Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiyomi Akari

3 posters

Go down

Kiyomi Akari Empty Kiyomi Akari

Témanyitás  Kiyomi Akari Kedd Feb. 01, 2011 11:21 pm

Név: Kiyomi Akari
Nem: Nő
Kor: 15
Faj: Succubus
Jellem: Nem szoktak nagy hangulat változásai lenni. Általában benne van kisebb-nagyobb balhékban, de tudja hol a határ. Szeret játszadozni az érzelmekkel és kihasználja az adottságait, valamint azt, hogy olyan kislányos kinézete van. A fiúkkal inkább távolság tartó, bár megesik, hogy az ő érzelmeikkel is játszik néha, de sokkal inkább előnyben részesíti a lányokat. Nézete szerint sokkal gyengédebbek és nem kell nekik mondani semmit, mert a felépítésük hasonlít, így megtalálnak minden érzéki pontot.
Szexuális beállítottság: Leszbikus
Küllem: Kihívóan öltözködik. A ruhatárában csak mini ruhák találhatóak meg, épp ezért a domborulatai és a vonalai is tökéletesen látszódnak. A haja zöldes színű, a szeme pedig barnák.
Eredeti formájában denevér szárnyak nőnek a hátán, és egy farok, amelynek a vége hegyes.
Viselt tárgyak: Egy nyaklánc. Fegyvere nincs, harcban megtanulta ostorként használni a farkát.

Képességek:

Tud repülni

A Végzet Csókja: Ha valakit megcsókol a Succubus, akkor az élete végéig a kedvese lesz. Ezt a szerelmet semmivel sem lehet feloldani, még maga a Succubus sem tudja hogyan kell. Ha valaki megkapja ezt a csókot, állandóan a Succubus kívánságát fogja lesni.

Bűbáj: Hasonlít a vámpírok hipnózisára. A Succubus belenéz az áldozata szemébe, majd aktiválja a képességét. Ettől az illető lesni fogja a Succubus minden kívánságát, nem tud neki ellenállni. Az erős akaratú személyek ellen más női praktikákat is be kell vetni, hogy hasson a technika. A hatás megszüntethető ha mondjuk az elbájolt személyt megütik.

Áhitat: A képesség a Succubus kisugárzását növeli meg. Ha belép egy terembe, akkor mindenki a közelébe akar kerülni, ha mond valamit akkor az erős akaratúakat kivéve mindenki egyetért vele. Ha eltávolodik ezektől a személyektől, akkor azok emlékezni fognak a Succubus-ra, illetve arra is, amit mondott.

Karmok: A Succubus a képessége segítségével karmokat növeszthet az ujjaira(a lábujjaira is). Ezek hossza maximum a 40 cm-t érhetik el. Annyira élesek, hogy a fákat könnyedén át lehet vágni velük.

Illúzió: A Succubus képes minden érzékre ható illúzió létrehozására.

Előtörténet:

Biztos szeretnéd tudni, hogy hogyan jutottam idáig? Hát jó. Akkor kapaszkodj és figyelj. 15 éve születtem, de a szüleimet nem ismerem. Ott hagytak mikor kicsi voltam, és árvaházban nevelkedtem egészen 4 éves koromig. Akkor ugyanis két nő, Yuna és Sayou, örökbe fogadott. Mint kiderült, leszbikusok voltak, de szépen, gondosan neveltek. Mindketten felelősségtudóak voltak. Felnéztem mindkettőjükre. Mások, és képesek felvállalni ezt, ez már magában egy nagy tett. Jól neveltek, és nem próbáltak minden áron a saját képükre formálni, mégis olyan lettem mint ők. Mármint a beállítottságomat nézve. Később, ha jól emlékszem 8 éves lehettem, amikor láttam őket együtt. Elmentem a sarki boltba tejért, és akkor láttam meg őket, amint a konyhában kényeztetik egymást. Hirtelen olyan zavarban lettem, hogy azt sem tudtam hol vagyok. Ekkor olyasmi történt, ami számomra is furcsa volt még. Elkezdték egymást verni, de közben meg maradtak az erotikus vonalnál. Nem értettem mi történik, míg egyikük észbe nem kapott és rám nem nézett. Yuna ellökte magától párját, én pedig elszaladtam a szobámba. Sayou utánam jött, hogy megnézze minden rendben van-e. Megkérdeztem, hogy miért ütötték egymást, mire azt felelte, hogy nem tudja. Valami fura késztetést érzett arra, hogy megüsse Yunát. Ennyivel letudtam a dolgot. Aztán egy héttel később a suliban egy srác piszkált. Állandóan fel-fel húzogatta a szoknyámat. Eleinte csak gyerek csínynek vettem, hisz ekkor még érdekes is lehet, ami ott van. De egy idő után már nem volt olyan vicces a dolog. Rettentően felbosszantott, és a hátam mögül valami hirtelen lecsapott rá. Vöröses fekete színe volt, nem, mégsem, inkább nagyon sötét bordó. Megpróbáltam visszakövetni, hogy mi az és honnan jött, de nem sikerült. Láttam, hogy több gyerek is áll körülöttem. Furcsán néztek rám, nem tudtam, hogy mi lehet olyan érdekes, míg meg nem láttam a szemem sarkából valamit. Mintha szárnyak lettek volna, de az képtelenség. Természetesen ezt sem sikerült visszakövetnem, de éreztem, hogy az enyém. Az én részem. De hogyan? Ez képtelenség. Semmivel sem törődve elfutottam és közben elkapott a sírás. Nagy nehezen végre haza találtam, mert a könnyeimtől azt sem láttam merre megyek, de szerencsére a lábam haza vitt, de a hosszabb úton.
Amikor haza értem nem tudtam hogy mondjam el anyáimnak azt, ami történt. Nem hinnének nekem, ugyanis a haza úton a szárnyak is és a farok is eltűnt. Végül még is rávettem magam és megkérdeztem, hogy mit tudnak erről, de csak értetlenül álltak a dolog előtt. Feladtam és inkább nem foglalkoztam vele. Egészen a következő incidensig. Gyorsan nőttem, mint a gomba, és a női vonalaim is egyre vonzóbbá kezdtek válni, amire a korombeli fiúk felfigyeltek, de én rendszerint elhessegettem őket. Leszbikus voltam és ott nincs helye pasinak. Távolság tartó kezdtem lenni velük, és nem alaptalanul. 13 vagy talán 14 lehettem, amikor haza fele menet egy sikátorból két srác ugrott elém. Feltett szándékuk volt, hogy ők ma jól érzik magukat. Az egyik mögém került, és befogta a számat, a másik pedig felkapta a lábaim és bevittek a sikátorba, ahol megpróbálta lehúzni rólam a bugyimat. Már majdnem sikerült neki, mikor végleg megtörtem és úgy voltam vele, hogy jöjjön aminek jönnie kell. De nem jött. Megint megláttam azt a hegyes végű farkat, amit régebben is, de az most a fiú nyaka köré tekeredett és fojtogatni kezdte. Próbáltam parancsolni neki, hogy engedje el, de nem sikerült még irányítani. Félni kezdtem magamtól, és kicsordultak a könnyeim is. Ekkor a szorítás enyhült a fiú pedig a földre rogyott. Szerencsére túlélte, így a lelkiismeretem is nyugodt marad. Kiszaladtam a sikátorból és haza felé siettem.
Otthon Yunáék az étkezőben ültek. Mintha rám vártak volna. Gyanakvóan néztem rájuk, majd jelezték, hogy üljek le hozzájuk. elém toltak egy brossúrát, valami akadémiáról. Ez most kapóra jött. Így nem kell elmondanom ami történt, és megmenekülök ezektől a srácoktól is.
Átirattak az akadémiára, és mint kiderült, oda démonok járnak és én is egy vagyok közülük. Egy Succubus. És ezért van szárnyam meg farkam. A fajtánk jellemzője. A hírt gyorsan feldolgoztam, mert láttam nálam furább szerzeteket is befelé jövet. Megtanították kontrollálni az átváltozásaimat, valamint a különböző képességeim hatását és használatát is többé-kevésbé elsajátítottam. Két évvel ezelőtt te még azt gondoltad, hogy nem léteznek démonok, se vámpírok se semmi más, csak emberek. Naiv vagy drágám. Hogy tudd, te is egy vagy a démonok közül. Nos tetszett? Mert ez volt az én sztorim röviden. Remélem túléled az emberek világát.


A hozzászólást Kiyomi Akari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 02, 2011 2:15 pm-kor.
Kiyomi Akari
Kiyomi Akari

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Kiyomi Akari Empty Re: Kiyomi Akari

Témanyitás  Kluzgor Szer. Feb. 02, 2011 5:53 am

Üdv az Akadémián.

Az előtörténetedet el fogadom, de a szabály 15 éves karikat engedélyez. Ha 17 éves szeretnél lenni akkor Wargal beszéld meg kérlek. A repülés képesség nálad alap nem kell be írni, viszont csak átváltozva teheted meg amit az iskola szabályzata tilt. Persze titokban meg szeghető.
Írj Karakter lapot és kezdhetsz.

Üdv:
Kluzgor
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Kiyomi Akari Empty Re: Kiyomi Akari

Témanyitás  Kiyomi Akari Szer. Feb. 02, 2011 1:59 pm

Letolhatom 15-re ha az a staffnak kényelmesebb
Kiyomi Akari
Kiyomi Akari

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Kiyomi Akari Empty Re: Kiyomi Akari

Témanyitás  Natria Szer. Feb. 02, 2011 2:02 pm

Én szerintem inkább maradj 15, mert sajnos két embernek már megengedte Warg, és nem hiszem, hogy neked is meg fogja engedni. Ha maradsz 15, írhatod az adatlapod! Smile
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kiyomi Akari Empty Re: Kiyomi Akari

Témanyitás  Kiyomi Akari Szer. Feb. 02, 2011 2:13 pm

Akkor azt korrigálom Wink

Szerk.: Javítva
Kiyomi Akari
Kiyomi Akari

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Kiyomi Akari Empty Re: Kiyomi Akari

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.