Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Singed története

2 posters

Go down

Singed története Empty Singed története

Témanyitás  Singed Hétf. Dec. 20, 2010 8:28 pm

Neve: Singed
Faj: Zator
Nem: Férfi
Kor: 152 (Nem vicc) de 19nek néz ki
S.B.: Hetero
Jellem: Mivel megélt már 152 évet, ezért sokat tanult az életből. Eléggé bölcs, nyugodt ember. Nehéz felhúzni, sok türelme van. És mivel a Zator faj úgymond „taktikus” faj, ezért tudja, honnan kell megközelíteni a démonokat, mint testileg, s mint érzelmileg...
Küllem: Szőke haj, fekete palást. Vörös szemek, ami a legtöbb démonra jellemző. A különlegessége az, hogy valóban 152 éves, de 15 évesnek néz ki... Erről a fajleírásban tudakolhatódtok... Pontosan ez alatt.
Tantárgy: Taktika, Logikus gondolkodás...

Faj leírás:
Nevük: Zator
Először is meg kell, hogy említsem, a világon körülbelül időszámításunkban 7-8 sz. Jelentek meg. Először Európában terjedtek el. Kihasználásról szó se volt. Legjobban azokat az embereket/démonokat utálták, akik a figyelem központjában álltak. Inkább a szerényebb démonokat/embereket kedvelték. Már a 16-17 sz. Megváltoztak, körülbelül olyanok lettek mint az emberek, kívéve, azok akik sok ídőt töltöttek Abyssba. Általában az emberi test fejlődése (és a démoni testé) megáll 17-20 éves korban. Az elméjük viszont tovább él. Ha profin birtokolják a képességeiket, akkor akár megélhetnek 500 évet is. Jellemző rájuk, hogy eléggé bölcsek. És ismerik a démonok gyengepontját... A fajbeliek vagy nagyon nyugodtak, vagy durván agresszívak. Az a Zator aki elérte a mesteri képességet, Privaron lesz. Ezt a nevet arra használják, hogy tudassák, hogy velük nem érdemes harcolni. Mert nyílván cselesek. Az is jellemző rájuk, hogy csata közben szeretik a cseles dolgokat, mivel a képességeik is ezt szolgáltatják nekik... A kinézetükbe nincs különleges, ha átalakulnak vörös a szemük, általában körbe érő palást van rajtuk. A szeme vörösen világíta csukja mögül, ez sok előnyt nyújtva.

Képességek:

Ugrás:
Ez minden technika úgymond lényege. A Zator helyett csak egy vörös porfelhő marad, és ő felbukkan máshol 10 méterre max. Ez a képesség egymás után is használható többször...

Kötések:
Tulajdonképp ebből végtelen darab van. Minden Zatornak van saját kötése, és vannak közös kötések. Amiket mindenki megtanúlhat. Egy Zatornak maximum 3 saját különleges kötése lehet.

A fő kötés:
A fő kötés, tulajdonképp annyira nem is fő. A lényege csak az, hogy 5 darab fény féleségű úgymond deszka alakú cucc jelenik meg a szerencsétlen körül. És azok belefúródnak bénítva, és sebezve őt.

Sorozat:
Ez a Zatoroknak a kedvenc technikája... Sorozatba használhatják a képességeiket, nincs újraképződési idő. Ez teszi őket ennyire veszélyessé.
Csapda:
Ebből is sokfajta van, különleges csapdák, ennek az a különlegessége, hogy idézik őket. Szóval nem kell külön tárgy hozzá.

Széljárás:
A széljárás, nem más mint amikor a Zator láthatatlan, és ha hozzáér az ellenfeléhez, az megbénul egy 0,5 másodpercre. Ez pont elég ahoz, hogy egy kötés megjelenjen rajta.

Elmullás fegyvere:
Különleges fegyver, 13 szúrás után, amit a démon a szívén kap, meghal az illető... Ez bármilyen fegyver lehet, akár ehy tű is, a lényeg, hogy sziven találja. Embernek egy szúrás is elég a halálhoz.


Előtörténet:

Egy szép napon, megszülettem hát. Rég volt az... Öregnek mondhatom magam a 152 éves fejemmel, de hiába, hisz 19 évesnek nézek ki. Az emberek közt elég öregnek mondhatnám magam, ám a fajomon belül, elég fiatal vagyok. Abyssban születtem, de nem éltem ott sokáig. Ezt most nem vázolnám miért, mert szégyellem az elődjeimet. Körülbelül 2 éves koromban, átkerültem az emberek világában. Sajnos oda száműztek minket, az egész családomat. Így hát ott éltem. Apám 347 éves volt, anyám csak 278, nem privaron zatorok voltak, szóval már jól benne jártak a korba. A képességeim már 5 éves koromban jelentkeztek. Apám edzett, aki kemény edzéseken vitt át. Nem volt más, csak fizikai edzés, semmi taktikai képzés nem volt benne. Különleges módon 14 éves koromra, kitanultam az összes képességet, amit csak apám tudott. Az emberi iskoláról is említenék pár szót, nehezen találtam barátokat. Utáltam azt a kisugárzást ami körül vett, ezért mindig próbáltam barátokat találni. De ők sosem vártak rám. Mikor elértem a 25 éves kort, a szüleim, és Abyss legtöbb démona között, romlott a kapcsolat. Olyannyira, hogy mikor hazatértem, szüleim mind halottak voltak. 2 vámpírral találkoztam odabent, mind a ketten néhány sebesüléssel, de megúszták a harcot. Ekkor kimenekültem az ugrás képességemmel, de ők utánnam jöttek. Szerencse, hogy a házunk nem messze volt az erdőtöl (ugyanis ekkor még nem a legmodernebb kor volt). Az erdőben találtam egy követ, amivel véstem gyorsan egy spontán keresztet a fába, amitől ugye a vámpírok legyengültek. És a szüleimmel való csata után is fáradtak voltak. Én meg teli erővel. Ekkor körbe fontam őket egy jókora kötéssel, és ebben a pillanatban alakult ki a legelső kötésem. A kötés olyan volt, mintha vasból lett volna, ekkor még szét lehetett törni, de idővel ez is fejlődésnek indult. Arra emlékeztetett, mintha vasból lévő újjak fonták volna körbe az illetőt. Ami a teljes testére hatott, és ezzel praktikusan lefogva az embert. Ez nállam tovább fejlődött, mostmár profi szinten használhattam a képességeim. Erre felfigyelt az egyik vámpír, ugyanis az egyikőjüket elintéztem, a másik túlélte. És magával vitt Abyssba. Azt parancsolták neki, engedjen el, mert még jó erős démon lehet belőllem. 20 éves koromtól Abyssban éltem. Nem találtam fajombeli démont, egészen addig. Amig találkoztam a leendő mesteremmel Hitoshi Rennel. Mikor magához fogadott, megtudtam, hogy 421 éves, és Privaron Zator. Ekkor nagyon megdöbbentem. Kiderült, hogy Abyssba ő egy nagy taktikus volt akkor. De ő engem befogadott, tanított... Úgymond átadta nekem azt, amit ő maga is tudott. Ez az időszak jó volt az életemben. Még most is jó emlékek fűznek Ren mesteremhez... Bölcs volt, sokat tanított engem az életre, megtanította a démonok gyenge pontját, és azt is, hogyan lehet megközelíteni érzelmileg a démont. Megtanította a démonok elkapási módszereit. Átadta nekem minden tudását. Persze, nem csak Abyssban éltünk, éltünk az emberek világában, és Abysson kívül is a vadonban. Mesterem érezte, hogy már csak 10 maximum 20 éve van hátra. Ezért gyorsan tanított. Eddigre, már mesterien uraltam az összes képességet. Különös módon 3 darab saját kötésem volt. A mesterem az utolsó perceiben, átadta nekem véglegesen minden tudását. Magam sem tudom, hogy, de a fél lelke, mintha átszált volna belém. És az utolsó szavaira most is emlékszem: „Privaron vagy, fiam”... És ebben a pillanatban, ő már nem lett... Ez volt a mesterem utolsó perce az élők között... Ekkor azon kaptam magam, hogy Privaron Zatorrá váltam. Ez azt jelentette, hogy mesterien uraltam minden képességemet. Egy különleges bajnokságra is beneveztem, kicsi volt... Körülbelül 12 ember volt benne, és ezek között nem a legjobb démonok. Mivel Ren mesterem eléggé ismert volt, de én nem, ezért nagyon megdöbbentek, mikor azt mondtam a kérdésre, hogy ki volt a mesterem, azt, hogy Hitoshi Ren... Ekkor mindenki nézett egy nagyot. Csak a csatában látták meg az igazi erőmet, mikor a csata 3-4 percében, már mozdulatlanok voltak. És az elmullás bárdja fenyegette őket. A versenyt ugyan megnyertem, de semmit sem kaptam, mivel ez csak egy puszta erő mérés volt. De az élmények akkor is megmaradtak... 100 éves korom után, az emberek világában éltem. Ekor megtanultam, hogyan tudok valóban hatni az érzelmekre. Taktikus tudásom csiszolgattam tovább, egyre új és új kombinációt találtam ki... Mivel a munka mellett jobb dolgom nem volt, ezért gondolkodtam folyamatosan az élet értelmén. És rajta kaptam magam, hogy az emberek nagyon megváltoztak, nem olyanok mint régen. Csak elhúzódnak egymástól, paráználkodás minden sarkon... Csak az látható e szenny világban. 152 éves koromban jelentkeztem tanítónak egy démon iskolába.... Ahol az emberek közt nevelkedett, démon gyerekeket taníthattam. Szóval Jelentkeztem az iskolába, és vártam arra, hogy beengedjenek Very Happy

Singed
Singed

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Dec. 20.

Vissza az elejére Go down

Singed története Empty Re: Singed története

Témanyitás  Fujiko Mika Hétf. Dec. 20, 2010 8:35 pm

Szia!
Egész jó kis előtöri. ELFOGADOM!

Írj adatlapot és már kezdhetsz is. Smile
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Singed története Empty Re: Singed története

Témanyitás  Singed Hétf. Dec. 20, 2010 8:58 pm

Ez gyors volt Very Happy Köszi
Singed
Singed

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Dec. 20.

Vissza az elejére Go down

Singed története Empty Re: Singed története

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.