Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iveria Elaine Kinrey

Go down

Iveria Elaine Kinrey  Empty Iveria Elaine Kinrey

Témanyitás  Iveria Elaine Kinrey Pént. Dec. 31, 2010 1:12 pm

Név:Iveria Elaine Kinrey

Becenév: Poison Ivy

Kor: 15

Faj: Donar

Nem: nő

Viselt tárgyak: Mindig van nála egy kés, és az szépen el van rejtve a melltartójába.

Különleges ismertető jegy: derekától válláig terjedő, hatalmas tetoválás, mely egy cseresznyefát jelképez

Jellem: Túlzott okoskodásom miatt, néha irritáló tudok lenni, nem kicsit... hanem nagyon! Nem jó dolog velem kötekedni, mert triplán visszakapja a személy. Szerintem badarság az amiben az emberek hisznek, vagy cselekednek, mert nincs semmiféle kézen fogható bizonyítékuk, hogy létezünk. Ezen el szoktam szórakozni. Hűvös, nyugodt természetű és ironikus vagyok.
Betegesen szadista vagyok, nem mintha zavarna, mert élvezetet lelek abban ha másokat kínozhatok. Fekete humorom miatt nem nagyon tudják, hogy viccelek, vagy komolyan mondom. Sosem mutatok semmiféle érzelmet mások iránt, inkább csak a képükbe nevetek.. és ennyi. Nem vagyok zárkózott, szeretek élni és szórakozni, bár a szórakozás nálam mást jelent.
Magabiztos vagyok, mindig tudom, hogy mit akarok, és mindig elérem célomat. Kegyetlen és szívtelen is tudok lenni, ha akarok, de kedves is... csak az egy kicsit nehéz, inkább azokkal vagyok kedves aki megérdemli. Kemény, harcias vagyok, semmitől sem riadok vissza, nem ismerem a félelem szót, makacsságom miatt, mindig az enyém az utolsó szó.

Külső kinézet: Hosszú szénfekete kesze-kusza haj, mely fenekemig ér, tapintása selymes és dús. Jéghideg tekintetem, azt a benyomást keltik, hogy megölöm őket belülről. Gleccserkék szemeim jegesek, mint a lelkem, sötét szempillák. Fehér orcámon, enyhén rózsaszín. Ránctalan bőr, még egy érzelmet sem lehet látni rajta. Enyhén telt ajkaim egyenes vonalba feszülnek.
Sovány testalkat, mely törékenynek tűnik... de a látszat néha csal.
154 cm magas (alacsony), 40 kg

Szexuális beállítottság: bi

Képességek:
-Villanás
-Villám csapás
-Telekinézis
-Vihar hívása
-Vihar irányítása
Iveria Elaine Kinrey
Iveria Elaine Kinrey

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.