Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torvald története

2 posters

Go down

Torvald története Empty Torvald története

Témanyitás  Torvald Hétf. Nov. 29, 2010 9:50 pm

Név: Torvald
Nem:fiú/férfi
Kor: 14
Faj: Donar
Jellem: Általában visszahúzódó, nem szereti ha ő van képben. Ha beszélgetésre kerül a sor, akkor gyakran hideg és lényegre törő. Ha valaki megbámulja, akkor könnyen zavarba jön.
Szexuális beállítottság: Hetero
Megjelenés: http://browse.deviantart.com/?q=ciel&order=9&offset=24#/d1snds1

Előtörténet:
14 évvel ezelőtt születtem Norvégiában, a civilizációtól távol. A szüleim, Dagmar(apa) és Lise(anya), egy hatalmas birtok tulajdonosai valahol Alesund-tól keletre. Mivel nagyon gazdagok vagyunk, ezért nagyon jó gyermekkorom volt.
Nem jártam iskolába, nem vegyültem az emberekkel és nem is érintkeztem velük. Mivel egyedüli gyerek vagyok, így főleg a személyzet tagjaival játszottam. Azt kell hogy mondjam, nem volt rossz sorsom. Lehet ha megismerkedek más hasonló korúakkal és játszok velük, akkor máshogy alakul a személyiségem, de az is lehet hogy nem.
A lényeg, hogy magán tanuló voltam, egészen mostanáig. A tanítóm mindent megtanított nekem, amit a korombeliek elsajáítottak. Megtanultam számolni, írni, olvasni, énekelni stb. Amikor pedig nem voltam elfoglalva, akkor játszottam a birtokon, vagy pedig zenét hallgattam. Rengeteg kemény zenével megismerkedtem, amit a szüleim nem igazán díjaztak. Szerintük ez csak hangos zajongás és össze vissza csapkodás. Azonban én tudom, hogy ez nem igaz.
Most váltsunk témát. Valóban nagyon jó gyermekkorom volt, habár rengeteg dolog hiányzott belőle. Ilyen például a barátok hiánya. Nem voltak barátaim, ha játszani akartam, akkor valamelyik szolgát kellett megkérnem hogy szórakozzon velem. A barátok mellett hiányzott még a szerelem is. Hallottam történeteket, amelyekben egy fiú és egy lány szerelmes lett egymásba, majd össze házasodtak és gyerekük lett. Az ilyen érzelmek azonban távol maradtak tőlem. Illetve volt még egy valami, ami miatt nem tudtam másokhoz közeledni. Egy boszorkány megátkozta a családomat és ez az átok rajtam látszott meg először. Az átok abban nyilvánul meg, hogy az egyik szememet egy pentagramm "díszíti". Eddig még nem hátráltatott semmit sem, az a csillag, viszont nem szeretem ha mások látják. Állítólag az átok miatt akik öröklik azt, kegyetlen haláluk lesz. Nos, azt hiszem én felkészültem erre. Már alig várom hogy megtudjam mi is lehet az a kegyetlen halál.
Viszont történt egy jó dolog is! Amikor 14 éves lettem, egy új szolgáló érkezett a házba. Ekkor kaptam meg a hírt, hogy valamilyen démon suliba fogok járni ezentúl. Na de, vissza a szolgálóra. Egy nagyon szép lány volt, igaz, nálam pár évvel idősebb. Gyakran meglestem, miközben fürdik, illetve sokat szaladgáltam utána. Titokban mindenhová követtem. Azonban az egyik alkalommal lebuktam.
Épp a birtokon sétált én pedig követtem. Majd a kerítés mellett, az egyik fa tövében leült és csinált valamit. Nem tudtam, hogy mit csinált, viszont hallottam a nyögéseit. Egy bokorban bújtam meg és onnan leskelődtem. Láttam, hogy a bugyijában nyúlkál és közben csinál valamit. Mivel nem láttam pontosan, ezért közelebb és közelebb mentem. Azt viszont nem vettem észre, hogy már rég elhagytam a bokrokat. Amikor meglátott a lány, csak rám mosolygott. Oda hívott magához, majd beszélgetni kezdtük. A felét sem értettem annak, amit mondott nekem. Viszont hamarosan megcsókolt, amitől nagyon zavarba jöttem. Ezután végig simította a combomat és más intimebb helyeken fogdosott.
Mivel nagyon élveztem ezt, hagytam hogy folytassa. Pár perc múlva már a nadrágom félig le volt húzva, ő pedig kényeztetett. Viszont ennyi volt az enyelgésből, mivel egy másik szolgáló megzavart minket. Szerencsére nem látta az esetet, mert akkor valószínűleg hatalmas balhé lett volna belőle. Ezután gyakran játszadoztam a lánnyal, viszont a csóknál tovább nem jutottunk. Úgy beszéltük meg, hogy mielőtt elmennék az új suliba, még előtte együtt alszunk és akkor más dolgokba is bevezet. Azonban ez nem történt meg, mivel hirtelen kellett távoznom.


A hozzászólást Torvald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2010 7:06 pm-kor.
Torvald
Torvald

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Nov. 29.

Vissza az elejére Go down

Torvald története Empty Re: Torvald története

Témanyitás  Fujiko Mika Kedd Nov. 30, 2010 3:20 pm

Szia!

Kellemes kis olvasmány lett az előtörténeted. A jellem leírás végén azonban úgy látom, valami lemaradt. Csak a teljesség kedvéért kérlek pótold. Egyébként az előtörténetet ELFOGADOM! Írj karakterlapot és kezdheted a játékot.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.