Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lépcsőház

+4
Daibu Sekushina
Aguri Kazune
Ikumi
Warg Linderoth
8 posters

Go down

Lépcsőház Empty Lépcsőház

Témanyitás  Warg Linderoth Kedd Júl. 27, 2010 6:00 pm

Innen vezet a lépcső az emeletekre.
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Ikumi Kedd Szept. 14, 2010 6:27 pm

*A harc véget ért mivel egy tanár meg állította végre őket.
-Oké menjünk.
*Mondtam Takinak aki kézen fogva húzni kezdett.
-Katsuko azért ha van kedved néha benézhetsz hozzám.
*Szóltam vissza majd mikor elindultunk a lépcsőn láttam egy másik lányt is.
-Szia!
*Köszöntem neki egy kis mosollyal.

/Mika és Taki szobája/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Aguri Kazune Hétf. Okt. 11, 2010 7:46 pm

Miután beléptünk a koliban a lépcsőházban találtuk magunkat.
- Ezzel még nincsen vége a napnak. Egész nap így fog benned menni úgy, hogy élvezd ki ezt a helyzetet. Veheted úgy is, hogy ez a büntetésed amiért annyira beléd szerettem. Ha viszont azt nézzük, hogy mennyire perverz vagy ezt jutalomnak is felfoghatod. Csak nehogy az legyen, hogy annyit fogsz elmenni, hogy az első hónapot ki hagyod az iskolából. Hidd el ha ez lenne én gondoskodó lennék veled.
Vigyorogtam egy sort majd elindultam felfelé szétosztani a plakátokat. A 2. és a 3. emeleten minden szoba ajtajára illetve a köztük lévő falra is tettem pár plakátot. Elindultam lefelé és a lépcsőházba is tettem. Végül a társalgóba tettem egy keveset. Ezzel én ki is fogytam és vártam Shinára, hogy mikor fog végezni.
Aguri Kazune
Aguri Kazune

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2010. Aug. 15.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Daibu Sekushina Hétf. Okt. 11, 2010 7:54 pm

-Majd meglátjuk, mennyiszer fogok elmenni.-felelem vigyorogva.
Nem mondhatnám, hogy nem élveztem a dolgot, de így elég nehéz volt menni, mert folyamatosan élvezkedtem. Elsőre a folyosókra tettem, majd az ebédlőbe is egyet, a biztonság kedvéést. Sőt, a kollégium bejáratára is, biztos,ami biztos. Végül nagynehezen felmásztam az első emeletre. Félúton elélveztem. Végül felértem az emeletre és körbe raktam plakátokkal. Utána még pár helyre raktam. Úgy tűnik, az 50 kicsit sok volt. De azért kiraktam mindet, hátha valaki el akarja vinni magával az egyik plakátot. Ez után bementem a szobámba és lefeküdtem az ágyra. Míg Kazunet vártam, azon gondolkodtam, mit adjak neki ajándékba. Ez után nem sokkal bemondják, hogy mindenki menjen a ceremóniák terme. Megkeresnem Kazunet és együtt indulunk az iskolába, kéz a kézben.

/Ceremóniák terme/


A hozzászólást Daibu Sekushina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 17, 2010 10:07 am-kor.
Daibu Sekushina
Daibu Sekushina

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Sep. 02.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Zacharias Storm Pént. Okt. 15, 2010 11:53 am

Amint beléptem a kollégiumba, döbbenten vettem észre, hogy minden tele van plakáttal. A faltól kezdve az ajtókig, még a társalgóban és az emeleti szobák ajtajain is. Egyet letéptem a falról és átfutottam a szemeimmel.
~ Egy banda? Válogatás? Hmmmmm?? Nemhogy bandát akarnak alapítani, de mégis... mammamia, legalább felkereshettek volna! Na, hol is van ez a bizonyos Auguri Kazune, aki szervezi ezt az egészet?
Nem telt bele sok idő, a földszinti lépcsőházban meg is találta a plakátok szétosztóját egy lány társaságában.
- Szóval te lennél Auguri Kazune, igaz?
Kicsit szemrehányóan megemeltem a kezemben a plakátot. Az ábrázatom olyan alakot keltetett, hogy mellettünk elmenő diákok is megszeppennek.
- Nem az a bajom, hogy bandát alapítasz, fiacskám. Senki se adott rá engedélyt, hogy pillanatok alatt kitapétázd az egész kollégiumot. Először is ennyi plakát tök fölösleges, nem beszélve a pocsékolásokról, elég lett volna a kollégiumban lévő faliújságra kirakni egyet-egyet. Úgyis kiszúrnák mindenki szemét. Másrészt meg ha valamilyen csoportot, szakkört vagy zeneegyüttest akarsz alapítani vagy hirdetni, először a jártasabb tanárokat kéne felkeresni, banda megalapításának esetében engem.
Összetekertem a plakátot és elraktam.
- Mivel jó napom van, nem csinálunk ebből fesztivált. Ha komolyan gondolod ezt az egészet, majd délutáni napokban kölcsönadom nektek a termet, segítségemet akármikor kérhetitek. Addig is addig el nem engedlek, amíg a plakáthadsereget eltűnteted! Ami a faliújságokon vannak, azokat nyugodtan hagyhatod.
Ekkor jött egy tanár, aki szól nekem, hogy jöjjek a Ceremóniák Termébe, mert mindjárt évnyitó. Még gyorsan végigmértem a terepet és megváltoztattam az ukázomat.
- Na öcsi, nekem mennem kell, mert mindjárt tavénnyitó. Öt perced van, hogy a felesleges plakátokat leszedjed az ajtókról és a falakról, aztán utánam hozod őket. Sicc, Senor Auguri, vagy különben meggondolom magam és soha se lesz még egy tanuló szakköröd se!
Azzal gonosz vigyorral hátat fordított és elindult. De előtte még újabb két plakátot "elkobzott" a falról.
~ Majd ha Kazune eltünteti a sok-sok plakátot a faliújságon lógók kivételével, kirakom a nálam lévőket az iskolában és az én tantermemben is.

/Iskola - Ceremóniák terme/
Zacharias Storm
Zacharias Storm

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Oct. 05.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Aguri Kazune Vas. Okt. 17, 2010 2:22 pm

Miután mind a ketten végeztünk a plakátolással hallottam a rádióban, hogy a ceremónia terembe kell mennie mindenkinek ugyanis ma van az évnyitó. Shina megragadta a kezemet és elindult a megadott helyszínre, de egy tanár elkapott minket és leszidott mert mindenhova plakátokat tettünk.
- Igaza van tanárúr csak tudja elragadott a hév. Nagyon köszönöm előre is ha a továbbiakban segíteni fog nekünk.
A szemébe nézve és magabiztosan mondtam neki majd ahogy parancsolta elkezdtem leszedni a plakátokat.
- Shina most, hogy elment a tanár neked is sietned kéne. Majd én leszedem őket te meny nyugodtan. Pár perc és végzek.
Igyekeztem ahogy tudtam és mivel vámpír vagyok így sikerült is nagyon rövid idő alatt majd rohantam az évnyitóra ahogy csak tudtam.

//ceremónia terem//
Aguri Kazune
Aguri Kazune

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2010. Aug. 15.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 4:55 pm

Miután át keltünk az udvaron be vezettem a lányokat a kollégium lépcsőházába.
-Nos innentől nektek kell tudni melyik szobát akarjátok. Persze a meg felelő emeletet ki választva.
Elindultam fel felé, de csak lssan, mert azt vártam, hogy ők induljanak meg a nagy keresésre.
-Innentől én csak követlek titeket. Az érzéseiteket magatoknak kell követni.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 5:02 pm

- Ugyan, semmiség. Épp ideje lenne, hogy valakivel egy szobába kerüljek. - mosolyogtam és engedtem, hogy Arya átfogja a derekam és adjon egy puszit. Vissza is adtam neki egy újabb puszit, csak mivel jobbá tette a kedvemet és biztos Kluzgorét is. Amikor megérkeztünk, innen már rajtunk múlott a kutatás.
- Akkor itt a harmadikon. - mondtam és felvezettem Aryát a harmadik emeletre üres szobát keresni.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 5:15 pm

- Rendben –mondtam lelkesen , majd előre siettem.
Hallottam Natriát, hogy a harmadikon nézelődjünk. Felszaladtam egészen odáig, azzal sem törődtem,hogy esetleg közben a szoknyám teljesen felcsúszott e vagy sem.
- Natria , gyere –fogtam meg a kezét és húztam magammal, majd egy szoba előtt megálltam. Magam elé húztam őt.
- Szerinted ez milyen? –nekem nagyon tetszik – vigyorogtam és átöleltem hátulról, persze nem ok nélkül. Véletlenül nem meg fogtam a melleit neki.
- bocsi – kuncogtam.
- Tanár úr szerint milyen? – jött a kétértelmű kérdés.

/folyt. Nartia és Arya szobája/
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 5:21 pm

Hagytam, hogy előre rohanjanak. Arya szoknyája kissé fel lebbent a rohanástól a lépcsőn ami elég sok látni valót mutatott.
~Valóban fel kéne öltözködnie.
Követem őket a harmadikra majd meg álltam mögöttük mikor a szobát nézték.
-Nektek kéne tudnotok szerintem.

/Nartia és Arya szobája/
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 5:28 pm

Arya előresietett nézelődni. Én is elmentem utána, bár mégha nem rohantam nagyon, az én szoknyám is fel-fellebbent. Hamarosan a lány talál is egy üres szobát és a kezemet megfogva odavisz megmutatni.
- Na, ez jól néz ki. - bólogattam. - Be is lehetne rendezni, ha úgy van kedvünk.
Arya átölelt hátulról és véletlenül megfogta a melleimet. Elpirultam, de nem szóltam semmit, mert jólesett ez az őszínte érintés.
- Semmiség. - legyintettem. - Te vagy az első lány, aki megérintett.
Kluzgor válasza egyértelmű volt, de azért bejött velünk a szobába.

/Natria é Arya szobája/
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Lépcsőház Empty Re: Lépcsőház

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.