Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aguri Kazune

2 posters

Go down

Aguri Kazune Empty Aguri Kazune

Témanyitás  Aguri Kazune Vas. Aug. 15, 2010 5:38 pm

Név: Aguri Kazune
Nem: Fiú
Kor: 15
Faj: Vámpír
Jellem: Kitartó és vad minden téren. Imádja a rockot és vannak szabályok amiket nem szeret mert szerinte értelmetlenek de megpróbálja nem megszegni őket ami nem mindig sikerül neki. Barátnak tökéletes mert tud nagyon kedves lenni és valahogy mindig ráérez arra, hogy kivel hogyan kell viselkedni az adott pillanatban.
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: 179 cm magas, 65 kg, fehér haj nem rövid de nem is olyan hosszú, szürke szemek, tetoválás a nyakán,
Viselt tárgyak: fehér ing aminek a felső három gombja nincsen, fülbevalók fekete cipő és egy fekete nadrág.

Egy kis vidéki faluban születtem az emberek világában. A családom megpróbálta magát távol tartani minden embertől, de mivel vérrel táplálkozunk elkerülhetetlen volt a tragédia. Pár nappal születésem után nem jött meg a család egyetlen ember barátjától a szokott vér mennyiség a kórházból és a testvérem anyámmal együtt nem bírták ki és rátámadtak a falusiakra. El kellet menekülnünk a faluból amikor váratlan dolog történt. A barát akit imént említettem megtámadott minket és teljesen eláztatta az egész családomat vízzel. Én azért éltem túl mert Apám gyorsan eldobott, hogy ne érjen víz. A szüleim szenvedtek miközben a támadó engem felkapott majd elmenekült. Magához fogadott és ő nevelt fel és nekem továbbra is hordozta a vért haza. Egészen öt éves koromig nem is tudtam, hogy mit iszok amikor felvilágosított arról, hogy mi is vagyok én. Elmondta, hogy egy vámpír vagyok és, hogy az igazi családomat megölte egy vámpír vadász. Elmondott mindent rólam a születésemről és magáról a vámpír fajról. Ő mindent tudott rólam és én úgy éreztem, hogy semmit se tudok róla. Olyanokat is említett, hogy nekem különleges erőm van amit titokban kell tartanom. Innentől úgy kellet élnem, hogy vigyáznom kellet nehogy túl szárnyaljak mindenkit bizonyos dolgokban. A mai napig nem értem, hogy miféle ember lehetett őt de ettől függetlenül apámként tekintettem rá. Teltek múltak az évek amikor már egyre jobban értettem amit akkor mondott Michiyo. Tizenkét évesen találkoztam egy öreg emberrel akit azelőtt még soha nem láttam, de ő maga azt állította, hogy nagyon is jól ismer majd megemlítette a családomat. Ő volt az én nagybátyám aki igazi vámpír és ő tudja az igazságot a családomról. Teljesen ledöbbentem amikor elkezdte mesélni, hogy ki volt az igazi gyilkos aki lemészárolta őket. A történet elmesélése után elment és soha többet nem láttam őt. Azt állította, hogy csak azért jött, hogy tisztázza a dolgokat és innentől rám bízza az életemet. Elterveztem, hogy megvárom amíg kijárom az általános iskolát és utána meg fogom ölni az alávalót bosszúból mert megölte a családomat és mert hazudott a halálukról. Az utolsó évemben az iskolában közel kerültem egy lányhoz. Sok titka volt és mindet elárulta. Köztük a legnagyobbat is, hogy ő egy vámpír. A családja érezte rajtam, hogy én is az vagyok ezért nem próbálták a véremet ontani sohasem. Én is elmondtam neki, hogy vámpír vagyok és, hogy meg akarok ölni valakit. Az év vége felé feljött a tovább tanulás is és említette, hogy a démonok világában fog egy gimnáziumban tovább tanulni. Én is vele akartam menni abba az iskolába de nem tudom, hogy mi lesz velem. Eljött a ballagás napja. Ezen a napon két fontos dolog történt velem. Az egyik, hogy megbosszultam a családomat. A másik az, hogy annak a vámpír lánynak a családja befogadott engem és vállalta, hogy fizeti az iskolámat a démonok világában. Így kerültem el ebbe a csodálatos iskolába a lánnyal akit szeretek.


A hozzászólást Aguri Kazune összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 16, 2010 4:23 pm-kor.
Aguri Kazune
Aguri Kazune

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2010. Aug. 15.

Vissza az elejére Go down

Aguri Kazune Empty Re: Aguri Kazune

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Aug. 15, 2010 5:54 pm

Üdvözöllek az oldalon! Elolvastam az előtörténetedet és pár apró helyesírási hibától eltekintve minden rendben van vele. Így az elötörténetet ELFOGADOM ! Írj adatlapot, válassz kezdőképességet és kezdheted a játékot.

Jó játékot kívánok! Smile
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.