Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayugi Matsaruno

2 posters

Go down

Hayugi Matsaruno Empty Hayugi Matsaruno

Témanyitás  Hayugi Matsaruno Pént. Okt. 15, 2010 5:18 pm

Név: Hayugi Matsaruno
Nem: Férfi
Kor: 22
Faj: Vérfarkas
Jellem: Két oldala van, a vidám és a mérges oldal. Nagyon nehéz a mérges oldalra taszítani, de ha megteszed, akkor neked lőttek, vagy legalábbis ne számíts könnyű harcra. A vidám oldala, mindig bohócot csinál magából, hogy mások is vele nevessenek, sőt néha képes másoknak totálisan az idegeire menni. Rossz szokása kettő is van, az egyik a mértéktelen ivás, azonban még senki sem látta részegen, úgy viselkedik, mint minden normális személy, sőt akkor lesz baj ha nem kap inni mert másnaposan elég veszélyes. A másik problémája, hogy nála nem 18-tól hanem 14-től kezdődik a felnőttség, így enyhe pedofíliával is küzd, de erről senki se tud eddig csak ő. Emellett még roppant perverz is, de ezt jól tudja álcázni.
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Fekete, rövid haj, és enyhe borosta. Körülbelül 180-185 centi magas
Viselt tárgyak: Mindig csuklyás ruhában jár, amihez farmert hord. Az egyik zsebében, mindig hord egy kis pálinkát, és a másikban pedig egy decis poharat, kezében van még egy toll is, meg notesz amire jegyzetel magának mindenféléről.
Tanított tárgy: Önuralom: Hogyan kell az emberek közt viselkedni, és miként kontrolláljuk az erőnk. (Azaz, hogyan ne öljük meg az idegesítő embereket tárgy) Very Happy

Előtörténet:
Hol is kezdhetném... Megvan kezdjük az elejétől jó? Razz
Szóval Romániában születtem, a szüleim mind ketten vérfarkasok voltak csak úgy mint én, és elég gyorsan betanítottak mindenre. Az anyukámat Megino Amurinak hívták az apám Hayugi Matsarunonak "az idősebbnek". Az életem az emberek közt elég kényelmetlen volt, hisz senki se igazán barátkozott velem, még ha tök vicces kutyás trükköket is mutattam, például elkaptam egy frízbit a számmal. Az iskola rém unalom volt ezért nem is szerettem az egész annyira pocsék volt, hogy néha ki ki hagytam az órákat. Mivel nem volt mit akkor csinálnom, kerestem pár dolgot amit érdemes megismerni, de csak egy valamit találtam. Bizony az italt. Az iskola egy bár közelében volt, így egy nap a tanár elől menekülve oda mentem, és láttam, hogy mindenki boldog, és csak úgy vedelték a sört, és engem sem kerültek el, nem tartott sokéig, és minden nap oda jártam, több részeggel is megismerkedtem, akik olyan rohadt viccesek voltak, hogy alig bírtam ki. Őket nem érdekelte sem a származásom sem a korom, sőt őket semmi nem érdekelte csak, hogy jót mulassanak. Így telt el sok idő míg a szüleim rá nem jöttek erre az egészre, és jól megkaptam a magamét, de nem nagyon izgatott, végül aztán egy kettes alá alá alával sikerült letennem az általánost. Így mehettem gimibe... Szerencsére az már nem volt olyan unalmas, mert az a magamfajtának készült. Viszont volt benne pár szenvedéses hét mert ritkán jutottam alkoholhoz, így elég nehéz volt figyelnem az órán. Szerencsére kibírtam, és sok barátnőt szereztem, akik csak addig maradtak velem amíg nem derült ki, hogy mennyit iszom. Az egyetlen aki több ideig maradt velem az egy kis vámpír csajszi volt aki szintén szerette az italt főleg a véremből szívni, de én hagytam, hisz baromira jól éreztük magunkat. De minden jónak véget kellett hogy érjen, és ő is elhagyott, mert szerinte engem csak az ital érdekel, és ilyen fickóval nem tudná leélni az életét. Á nekem mindegy is volt. Végül aztán amikor a nagy választás elé álltam, el kellett döntenem, hogyan is akarom folytatni, és úgy döntöttem, hogy tanár leszek, mert miért ne? Az első helyről azonban kirúgtak két év után, mert rajta kaptak amint alkoholt adtam a gyerekeknek a kis házibulijukhoz. Ezért megpróbáltam még egyszer, és itt kötöttem ki. Na majd meglátjuk itt milyenek mert az előző iskola elég szörnyű volt. Volt aki már az első órán rám támadott, kíváncsi vagyok vajon itt jól nevelt szörnyetegeket kapok-e?
Hayugi Matsaruno
Hayugi Matsaruno

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Oct. 15.

Vissza az elejére Go down

Hayugi Matsaruno Empty Re: Hayugi Matsaruno

Témanyitás  Warg Linderoth Pént. Okt. 15, 2010 6:13 pm

Yo!

Először is üdvözöllek az oldalon.
Másodszor, elolvastam az előtörténetedet és ELFOGADOM. Találtam benne néhány elgépelést, de igazán komoly hiba nincs a sztoriban. Viszont azt megmagyarázhattad volna, hogy ha Romániában születtél miért japán neved van. Gondolom költözködés miatt vagy valami hasonló, de ebbe nem kötök bele, mivel csak ott születtél.

Írj egy adatlapot, az összes Vérfarkas képességet ismered, ami a listában van. Ezenkívül még készítsd el a szobádat a tanárok szállásában. Ha minden igaz, akkor szombaton elkezdődik az évnyitó, ezért arra kérnélek, ne nagyon kezdj még bele játékba, mert ez "Fórum kaland" lesz.
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.