Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rouji "Mistgun" Hikimare

2 posters

Go down

Rouji "Mistgun" Hikimare Empty Rouji "Mistgun" Hikimare

Témanyitás  Mistgun Vas. Márc. 06, 2011 9:16 pm

Név: Rouji „Mistgun” Hikimare (jó-jó, a kódnevet loptam Razz )
Nem: Férfi
Kor: 15
Faj: Fekete donar
Jellem: Nem minden emberi érzelemmel van tisztában, ugyan próbálja megérteni őket. Barátkozás nehezen megy nála, de meg szeretné tanulni, hogy lehet könnyen barátokra találni. Harcolni is szeret, de sosem kínozza az ellenfelét. Szereti a villámos avagy fényes dolgokat. Van, hogy kicsit furán öltözködik, betakarja magát, úgy, hogy alig lehet megismerni. Szeret feltűnni a semmiből.
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Kezdjük fentről lefele! Hajam kék, szemeim feketék. A jobb szememnél van egy tetoválásom. Ruháimról nem sokat árulok el, egy átlagos ruha viselet, és egy nem átlagos köpeny ami fekete. Legtöbbször sportosan vagyok felöltözve. Kicsit furán is szoktam kinézni, amikor eltakarom az egész arcomat. PS.: És egy terepmintás sálféleség van a nyakamba.
Viselt tárgyak: Ruha....

Fekete donar:
Nos a fekete donarok, nem sokban különböznek, az egyszerű mezei donaroktól. Jól megvannak a többi fajjal is. Különlegességük az, hogy ők fekete villámokat szórnak, és néhány képességük más. De erejük közelítve egyforma. A fekete donarok véletlenül lesznek feketék, puszta véletlen, hogy fekete villámokat szórnak. Képesek a saját villámaikat a testük köré tekerni/engedni/beborítani vele.

Képesség:

Villanás: A Donar a segítségével sokkal gyorsabban képes mozogni. Lényegében egy egyszeri helyváltoztatásról van szó. A démon egy villanás kíséretében eltűnik, majd egy újabb villanás kíséretében megjelenik ott, ahol szeretne. Azonban csak kisebb távra alkalmas. Maximum 500m tehető meg így. (a fekete donarnál, egy fekete villám villanása)

Áram kinyerése: Kinyeri az áramot egy tárgyból, pl: telefon, lejátszó… És felhasználhatja mint villám, de ez is fekete.


Villám irányítása: A fekete donar irányíthatja a villámot a kedve szerint, ahogy a vágya tartja. Ez a képesség, az amire a legjobban gyúrnak a fekete donarok.



Vihar hívása: A Donar a segítségével vihar felhőket hívhat a környékre. A képesség igen különös, mivel ha tiszta az ég akkor nagyjából egy óra alatt jön létre a vihar.

Vihar irányítása: A Donar a segítségével képes irányítani a már létrejött viharokat. Így akár szélvésszel sújthat egy területet, vagy a villámokon veszi át az uralmat és oda csap le velük, ahova csak akar. Nagyon kimerítő képesség, a diákok nem tudják rendesen használni, a felnőttek között is csak a legerősebbek.




(szóval 3 képesség olyan mint az alap donaré, 2 nem. Csak két képesség változódott meg, persze ez mind sötét villámokkal van.)

Előtörténet:

Nem is tudom hol kezdjem! Szerintem jó lenne az elejétől kezdeni. Szóval, jó rég születtem, 15 évvel ezelőtt. Abyssban ekkor nagy káosz forgott. Ezért elköltöztünk családunkkal távolabb tőle. Apám is a lázadás résztvevője volt. Ezért sok gondunk volt, a folyamatos lázadozások miatt. 5 éves koromban, játszás közben megtaláltam az első képességeimet, és lassan tanulgattam használni. Persze apám harcost akart belőlem, és enyhén, de foglalkozott az 5 éves énemmel egy kicsit, és kisebb játszó edzéseket tartott. Mikor elértem a 8 éves koromat, már egészen jól ment a képesség használata. De ekkor feltárult előttem, a donarok többi képessége is. A vihart hívni már megtanultam, de mikor tanulgattam a többi képességem, feltűnt pár dolog. Néhány képességem nem egyezett apáéval, és a villámaim is feketék voltak. Különös módon, de tanulgattam a képességeket, és körülbelül 12 éves koromra, már rendesen uraltam néhányat belőle. De ekkor, jól ki kellett vennem a részt a lázadásokból. Mivel 12 éves kortól lehet részt venni. Ekkor találkoztam az egyik barátommal, Jettel, aki szintén egy donar volt. Együtt nyomattuk le a törvényes ellenfeleket Abyssban. Persze a bandánknak volt tetoválása is, de én ezt a szememre kértem. Mert így menőn néztem ki ~Jet szerint.~. Szerelmeim persze voltak, néha majdnem a feleségem lett egy lány. De letartóztatták őt, rajtakapták a családját, miként egy szabotázst akart végrehajtani. Ezért az egész családdal leszámoltak. Sok démonnak hoztunk örömet a házba, mivel sok ételnyi karavánokat foglaltunk el, és osztottuk szét az emberek között. Egy szép napon, az emberek elkezdtek „Mistgun”-nak nevezni. Ez a név tetszett nekem, de gőzöm sem volt mit jelent. Ettől a naptól, így mutatkoztam be az embereknek. Emellett megjelent egy különleges szokás, amitől néha váratlanul szeretek megjelenni bárki előtt, és teljesen felismerhetetlen vagyok. Aztmondják, amikor felveszem a „maszkom” olyan, mintha megváltozna a személyiségem. Ekkora már eléggé erőssé váltam, és néhányan félni kezdtek tőlem, de én senkit sem öltem meg. Az életem egy ideig vidáman telt, de egyszer mindenkinek meg kell halnia. És ezért apám, eltávozott a démonok soraiból, megöregedett. De ez még nem nagy dolog, egy küldetésen, amit én és Jet hajtottunk végre. Lebuktunk, és a katonák elkaptak minket. Én magamra vállaltam minden bűntettet, ezért Jet nem kapott nagy fenyítést, viszont engem, száműztek a démonok világából. És 15 éves koromtól, az emberek világába éltem, a Földön. Nem voltam tisztába teljesen az emberi érzelmekkel, és hogy mi a kultúrája ennek a világnak. De meg szeretném tudni, és vissza is szeretnék térni Abyssba. Ezért jelentkeztem késve, de talán még időben. Egy nemrég megalakult démon iskolába. Talán ott megtanulhatok bánni az emberekkel az emberi érzelmekkel.


Képességeim:

Villanás
Áram kinyerése
Villám irányítása
Vihar hívása

Maszkban: Rouji "Mistgun" Hikimare QEIQXUtvAwMEX1lPQgVR


Anélkül: Rouji "Mistgun" Hikimare QEIQXUtvAwMEX1lPQwVR


/Kicsit nagy a kép, sry, most nem vagyok méretezgetős kedvemben ^^/
Mistgun
Mistgun

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Mar. 06.

Vissza az elejére Go down

Rouji "Mistgun" Hikimare Empty Re: Rouji "Mistgun" Hikimare

Témanyitás  Warg Linderoth Vas. Márc. 06, 2011 9:44 pm

Üdvözöllek az oldalon!

Az előtörténetedet ELFOGADOM Írj karakterlapot és kezdheted a játékot.

Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.