Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katzumi Hirano

Go down

Katzumi Hirano Empty Katzumi Hirano

Témanyitás  Katzumi Hirano Vas. Jan. 02, 2011 7:19 pm

Név: Katzumi Hirano

Becenév: Katzu, Katzu-chan

Kor: 15

Faj: Fehér angyal

Nem: nő

Viselt tárgyak: egy ezüst medál, mely egy keretbe foglalt rózsát mintáz. Számomra különleges erővel bír, hiszen egy lényemnek fontos személytől kaptam, hogy megvédjen.

Jellem: néha talán kissé gyerekes vagyok, de mindig vidám és próbálok a lehető legoptimistább lenni minden helyzetben. Egyetlen gondom, hogy könnyen letörik nálam a bili füle, ha olyan van. Általában próbálok viszonyulni az adott helyzet, hangulathoz és személyhez. Ha az illető épp letört, sajnos néha én is az leszek, de a legtöbbször igyekszem jókedvű lenni, hátha ez átragad rá is. Amennyiben viszont komoly a helyzet én is azzá válok. Alapvetően békeszerető típus vagyok, de ha a barátaimmal szórakoznak én se húzom meg magam egy sarokban azt kántálva, „béke és szeretet, béke és szeretet”.
Ezeken kívül van egy igen furcsa vonásom, méghozzá az, hogy, bár szégyellem kissé, de élvezem ha fáj. Igen, mazochista vagyok. Nekem szabályosan jól esik a fájdalom, bár ezt a tényt igyekszem eltitkolni, eddig sikerült is, és csak egyetlen személy előtt kellett felfednem.


Küllem: Vállig érő barna haj kis oldal fru-fruval, általában egy színes szalaggal feldobva. Hatalmas barna szemeimnek köszönhetően, tekintetem meleg és barátságos egyesek szerint menedéket rejtő. Testalkatomat illetően karcsú vagyok, és törékeny. 158 centimmel abszolút nem mondanám magamat égimeszelőnek, inkább átlagosnak. Azonban ehhez a magassághoz kissé kevésnek érzem 41 kilómat. Mindezek ellenére nem úgy nézek ki, mint valami csontváz hál’istennek.

Szexuális beállítottság: Hetero

Képességek:
- Szárnyak
- Ugrás
- Aura
- Regenerálódás
- Gyógyítás
- Fal
- Láthatatlanság
- Angyalok éneke
Katzumi Hirano
Katzumi Hirano

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.