Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sered Kintaro

2 posters

Go down

Sered Kintaro Empty Sered Kintaro

Témanyitás  Kintaro Pént. Dec. 10, 2010 8:11 pm

Neve: Sered Kintaro
Faj: Sötétség bárdja
Nem: Férfi
Kor: 15
S.B.: Hetero
Jellem: Kedves a démonokhoz, az emberekhez is, de kevésbé, mivel ők még a démonoknál is rosszabbak. Ha harcra kerül sor, akkor hidegvérű, mint egy állat. Perverz hajlamai szoktak lenni...
Küllem: A szemei különlegesen zöldek, vajszínű haja van. Testén nem látszik, de kigyurt, nem mint egy body builder, de tömör az izomzata. A ruhája változó, a nyakán egy égő tetoválás van.

Először gondoltam, leírom a fajt, a kinézete nagy koppintás szóval Razz

Sered Kintaro 503px-Final_Getsuga_Tenshou_-_Ichigo_www.kepfeltoltes.hu_

Először is, elmondom a történetüket.
Az ördög mellet szolgáltunk, mikor még ott voltunk. A sötétséget uralva, harcoltak. Míg egyszer, egy fajon belüli démon, fellázadt az ördög ellen. A harcot elvesztettük, és az ördög száműzött minket az emberek világába. Sokáig éltünk az emberek világában, lassan viszanyertük a becsületünket, és vissza mehettünk Abyssba. Néhányan a földön is maradtak, mert ők ott jobban érezték magukat.
Mind két nem lehetett fajon belüli. A félvéreknek csak felnőtt korukban jelennek meg a képességeik. Általában gonoszak, akadnak köztük barátságos emberek, de a nőket mindanyian tisztelik. Olyanok mint a barbárok, ha egy nőért kell harcolni, akkor 200%ot tesznek bele a csatába. A fegyverük egy kasza, amit át tudnak alakítani.
Én ezt egy rózsává alakítom általába át.
Képességek:
Eresztés:
Kiereszti magából a sötét aurát, ami körülötte fog lebegni. Olyan mintha saját testéből jönne ki, de nem így van.

Irányítás:
Irányítani tudja a sötét aurát maga körül, amiből úgymond saját maga áll, amikor átalakul az eredeti formájába.

A pokol láncai:
Megidézi a pokol láncait, amik lefognak bárkit, bármit, bárhol, bivajerős a lefogó képessége. A láncok egy különleges portálon szivárognak át, mintha a levegőből jönnének ki.

A pokol 1000 csapása:
Ez a legfontosabb képességük, megidézik a pokol 1 től 1000 ig terjedő csapását, amik fegyverek alakjába jön létre. A fegyvereknek azonban mindig más az efektjük. Megidézhet egy kardot amely jégből van, és olyat is amely perzsel.

A kasza:
Ez tulajdonképp a fele lelkük. Átalakítható más tárgyakká is, amit a mindennapi életbe használunk. NEM FEGYVERRÉ.

A sötétség bombája:
Az erejét a tenyerébe koncentrálja, majd kilövi, az ütés lehet nagy is, de apró is.
Oszlás:
A használója feloszlik a levegőbe, és megjelenik máshol, a használója helyén csakis sötét aura marad.


Előtörténet:

Nos, megszülettem, mint mindenki. Születésemnél anyám meghalt, apámat sose ismertem, mivel beadott egy nevelő otthonba. Jól éreztem magam ott, mivel anyám orosz volt, apám meg japán, ezért én is japán nevet kaptam. De orosz-országi állampolgár vagyok, amire talán büszke vagyok, néha meg nem. Mivel mi látjuk el a világot úgymond gázzal, bár sok gázt is tudunk csinálni... A nevelő otthonból 4 éves koromban kivettek, egy kedves orosz családban növekedtem. A vezetéknevüket nem vettem fel semmi áron, ha már volt egy nevem, maradjon meg az is. Az iskolai évek könnyen teltek, szót értettem mindenkivel. 9 éves koromban elkezdtem gitározni és énekelni, imádtam ezt a foglalkozást, bár sok hasznát nem vettem, csak pár fellépésen vettem részt. Egy napon, beleszerettem a metál zenébe, valamiért imádtam a jó zúzós zenéket, néha a lazább típusúakat is. Imádtam Marilyn Manson hangját, bár ránézni nem bírtam. A képességeimet, először egy kiránduláson fedeztem fel, mikor is átalakultam az eredeti alakomba, majd megtanultam a többi képességeket is. Amit naponta gyakoroltam, mivel a gyakorlat teszi a mestert. 12 éves koromban, volt az első nagy koncertem, mikor 2000 ember előtt kellett fellépni, igaz nem egy nagy koncert volt, de számomra az. Szerencsére tökéletesre sikerült... A lányokat faltam, ugyanis az egyik képességemhez tartozott, hogy megtudom idézni a pokol 1000 csapását, amikor egy rózsát idéztem meg ami a „szerelem csapása” nevet viselte. Általában vonzotta az embereket, bár fajombeli démonok ellen nemhiszem, hogy hatni fog... Egy napon aztán felfedeztem a kaszámat, amit mindig magamnál tartottam, szerencsére át tudtam alakítani kis dolgokká, rózsává alakítottam át, mert mindig volt nállam egy rózsa, csak 1 marha szokás volt... Vagy akár átalakítottam ceruzává, és úgy jártam egy komolyabb fegyverrel a zsebembe. Persze már úgymond ágyaztam egy nővel, de ezt nem kívánom részletezni, mivel egy egyészakás kaland volt. Egy nyaralás során, rátaláltam egy nekem való iskolára, ahova démonok jártak... Amint 15 éves lettem, egyből jelentkeztem tanulónak. Gondolván, hogy ott nem kellesz matekot, mértant tanulni, mert azt ki a pokol szereti tanulni. Ekkora már jó szinten birtokoltam a képességeimet. És gondoltam, hátha találok magamnak jó barátokat, a tanulásom során... Reménykedni tudtam, hogy felvesznek... Így fel is teszem a kérdésemet:
Elfogadja a jelentkezésem a suliba?!



//Én Vladimir vagyok, csak hát kell egy tanuló kari xD//
Kintaro
Kintaro

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Dec. 10.

Vissza az elejére Go down

Sered Kintaro Empty Re: Sered Kintaro

Témanyitás  Warg Linderoth Pént. Dec. 10, 2010 9:42 pm

Hi!

A fajleírásodat elfogadom (pipa)
Előtörténet: Találtam benne néhány elírást, illetve pár helyen vesszőt raktál pont helyett. Ez főleg a végére jellemző. Viszont, mivel közeleg a karácsony ELFOGADOM

Készíts adatlapot, majd nyiss 1 topicot a kollégium valamelyik emeletére, ami a te szobád lesz. A fajod minden képességét ismered!
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.