Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prey Victor

2 posters

Go down

Prey Victor Empty Prey Victor

Témanyitás  Victor Csüt. Dec. 23, 2010 8:22 pm

Név: Prey Victor
Nem: Férfi
Kor: 15
Faj: Vámpír
Jellem: Kettős személyíség... Emberi alakjában kedves és barátságos. Mindenkivel barátkozik, pozitív sugár árad ki belőlle... Jóformán mindig boldog... Átalakulva: Durva, ha harcra kerül sor, rögtön komolyan veszi. Ekkor mindenkivel ellenségeskedik... Gonosz aura árad körülötte...
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Szőke szeme, barna szeme van. 190 centi magas, 85 kilogramm. Ki van gyúrva, de ez nem látszik rajta, mivel nem evett sok proteint... Átalakulva a haja meghosszabbodik, és beszürkül. A szeme, olyan lesz mint a macskáé, és vérvörös lesz. Sugárzik belőlle a gonoszság, és a vér iránti vágy.
Viselt tárgyak: A ruházata változó... Az erejét egy keresztbe van bele pecsételve. (Ha valaki azzal vág fel, hogy nem lehet, akkor a manga 1. részébe is Mokának keresztbe van pecsételve az ereje Razz)

Előtörténet:

15 évvel ezelőtt születtem... Úgy érzem, elég rég volt már az... Amikor még megszülettem, kis ártatlanka voltam, semmit sem tudtam a világról, de most... Szóval, megszülettem, és mind két családtagom vámpír volt. New Yorkból érkeztem ebbe az iskolába. A nevelkedésem egyszerű volt, mivel a szüleim tisztázták velem a leendő éveimet. Fura is volt nekem először, hogy erősebb vagyok a többi embernél. A fizikai erőm körülbelül 8 évesen jelent meg, azon a napon, mikor hazajöttem, véletlenül leszakítottam az ajtót a helyéről benyitva az eggyik szobába. Felejthetetlen nap volt ez a számomra. Sorra jelentek meg a képességeim, és én vállalkoztam is az edzésekre... A nyakamba mindig egy kereszt volt, amitől ugyan féltem, de mégis hordtam... Így az erőmet ebbe a keresztbe pecsételtem, edzésekkor levettem. Apám edzett, és egyre erősebb és erősebb lettem, bár nem használtam ezt a nagy erőt, mivel még emberi alakomban is erősebb vagyok mint az emberek. Egyszer, hat hónapig nem voltam az emberek világában, mert a szüleim átköltöztek Abyssba, és nekem is velük kellett mennem. Sokszor harcoltunk ott, kisebb-nagyobb sikerekkel. Néha nekem is kellett harcolnom, de ez nem volt túl sűrűn. Mikor már benne jártam a 14 éves korba, átruccantunk apámmal Abyssba, egy két dolgot rendezni... Ekkor megtámadott minket 2 vérfarkas, ekkora az erőm, már akkorára növekedett, hogy mikor én letéptem magamról a keresztet, nagy fény áradt az átalakulásom közben, ez úgymond az elraktározott erő volt, ami kirobbant. És ekkor megpillanthatták eredeti alakomat, amikor a hajam a térdemig ér, és szép szűrke, a szemem meg piros és macska féle. Egy aura vett körül, amolyan démoni, ami a vámpírok körül van. A csatát megnyertük... Hoppá, majdnem kifelejtettem, az iskolában középfokú tanuló voltam. Az emberek nem kedveltek annyira, mivel az a fránya aura körülvett engem, és rettentette el őket, tőllem. Egy-két kapcsolatom volt, ami során már ágyaztam is egy párszor, de nem hosszútávon... Mert előbb vagy utóbb elrettentettem őket... Szóval ennyi lenne az iskolai életem... Sokat ruccantunk át Abyssba... Egy szép napon, szüleim találtak egy iskolát, speckón démonoknak. Hát persze, hogy be is adtak engem oda, ahova örömmel mentem. Megérkezésemkor kézhez kaptam egy alaprajzot, így tudtam, mi hol van... Már csak egy kellett, beköltözni...
Victor
Victor

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Dec. 23.

Vissza az elejére Go down

Prey Victor Empty Re: Prey Victor

Témanyitás  Fujiko Mika Csüt. Dec. 23, 2010 10:34 pm

Szia!

Az előtörit ELFOGADOM! Írj adatlapot és kezdheted a játékot.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.