Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader

2 posters

Go down

Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader Empty Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader

Témanyitás  Pandora Crusader Szer. Dec. 22, 2010 1:06 pm

Név: Pandora Crusader
Nem: Nő
Kor: 16 (160)
Faj: Gyémánt sárkány

Jellem: Többnyire mogorva, de ha megerőlteti magát, kedves is tud lenni. Bár az utóbbi helyzetet nem szereti. Szeret vagánynak tűnni, így úgy is viselkedik, öltözködik. Nem szereti kifecsegni, hogy ő egy sárkány, így hát ezt kevesen tudják. Nem kedveli az embereket, és a boszorkányokat, mert mind egy kalap alá vonja őket.

Szexuális beállítottság: Hetero

Küllem:

Szemszín: A szeme nagyon hasonlít a gyémántra, ezért ha rásüt a nap, szivárvány ragyog benne.
Hajszín: Szőkés-fehér
Hajviselet: Nem szereti kibontva hordani, ezért leginkább lófarokba hordja.
Magasság: 180 cm
Súly: 55 kg
Viselt tárgyak: Egy gyémánt karkötő, és egy zöld kontaklencse, mivel nem szereti mutogatni a gyémánt szemét.

Előtörténet:

Az életem négy éves koromban kezdődött igazán. A házunk felgyulladt. Apa, és anya meghaltak a tűzben, mivel egy boszorkány megátkozta őket, hogy nem varázsolhattak 12 óráig. Én és a nővérem maradtunk életben, de még így sem kerek a történet. A ház közepén ragadtunk a vörös-sárga lángok között. A levegő páratartalma, már szinte teljesen kiszivárgott. Alig birtunk lélegezni. Mikor hirtelen egy láng csapott ki az ajtó mögül, a nővéremet megsebezte, a szemét, és ennek köszönhetően félszemére megvakult. Már úgyhittük, hogy itt a vég, mikor a tűzből hirtelen egy hang szólalt meg.
-Pandora! Képes vagy rá! Urald a tüzet! Válj egyé vele! -Mondta a rémiszően mély hang. Én nem értettem mit kellene csinálnom, de végül rájöttem, hogy az átok, csak a 10 év felettiekre hatott, így én még tudtam uralni a tüzet. Az erőmmel megpróbáltam utatvágni magunknak az ablakon át, majd kiugrottunk a tetőre, és majd végül a földre. A nővéremmel szomorúan néztük végig, hogy a házzal együtt minden emlékünk elúszik. Másnap reggel, már semmi maradvány nem maradt a házból, csak egy gyémántkarkötő. Mivel az anyáé volt, ezért megőriztem, hogy legalább ennyi maradjon meg belőle. Estére a nővérem szerzett két maroknyi száraz rizst. Én az elsőt jóízűen megettem, de ez sem oldotta az étvágyamat. Mivel ezt a nővérem észrevette, odaadta az ő részét is, én pedig ezzel nem törődve befaltam azt is. Másnapra a nővérem éhenhalt. Nagy sírászápor közepette eltemedtem őt, a régi házunk mellé. Mivel négy éves voltam, ezért sok mindent nem tehettem. ( A négy évet csak kinézetbe nézzétek. Amúgy 40.) Estére egy furcsa, sötét alagútat találtam. Mivel biztonságosnak tűnt, ezért úgy döntöttem ott töltöm az éjszakát. El is indultam a másik végéig. Mikor elértem a másik vége felé, éreztem, hogy megváltozott a világ, hisz az ég, és a hőmérséklet is megváltozott, olyan hirtelen. Messziről egy iskolát pillantottam meg, amit menedékként gondoltam, ezért elsétáltam odáig. Mikor megérkeztem, felsétáltam az igazgatóhoz, biztos tud adni szálláshelyet. Az igazgató kedves volt velem, és kiegyezett, hogy ha elég nagy leszek tanulhatok az iskolába, és a tandíjat iskolai munkákkal kell elérnem. (Újságkihordás minden nap kora reggel.) A napjaimat a Démon akadémiában töltöttem el. Szinte el is feledkeztem a családomról, és a bánataimról, mivel az igazgató, minden igényemet kielégítette. (Nem félreérteni XD) Mikor elértem a megfelelő kort, én is tagja lettem az iskolának, így fejlesztve képességeimet..
Pandora Crusader
Pandora Crusader

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Az iskola falai közt..

Vissza az elejére Go down

Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader Empty Re: Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader

Témanyitás  Pandora Crusader Pént. Dec. 24, 2010 10:07 pm

Készen vagyok! ^^
Pandora Crusader
Pandora Crusader

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Az iskola falai közt..

Vissza az elejére Go down

Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader Empty Re: Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader

Témanyitás  Fujiko Mika Pént. Dec. 24, 2010 10:42 pm

Szia!

Az előtörid ELFOGADOM! Írd meg az adatlapodat és kezdheted a játékot. Smile
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader Empty Re: Pandora "Úgyiskinyirlak" Crusader

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.