé tartoztak a sétregető jelek, a fuckyou, a „nyalsz nekem” jel. Nem csak a lányokhoz éreztem vonzódást, de egy kis vonzódást éreztem a fiuk iránt is, de szégyeltem ezt. Próbáltam megvetni de nem sikerül. Egyszer egy látomásom támadt, ami során találkoztam az engem megalkotó föld szülöttjével, ő megtanította nekem, hogy tiszteljem a szülőket, legyek mindig pozitív. Még magam sem értem, hogy, de a látomás után be is tartottam a tanításokat. Lehet azért, mert megtudta magyarázni nekem, miért kéne ezt és azt tennem az életbe, én csak igennel feleltem, mert ő tapasztaltabbnak látszik az élet terén. Öregebbnek látszottam mint amennyi vagyok, ezért, amikor táborokba voltam, sokszor nagyobbakhoz irattak be. Az aura ami körülöttem volt, az embereket zavarta ugyan, de aki ismert, az már megszokhatta, mert az ismeretlenek féltek tőllem, de aki ismert, barátkozott velem. Barátokat találnom ezért is hosszú időbe tellet. Egyszer hallottam egy démon iskoláról, gondoltam ott a helyem, bár szívesen maradtam volna az emberekkel is... Késve érkeztem az iskolába, mivel a tanév már megkezdődött, abban reménykedtem, hátha találok magamnak jó haverokat.....



Vége.






//Asszem fél oldal megvan Worldben 12es betümérettel//



A hozzászólást Zilean összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 06, 2010 1:56 pm-kor.
Zilean
Zilean

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Dec. 04.

Vissza az elejére Go down

Zilean történése Empty Re: Zilean történése

Témanyitás  Warg Linderoth Szomb. Dec. 04, 2010 9:46 pm

Szia!

Ajhaj. Sajnálom, de ez most nem nyert. A történetet el kell hogy utasítsam.
Túl sok a helyesírási hiba, illetve E/1-ből hírtelen E/3-ra váltottál.
A faj leírás is hiányzik. Ha már a képességeket felírtad, akkor egy leírást is biggyeszthettél volna hozzá.

Tehát, sajnálatos módon, de ELUTASÍTOM Sad
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Zilean történése Empty Re: Zilean történése

Témanyitás  Zilean Vas. Dec. 05, 2010 9:21 am

Javítok, csak mikor megirtam, akkor gyorsan felraktam azért mert anyu a fejem fölött citerázott
Zilean
Zilean

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Dec. 04.

Vissza az elejére Go down

Zilean történése Empty Re: Zilean történése

Témanyitás  Zilean Hétf. Dec. 06, 2010 1:57 pm

Kész, javítva, jócskán átalakítva
Zilean
Zilean

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Dec. 04.

Vissza az elejére Go down

Zilean történése Empty Re: Zilean történése

Témanyitás  Warg Linderoth Hétf. Dec. 06, 2010 7:35 pm

Hi!

Mivel ma járkál a Mikulás, ezért az előtörténetedet ELFOGADOM a faj leírásoddal együtt.
Készíts adatlapot és egy szobát a kollégiumba. Esetleg máshoz is beköltözhetsz, ha van már valaki aki szívesen fog téged.

Üdv közöttünk!
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Zilean történése Empty Re: Zilean történése

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.