Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kondo Mikoto

2 posters

Go down

Kondo Mikoto Empty Kondo Mikoto

Témanyitás  Kondō Mikoto Csüt. Dec. 30, 2010 11:20 pm

Név: Kondo Mikoto
Nem: Nő
Kor: 14
Faj: Donar/Ember

Jellem: Általában kedves, és kicsapongó. Szeretne sok-sok barátot szerezni, és ezért van egypár idegesítő személyisége. Szeret mindenkit ölelgetni, ha felnőtt, ha diák. Szereti a cuki dolgokat, és mindenképpen a haj, és a ruha az első. De viszont ha a másik egyénisége tör a színpadra, akkor egy testét bármikor feláldozó, agresszív, elmebeteg, ölni vágyó Donar lesz.

Szexuális beállítottság: Hetero

Küllem:
Szemszín: Vörös/Lila
Hajszín: Szőke/Fehér
Hajviselet: Rövid haj, amit néha napján kettős copfba hordok
Magasság: 165 cm
Súly: 45 kg
Viselt tárgyak: Átlagos iskolai egyenruha (fehér)/ Átlagos iskolai egyenruha (fekete)

Előtörténet:

Születéstől, a gyerekkorig...

1996 07. 26.-án születtem, egy kedves kis városban, ami Angliában található. Édesanyám, egy ember volt, míg az apám egy Donar. Így én természetesen csak fél démon voltam, ami semmi jót nem sejtetett az életemben. Volt egy testvérem is, Angela. Ő apám vérét örökölte, így megkapta a család teljes erejét, ami egyenlő volt azzal, hogy egy csepnyi emberi vér sem volt benne. Mindigis utáltam, folyamatossan szekált, ugráltatott, és ütött, vert. Ha az anyámnak szóltam, könnybe állt a szeme, de nem tett semmit. Az apám meg persze utált, hiszen nem örököltem meg a teljes démoni erőt. Kiskoromban kevés barátom volt, persze Angelának sok volt. Mindig ő volt a sztár, és az iskolában is ő volt a legmenőbb.

Iskola kezdés, új remény...


Lassan már én is elég nagy voltam ahhoz, hogy iskolai diák legyek. Mivel az anyák ember volt, ezért emberi iskolákba kellett járnom. Anya megkönyítette a dolgomat, mivel elintézte, hogy kollégiumba lakjak, a nővéremtől jó pár kilóméterre. Persze ő mindig meglátogatott az iskolába, és ha valamit nem értettem elmagyarázta. Végre tudtam, hogy milyen az élet. Az anyám mindig mevédett az apám szörnyű büntetéseitől, és mindig is nekem adott igazat, mégha kicsit rossz voltam akkor is. Tudta, hogy Angela nekem csak rosszat akar, és ezért mindent megtett, hogy elkülönöljünk egymástól. Persze ez sem tartott sokáig.

Anya halála, minden a régi...

Anya egy külföldi betegséget kapott el, ami ellen senki sem ismerte a gyógyszert, így pár hét után meg is halt. Egyedül maradtam, a nővérem ismét elkezdett verni engem, és az apám újra és újra szörnyű büntetéseket adott ki, amikor nem tudtam megtenni azt amit kért. Éreztem, hogy nem tudok semmit sem tenni azért, hogy anya a túlvilágon is büszke legyen rám. Már kezdtem elveszteni azt az utolsó reményt is, amit az anya ültetett a lelkembe. De egy júniusi napon a szemem színe lilára váltott. A hajam fehér lett, és a személyiségem is teljesen megváltozott. Éreztem, hogy a testem könyebb lett, és mintha erősebbnek is tűntem volna. Kiderült, hogy ha beérem a 13-madik életévet, megkapom a fele Donar erőt, amit az őseim hagytak rám. Végre feltudtam venni a harcot a nővéremmel, és apa is büszke lett rám. De még az emberi vér mindig bennem volt, így mindig egy kisebb időre tudtam felvenni ezt az alakot.

A démon akadémia, az én történetem itt kezdődik...

Mivel az emberi egyetlen anyám meghalt, így már semmi akadálya nem volt, hogy az apám beírasson engem egy démon iskolába, hogy ott kitudjam tanulni a valódi képességeket, amiket örököltem tőle. Angela-t személyesen az apám képezte ki, míg én megmaradtam az iskolánál. Az első napom is csodálatos volt, senki sem szekált, mindenki mosolygott rám, és egypár új barátott is szerezhettem. Végre képes voltam a vihart is manipulálni. Éreztem, hogy az életem csak most kezdődik..
Kondō Mikoto
Kondō Mikoto

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 30.
Age : 26
Tartózkodási hely : Iskola, és környéke :D

Vissza az elejére Go down

Kondo Mikoto Empty Re: Kondo Mikoto

Témanyitás  Kluzgor Szomb. Jan. 01, 2011 10:03 am

Üdv!

Én nem találtam semmi ki vetni valót. Így ELFOGADOM.
Készíts adatlapot és kezdheted is a játékot.

Üdvözöllek az oldalon.

Kluzgor.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.