Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuronoma Rima szobája

Go down

Kuronoma Rima szobája  Empty Kuronoma Rima szobája

Témanyitás  Kuronoma Rima Kedd Okt. 19, 2010 2:18 pm

Miután a szüleimtől búcsút vettem felszálltam a buszra, ami az iskolába vitt minket.
Csöndben ültem a helyemen és olvasgattam. Nem igazán foglalkoztam senki mással sem, aki a vonaton volt, csak egyszer és csak azért, hogy egy zsebkendőt adjak az illetőnek. Alig múlhatott el délután egy, amikor a busz végül megérkezett az iskola területére. Eltettem a könyvem és összeszedtem a holmijaimat, majd amikor a busz végre megállt az elsők közt voltam, akik leszálltak. A cuccom kicsi nehéz volt, de túl büszke voltam ahhoz, hogy segítséget kérjek, ráadásul izgultam is csak igyekeztem nem mutatni. Így egymagam elszenvedtem a kollégiumig, s felvonszoltam a holmimat az 1. emeletre, ahol a szobám volt. Bementem a kis helyiségbe és elkezdtem kipakolni a holmimat: ruhák a szekrénybe, könyvek a polcra stb... Amikor már mindennel elkészültem ránéztem az íróasztalomon lévő órára, ami szerint még volt időm az évnyitóig, így folytattam az olvasást ott, ahol abba hagytam. Végül eljött az idő, letettem a könyvet és elindultam a Ceremóniák Termébe.

// Ceremóniák Terme //
Kuronoma Rima
Kuronoma Rima

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Oct. 17.

Vissza az elejére Go down

Kuronoma Rima szobája  Empty Re: Kuronoma Rima szobája

Témanyitás  Kuronoma Rima Szomb. Dec. 25, 2010 3:55 pm

Kitudja, mennyit aludtam, de egy hirtelen jött gondolat keltett fel a szép álmomból. Hirtelen felültem.
- A Karácsonyi ünnepség! Teljesen kiment a fejemből! - Gyorsan kipattantam az ágyból és rendbe szedtem magam.
- Hmmm... talán egy kiöltözhetnék...
Elkezdtem kotorászni a szekrényemben és megtaláltam azonnal amit kerestem.
A ruha olyan, mint ami a képen látható lányon van.
http://www.zerochan.net/382338
Miután teljesen elkészültem felkaptam az ajándékokat és rohantam velük a Ceremóniák Termébe.
Most már sokkal jobban voltam, mint eddig, úgy pörögtem, mint egy búgócsiga

// Ceremóniák Terme //
Kuronoma Rima
Kuronoma Rima

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Oct. 17.

Vissza az elejére Go down

Kuronoma Rima szobája  Empty Re: Kuronoma Rima szobája

Témanyitás  Kuronoma Rima Vas. Jan. 02, 2011 2:37 pm

Visszaérve a Ceremóniák Terméből alighogy becsuktam magam mögött az ajtót, máris rádőltem az ágyra.
Egy ideig a plafont néztem, aztán felültem és bevonultam a fürdőszobába zuhanyozni.
Jó érzés volt, ahogy a meleg vízcseppek az arcomra és a testemre hulltak. Amikor végeztem egy törülközőbe csavartam magam és visszamentem a szobámba átöltözni. Miután megtörölköztem belebújtam a hálóingembe és lefeküdtem aludni. Kényelmesen elhelyezkedtem a puha ágyon és perceken belül elnyomott az álom.
Kuronoma Rima
Kuronoma Rima

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Oct. 17.

Vissza az elejére Go down

Kuronoma Rima szobája  Empty Re: Kuronoma Rima szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.