Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folyosó

+3
Rayn
Narazaki Ryuko
Warg Linderoth
7 posters

Go down

Folyosó Empty Folyosó

Témanyitás  Warg Linderoth Kedd Júl. 27, 2010 6:06 pm

Az emelet folyosója. Mindkét oldalon a szobák ajtajai találhatóak.
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Aug. 09, 2010 7:00 pm

A nyikorgós lépcsők után a második emeleten találtam magamat. Körülnéztem a folyosón, de nem hatott meg a látvány, mivel ugyanolyan volt, mint az első emelet, ahol a szobám van. Séta közben szemügyre vettem a falon található festményeket.~Béna.- gondoltam.~ De egy bajusszal jobban nézne ki a csákó a képen Twisted Evil .
Alaposan körülnéztem, utána távoztam.~ Irány a harmadik emelet. Remélem az már érdekes lesz.

///A lépcső///
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 6:50 pm

A folyosó elégé unalmasnak bizonyult sehol semmi érdekes nem volt.
~Emilyitől mindig fáj a fejem. Mindig csak a gond van vele. Ha egyszer talál majd valakit akkor nekem úgy is félre kell állnom. De ha akkor is utánam szalad akkor el fogják dobni.
Tovább mentem és gondoltam talán rám férne néhány nap szabadság már most.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 6:57 pm



Miután kijöttem a szobából az emeletek folyosóin ténferegtem, hogy valami szórakoztató dolgot találjak. Nem igen volt szerencsém,így egy emelettel lentebb mentem. Ahogy sétálgattam a folyosón az egyik ajtó mögül furcsa, de még is számomra érdekes hangok szűrődtek ki, így kukucskálni kezdtem a kulcs lyukon keresztül, és lám lám mit nem talált erre az ember fia, vagy is lánya, és succubus.
Azt hiszem a szoknyám alól a farkam is kikandikált és oda -vissza csóváltam a látványt élvezve.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 7:03 pm

A folyosón észre vettem egy lányt aki egy kulcs lyukon nézegetett be. Észre sem vet ezért mögé léptem és a farkát meg a fenekét nézegettem.
~Egészen jó látvány. Ha meg fognám kapnák egy nyak levest, de Emilyi után már rosszabb nem jöhet.
Meg fogtam a lány fenekét és simogatni kezdtem.
-Héhó Misscsini hátsó ki látszik a farkincád és egésze sexivé tesz.
Gondoltam ha már meg akarok halni akkor ugy teszek mint egy taho.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 7:06 pm



Ahogy így kukkoltam egyszer csak valaki megfogta a fenekemet, és simogatni kezdtel. Hátra néztem,de csak elmosolyodtam.
- Csak a farkincám tetszik? Mert én úgy érzem, hogy a fenekem is - felegyenesedtem, majd kihívó módon neki dőltem a falnak.
- Én is megnézhetem a tiédet? - kuncogtam el magamat halkan.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 7:12 pm

Ahogy neki dőlt a falnak végig néztem rajta majd el fütyültem magam.
~Nem rossz.
-Hát tulajdon képen nem csak a farkincád tetszik.
Válaszképpen a sárkány farkam némileg kisebb módon az övére tekeredett. Közelebb léptem hozzá és egész izgatottá váltam.
~Most vagy szórakozik velem mint én vele vagy ebből lesz valami.
-Mit szolnál hozzá ha keresnénk valami kis zugot ahol el játszadozhatnánk?
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 7:21 pm



Csak vigyorogtam a srácra, ahogy végig mért.
Kicsit előre léptem, és szépen átölelve, és végig a szemébe nézve megtapogattam a fenekét.
- hm, nem rossz. - vigyorogtam, majd el is léptem tőle gyorsan, már csak azért is.
- nini, farkinca- Mi vagy te? mert nem olyan a farkincád, mint nekem? - kíváncsiskodtam kicsit, majd hagytam, hogy a farkamra tekerje az övét.
- mit szeretnél játszani attól függ- vigyorogtam ,mint a vad alma. Tetszett a srác nagyon is. Nem teketóriázik, és ez a farkinca dolog is tetszik nagyon.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 7:27 pm

Élvezettel türtem ahogy meg tapogatat a fenekem én pedig csak mosolyogtam rá ahogy meg kérdezte mi vagyok.
-Hát ha össze bújsz velem el mondom.
Mondtam mindjárt összintén. Mivel tetszett a lány és Emilyi után bármi jobb lett volna. Még ha csak szórakozik is velem legalább nem kis pisis módján kezeli a dolgot.
-Na mit szólsz drágaság lenen kedved hozzá? Hoppá emelet Rany vagyok.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 7:32 pm



Cseles módon odasimultam hozzá.
- Már is össze vagyunk bújva - nevettem el magam,de kezemmel az ágyékán végig simítottam.
- bújunk, kíváncsi vagy mi, vagy és mit tudsz - pipiskedtem picit, majd megcsókoltam őt, rendes nyelves csókkal.
- Arya vagyok , és mehetünk.
Tetszett, hogy továbbra se kertelt, és megmondta mit is akart. hm, talán ha kellőképpen érdekes ki tudja.
- Mutasd az utat, addig is nézhetem a kemény fenekedett, vagy éppen - kuncogtam újból, majd mellé álltam, és átkaroltam a derekét. A kezemet pedig a fenekére tettem.
- Most már mehetünk
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 7:40 pm

Hozzám simult és meg érintette az ágyékom.
~Hmm ez a csaj nem lacafacázik tudja mit akar ez tetszik.
Meg csókolt ami életem első csókja volt. Talán észre is vette, de nem érdekelt. Vissza csókoltam majd hagytam, hogy meg fogja a fenekem.
-Nos akkor menjünk a szobámba Arya.
Elindultam vele bár egy pillanatra eszembe jutott, hogy Emilyetvel akartam volna talán egyszer ezt meg tenni. De ő még is csak a testvérem volt. Ilyet pedig vele nem tehettem meg hiába is szerettem őt. Persze Arya csak tetszett nekem, de komolyan goldoja a dolgot annak én akkor is örülni fogok neki.

/Rayn Delaver szobája 1ső emelet.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 7:50 pm



Kicsit furcsa volt a csók,de még is remek. Tetszett a dolog, és ahogy reagált is.
- mehetünk - vigyorogva indultam el mellette. Nem számítottam arra, hogy ilyen gyorsan találok egy kis szórakozást. És ki tudja, talán ha jól lesz a srác, és továbbra is így fog viselkedni lehet megtalálom ,amit keresek.

/Rayn Delaver szobája 1ső emelet.[/quote]
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Kondō Mikoto Kedd Márc. 22, 2011 6:48 pm

A kacsacsibe plüss állatomat felkaptam az ágyamról, és kisétáltam vele a folyosóra. Régen voltam kinnt a szobámon kívül, mivel nagyon lekötött a tanulás. Kicsit fárasztó ez az iskola, de megígértem apumnak ,hogy menni fog. Külömben is, túlságosan félek a nővéremtől, hogy visszakerüljek az emberek világába. A mostani célom csak egy friss levegő szippantása az udvaron, vagy talán egy kis ismerkedés. Nem sok embert ismerek itt az iskolában, ezért magammal hoztam a kacsa-csibémet ,hogy legyen valaki akit szorongathatok ha félek. Ahogy kilépek a szobámból alapossan körbenézek, majd elindulok a lépcső felé..
Kondō Mikoto
Kondō Mikoto

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 30.
Age : 26
Tartózkodási hely : Iskola, és környéke :D

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Emily Delaver Kedd Márc. 22, 2011 7:05 pm

Csak ülök a padlón és összeszorítom magam.Remélve senki nem akar zavarni.Szuszogom és mintha elaludnék.
~Rayn miért vagyok ilyen gyenge?-Kicsit sírtam azért nem veszem észre hogy jön valaki.
Fel se rezzenek, csak ülök a padlón könnyes szemmel.
Emily Delaver
Emily Delaver

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Flandre Scarlet Kedd Márc. 22, 2011 7:31 pm


Úgy döntött, hogy mielőtt, még ellátogatna az igazgatóhoz meg ejteni a bejelentkezést, hogy meg érkezett, bejárja a kollégiumot. A második emeletre felérve a folyosón meg pillant egy lány lányt össze kucorodva. Oldalra dönti a fejét, és csak nézi egy darabig. Úgy látja, mintha sírna, így lassan elindul felé. Nem érti hogy mi lelhette szegény párát, de nem szereti, ha valaki sír, mikor ő még csak nem is bántotta. Lassan oda ér hozzá, és le guggol mellé.
-Mi a baj? Valaki bántott?-Kérdezi, a tőle telhető legkedvesebb hangon.
Flandre Scarlet
Flandre Scarlet

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Mar. 21.

Vissza az elejére Go down

Folyosó Empty Re: Folyosó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.