Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilith Winth

2 posters

Go down

Lilith Winth Empty Lilith Winth

Témanyitás  Lilith Szer. Jún. 13, 2012 2:24 pm

Név: Lilith Winth
Nem: Nő
Kor: 17 év
Faj: Macskadémon
Jellem: Egocentrikus. Hisztizek és duzzog, ha nem az van amit ő akar. Mindig eléri a célját, bármibe is kerüljön az
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Barna szem, hosszú, derekáig érő ugyanolyan barna haj, ezt általában kiengedve hordja, 162 cm magas, 45-47 kg, vékony testalkatú, de nőies vonalai vannak (mell tájékra igaz ez főként)
Viselt tárgyak: Szinte csak szoknyában jár, azok közül pedig minit és hosszút is szívesen hord. Kedvenc színei: fehér, rózsaszín, lila, fekete. Legtöbb ruhája ezek közül valamelyik színű. A magassarkú szinte kötelező viselet a számára. Felülre általában valami topot, vagy rövidujjut húz. Az sem probléma neki ha az mélyen kivágott és többet mutat mint kellene.

Előtörténet:
Születésem óta apuci és anyuci hercegnőjeként élek. Apa bróker, anya pedig nem egy jól menő vállalat részvénytulajdonosa. Bármit, amit akarok, meg is kapom. Csak egy szavamba kerül. Testvérem nincs, ezért még inkább én vagyok a szülők szemefénye. Eleinte magántanulóként tevékenykedtem ami abból a szempontból jó volt, hogy a nap nagy részében azt csináltam, amit akartam. Vásárolhattam, haverokkal lóghattam, vásárolhattam, strandolhattam, vásárolhattam ja és még vásárolhattam is! És még temérdek más szórakozásnak élhettem, a tanulást kivéve. Ez a vizsgaidőszakban meg is látszott. Hiába fogadták fel a legjobb magántanárokat a szüleim. Remélem nem kell magyaráznom mit jelent a következő mondat? -> Értem én, csak lesz*rom!
Néhány, talán 3 évig ment így. Aztán normálisan, mint minden más diák én is bejártam az órákra, mint rendes tanuló. A jegyeim javultak. De a jellemem kiütött a többiekétől. A napi csínyeim hamar megunták. Mai napig nem értem miért nem nevettek velem, mikor hetesként az óra előtt néhány perccel pillanatragasztót tettem a tanár által használt krétára... vagy mikor éjszaka belopóztam a suliba és az összes csapot amit találtam kinyitottam és másnap elmaradt a tanítás, mert az egész iskola vízben úszott... rejtély. Ez volt az első iskolám és hamar, másfél év után távoznom is kellett. A következő iskola már jobb volt. Kedvesek voltak a tanárok (miután néhány izmosabb barátaimmal megismertettem őket az első egyes beírása után) és a diáktársaim is. Hagytak a suliban aludni és játssza könnyedséggel suhantam át egyik osztályból a másikba. Persze ez a szorgalmamnak is köszönhető! Még akkor is bementem a suliba, mikor 7 órából az első 6-ot átaludtam és a hetedik óra kezdete előtt néhány perccel ébredtem fel otthon.
A szüleim azonban idővel elkezdtek változni. Furák lettek. Azt akarták, hogy tanuljak...és "nőljek fel", vállaljak felelősséget, illeszkedjek be a társadalomba és legyek hasznos tagja, miegyébb. Csupa hasztalan ökörséget akartak a fejembe verni... Még egy új iskolát is találtak nekem, ahol "hozzám hasonlóak"-al lehetek. Nem sokra megyek vele, de belementem. Így kerültem az akadémiára. Előre sajnálom azokat a szerencsétleneket, akikkel összehoz a sors... Lehet meg se várom. Ha nem tetszik a hely kirúgatom magam innen is.

Lilith Winth ?img=nahfe03a
Lilith
Lilith

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jun. 12.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol éppen jól érzem magam :)

Vissza az elejére Go down

Lilith Winth Empty Re: Lilith Winth

Témanyitás  Sendō Yukari Hétf. Jún. 18, 2012 10:40 pm

Szia!

A késés miatt az elnézésedet kérem, egyébként érdekes előtörténet és mivel kivetnivalót nem találtam benne, elfogadom
Sendō Yukari
Sendō Yukari
Admin

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. May. 15.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.