Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana Ikumi szobája

4 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Hana Ikumi szobája Empty Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Júl. 30, 2010 8:54 am

*Miután fel cipeltem a kis csomagomat a szobámba és ki nyitottam az ajtót rendesen körbe néztem.
-Hű ha külön szoba egy külön ággyal, asztallal, mosdóval és gardrób szekrénnyel. Ez aztán a kellemes fogadtatás így legalább kettesben leszünk igaz cicuskám?
*A cicám válaszul nyávogott egyet és le ugrott a vállamról, hogy fel mérje a szobát.
-Csak aztán ne nagyon koszoljuk össze nincs kedvem mindig takarítani.
*Le tettem a csomagjaimat és be csuktam az ajtót. A varázs pálcámat amivel repülni szoktam közel tettem az ajtóhoz majd ki nyitottam a bőröndöt és el kezdtem ki pakolni a szekrénybe a ruháimat és egyébb cuccaimat.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Júl. 30, 2010 9:34 am

*Miután ki csomagoltam a holmimat és a cicám el hozott dolgait is szokás szerint el kaptam és ki keféltem a bundáját.
-Így ni így egy kicsit jóban fogsz ki nézni az év nyitó előtt. Még egy kicsit meg igazítóm a masnidat így és már mehetsz is.
*Elengedtem a cicámat aztán a tükör előtt ki fésültem a hajamat és meg igazítottam a ruhámat.
-Akkor most körben nézek egy kicsit.
*Meg vártam míg a cicám fel ugrik a vállamra és elindultam körben nézni a folyosón.

/Folyosók/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Aug. 01, 2010 1:03 pm

*Miután be léptem a szobámba be csuktam az ajtót és ki nyitottam az ablakot.
-Hát nem túl nagy, de jó lesz.
*El vettem az ajtó mellett álló pálcámat majd rá ültem és el kezdtem emelkedni.
-Gyere Miu.
*Meg vártam míg Miu rám ugrik és fel mászik a vállamra és így a pálcán ülve kirepültem a nyitott ablakon. Amint kint voltam a szobából elindultam a 3. emelet felé, hogy onnan majd még feljebb menjek.

/3. emelet/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Aug. 01, 2010 6:05 pm

*Miután be repültem a szobába rá álltam a lábaimra és a pálcát fel állítva az ajtó mellé tettem.
-Nos Miu legalább az első ismerkedésen túl vagyunk.
*Le tettem Miut az ágyra és be néztem a hűtőbe, hogy meg nézzem milyen finomságokat készítette nekem anyu.
-Úgy látom csak olyan dolgok vannak a hűtőben amiket szeretek. Persze te is kaptál egy pár finomságot Miu. De most pihenjünk egy kicsit az évnyitó előtt biztosan szólnak.
*Le ültem az ágyra és simogatni kezdtem Miut aki válaszul dorombolni kezdett.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szer. Aug. 04, 2010 3:15 pm

*Kezdtem unatkozni és mivel nem volt tv a szobában sem számítógép elővettem a kis rádiómat és keresgélni kezdtem a csatornák között.
-Lássuk találok valami jó zenét.
*Elsőre valami erősebb műfajt sikerült találnom ami lassan indult, de egészen jól hangzott pár másodperc után. / https://www.youtube.com/watch?v=Eq4zbZ3ULaU
-Ez a szám nem rossz kissé erős az én műfajomnak, de egész jó Smile.
*Miután a szám véget ért egy másik szám kezdődött el ami másabb hangulatot adott nekem, de azért táncolni kezdtem rá. / https://www.youtube.com/watch?v=OamemoAPPFo&feature=related
~Még jó, hogy el hoztam a rádiómat otthonról.
*Ez a szám is hamar véget ért és egy olyan kezdődött el aminek nagyon meg tetszett az első pár másod perce, mert olyan kísértetiesen hangzott. / https://www.youtube.com/watch?v=g9WeiAH0Wz8&feature=related
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szomb. Aug. 07, 2010 4:16 pm

*Folyamatosan táncoltam a szám végégig majd el kezdtem fel venni az új szám kezdeténél fel venni a ritmust. / https://www.youtube.com/watch?v=ytoycJg4twM
-Ez az ez a szám a nekem való.
*Dalolni kezdtem a szöveget miközben a csípőmet jobbra, balra mozgattam.
-Riszálom így is úgyis. Riszálja így is úgy is.
*Folytattam az éneklést és a táncot közben a kezeimmel a levegőben tapsoltam.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Hétf. Aug. 16, 2010 5:46 am

*Kezdtem fáradni a tánctól és a hosszú úttól, de ügy döntöttem még egy számot végig táncolok utána csak hallgatom a rádiót és pihenek. Hamarosan a Madagaszkár zenéje helyet egy másik számomra nagyon tetszetős számot adtak. / https://www.youtube.com/watch?v=60rex7zYmUY&feature=player_embedded
-Ez lesz az egyik kedvenc zeném Smile.
*Mondtam Miunak aki az ágyról nézte a táncomat. Miután a szám véget ért oda ültem mellé, de a rádiót be kapcsolva hagytam.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Aug. 20, 2010 7:07 am

*Miután le ültem az ágyra rögtön el is terültem rajta és csak a plafont néztem.
~Elég unalmas egy hely. De ha lesznek barátaim akkor talán el hívnak majd valahova bulizni. Ha pedig még sem akkor majd bulizok egyedül miután ki szöktem.
*Miu oda jött hozzám és rám mászva a hasamra feküdt. Persze nem aludni akart csak onnan nézet rám és közben a farkát lengette.
-Ha hamarosan nem kapunk enni akkor egy kis kekszet ki bontok, persze te is kapsz pár falatkát. De azért majd hagyni kell helyet a vacsorának.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szomb. Aug. 21, 2010 7:38 pm

*Miu csak helyeslően nyávogott majd valamiért az ablakhoz rohant és fújni kezdte.
-Mi az mi történt?
*Néztem az ablak felé majd fel kelltem és oda menve ki néztem rajta.
-Nincs itt semmi.
*Le néztem Miura aki fel borzolt szőrét rendezgette már.
~Különös valami miatt meg riadt volna és támadni akart. De nincs itt semmi.
*Megint ki néztem az ablakon, de sehol sem láttam semmit.
~Biztosan egy madár, bár amikor Miu éhes akkor inkább folyton nyávog. Talán egy másik boszi repült el az imént?
*El mentem az ablaktól és elő szedtem egy kis száraz macska eledelt amit Miu tányérjába tettem. Utána meg mostam a kezem és ki bontottam az egyik kekszet. Miközben enni kezdtem belőle lejjebb halkítottam a rádiót aztán le ültem az ágyra. Akaratlanul is az ablakot néztem közben Miu enni kezdet a tálkájából.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Aug. 22, 2010 2:57 pm

- Okés, menjünk akkor! - jelentem ki, majd belekarolok Mikába és elhagyom a szobát.
A távozás után természetesen bezárjuk az ajtónkat, majd vidáman cseverészve elindulunk a lépcsőkön lefelé. Egy szinttel lentebb már én is hallom a zenét, de mintha hirtelen halkabb lenne. Valószínűleg lehalkította.
Pár pillanat múlva elérjük az 1. emeletet. A folyosón végig sétálva annál az ajtónál állunk meg, ahonnan a zenét lehet hallani. Ránézek Mikára és megszólalok:
- Megérkeztünk, ha minden igaz! - ekkor megemelem a kezemet és bekopogok. - Remélem nem zavarjuk. Nem szeretnék zavarkodni, mint az imént az a srác nálunk!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Aug. 22, 2010 3:04 pm

*Tovább figyelve az ablakot ettem kekszet amikor kopogást halottam. Miu is fel figyelhetett rá, mert fel kapva a fejét a tálkájából az ajtóhoz ugrott.
-Ehh te kíváncsi kis cica mindig te akarsz lenni az első mi?
*Oda menet az ajtóhoz és lassan ki nyitottam.
-Igen tessék segíthetek valamiben?
*Néztem ki a kopogó személyere vagy személyekre.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Aug. 22, 2010 3:18 pm

Hagyom Takit kopogni, majd amikor Ikumi ajtót nyit, intek neki.
-Szia! Hogy s mint? Takival fel akarjuk fedezni kicsit a suli környékét, nincs kedved velünk tartani?-kérdem rögtön.
Egy fél pillanat tellik el, majd eszembe jut még valami.
-Ó, bocs, ő itt Taki.-mutatok Takira,bár egyértelmű,ez után Ikumira.-Ő pedig Ikumi.
Megvárom, míg megismerkednek, utána már csak el kellene indulni, ketten, vagy hárman, attól függ Ikumi akar-e jönni.Bár gondolom, hogy igen.
-Nézzük meg mondjuk az erdőt, mit szóltok?
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Aug. 22, 2010 6:33 pm

- Abareru Taki, nagyon örvendek! - szólalok meg és kezet nyújtok a lányra.
Ez az Ikumi első ránézésre nagyon furcsa. Úgy öltözik, mint egy boszorkány valamelyik tündérmeséből. Hmm... ezek szerint igazak azok a mesék. Ahogy töprengek, érzem hogy valami a lábamhoz simul. Amint lenézek, látom hogy egy kis cica az.
- Jaj de aranyos kis cicus! A tiéd? - kérdezem és már fel is veszem az ölembe, majd simogatni kezdem.
- Felőlem mehetünk az erdőbe is! - jelentem ki. - Nagyon szép a szobád, egyedül vagy itt?
Ekkor megvárom a válaszát, majd újra folytatom.
- Ha nem bánod majd meglátogatlak párszor. Illetve te is feljöhetsz majd hozzánk! Nagyon jól fogunk szórakozni!
Míg beszélek folyamatosan vigyorgok. Szerencsére most nagyon jó napom van, ezért sokkal többet beszélek, mint szoktam. Remélem az út közben is lesz miről dumálnunk...
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Aug. 22, 2010 6:51 pm

*Kissé meg lepettem majd kérdőn néztek Mikára.
-Oro?
*Kellet pár másodperc mire eszembe jutott, hogy már találkoztunk.
-Jaj Szia Szia.
*Vigyorogtam furcsán majd Taki nevű lányra pillantottam.
-Szia Hana Ikumi vagyok nagyon örvendek.
*Kezet fogtam vele, közben éreztem, hogy a lábam mellet Miu gyorsan ki ugrik a résen át.
-Igen az enyém. A neve Miu. Nem vagyok egyedül Miu is velem van.
*Válaszoltam a kérdésekre bár nem igazán töprengtem el rajtuk.
-Persze nyugodtan gyertek bármikor amikor csak jól esik. Majd lehet, hogy én is be ugrom néha.
*Feleltem mosolyogva közben néztem ahogy Miu élvezi Taki simogatását.
-Persze felőlem mehetünk, de nem tudom az év nyitó előtt érdemes-e nagyon el csatangolnunk. Bár biztos nagyon unalmas lesz, de még nem tudom kikkel és melyik osztályba fogok járni.
*Egy röpke pillanatra végignéztem Takin. Kicsit ugyan rövidnek találtam a magam ízléséhez, de nem volt olyan rossz.
-Nagyon helyes a kis kalapod Smile.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Aug. 22, 2010 7:01 pm

-Még van pár napunk az évnyitóig. Szóval nem lesz semmi baj, ha körbe nézünk előtte. Legalább nem csak a szobában ülünk...Bár Takival azért elvoltam fent.-mondom.
Miután megegyeztünk, hogy az erdőbe megyünk, ellépek az ajtótól és megvárom, míg Ikumi becsukja a szobája ajtaját.
~Úgy látom jól ki fognak jönni egymással...Remélem nem akar konkurencia lenni...
Kicsit elszomorodom, nem erősségem az udvarlás. Magányos meg nem akarok lenni, annak tömeges vérszívás lesz az eredménye.
-Na,menjünk!-mondom,amikor Ikumi bezárta a szobáját.
Kicsit előre megyek, hagyom őket beszélgetni.

/Erdő/
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Aug. 22, 2010 7:16 pm

- Köszönöm szépen! - válaszolok a dicséretére. - Szerintem nem lesz gond. Még alig vannak a koliban. Ezt egy pasas mondta, aki segített elhozni idáig a cuccaimat. Szóval nyugodtan sétálhatunk. Valószínűleg nem akarnák, hogy az első nap azért késsünk el, mert nem ismerjük a környéket.
Ezután Miut lerakom a földre. A ruhám kicsit szőrös lett tőle. Kicsit odébb állok és leseprem magamról. Nagyon aranyos cicája van. Jó lenne ha nekem is lenne egy. Majd megmondom anyáéknak hogy vegyenek egyet.
- Rendben! - válaszolok, amikor Mika szól hogy menjünk. - Te mikor érkeztél és mivel? Persze csak ha szabad kérdeznem ilyesmit. Tudod, nekem még teljesen új ez a világ, nem tudom hogy mit szabad és mit nem. Szóval, ha olyat kérdezek, akkor csak szólj, hogy az sértő!

/Erdő jön most már Razz /
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Aug. 22, 2010 7:27 pm

*Mikor Mika mondta, hogy menjünk vissza mentem a szobámba ki kapcsoltam a rádiót és meg fogtam a nagy varázs pálcámat arra az esetre ha repülni kellene. Gyorsan be csuktam az ajtót és mentem utánuk.
-Hát én repültem, de engem el kísért az anyukám egy darabig utána be kellet gyalogolnom. Valamiért úgy gondolta egyedül biztosan bajba keverednék ide felé jövet.
*Láttam, hogy Miu Mika után szalad, gondolom rá is nagyon kíváncsi volt.
~Csak én hiszem vagy valóban mintha kissé barátságtalan lenne velem. Bár ha nem akarná, hogy barátok legyünk nem hívtak volna el. Mi is volt a neve Mika vagy Milka? Asszem Mika volt, de próbálom majd nem meg haragítani magamra.
-Hogy érted, hogy teljesen új neked ez a világ?

/Erdő/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Dec. 24, 2010 10:22 pm

*Szobámba érve Miu egyből el szaladt a macska halmához. Én pedig a szekrényhez mentem. Elő kerestem az ünnepi ruhámat. Miután meg találtam le vettem a boszi ruhámat és fel vettem a szép tiszta Mikulás lány ruhámat.
~Ebben olyan csini vagyok Smile. Bár mintha egy kicsit kicsi lenne.
*Néztem a tükörbe majd el készíttetem egy kis karácsonyi süteményt.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szomb. Dec. 25, 2010 7:10 pm

*El tartott míg készen lettem a süteménnyel. Gyorsan be csomagoltam majd ki keféltem Miu bundáját. A ruhámat is meg igazítottam majd rohantam a süteménnyel a ceremónia terembe.
-Gyere Miu ne maradj le.
*Kiáltottam, mert Miu megint más szobájába akart be menni. Gyorsan utánam jött és így mentünk a ceremónia terembe.

/Ceremónia terem/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Kedd Jan. 11, 2011 10:35 pm

*Miután elértük a szobám ki nyitottam az ajtót. A szobában rend volt csak a egy két cica játék volt itt ott. Miután William is be jött be zártam és le tettem Miut a földre. Miu a cica ágyhoz ment és össze gömbölyödve hamar elaludt. Ezután e tettem a cica plüssöt az ágyra és a többi ajándékot is el raktam.
-Kérsz valamit angyalom?
*Kérdeztem a Hűtőhöz lépve. Ha két valamit ki nyitottam és mikor előre hajoltam láthatta a kis szoknyám alatt a bugyimat. Ha nem kért akkor én magamnak vettem ki egy kis üdítőt és meg ittam. Utána le ültem az ágyra és invitáltam, hogy üljön mellém.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Szer. Jan. 12, 2011 12:31 am

Hamar elértünk Ikumi szobájához és ahogy az ajtó elé értünk, a lány már tette is a kulcsot a zárba és hamarosan ki is nyílt előttünk az ajtó. Ikumit követve beléptem a szobába, majd miután már én is ment voltam, bezárta mögöttünk az ajtót. A szoba tiszta volt és rendezett, csak itt ott hevert a földön, néhány játék, amik a cicájáé voltak. Miután a macskát letette a földre, az azonnal a kis cica ágyát vette célba és hamarosan el is aludt benne. Ez után a bulin kapott ajándékait lerakta, majd megkérdezte kérek e valamit inni.
- egy kóla jól esne. - Mondtam mosolyogva, közben pedig o a hűtőhöz lépett. Miután kinyitotta a hűtőajtót és mikor előre hajolt, hogy kivegye az innivalókat, szoknyája alól kivillant a kis, fehér bugyija. Sajnos nem tudtam hosszabban megfigyelni, mert hamarosan újra felegyenesedett és szoknyája újra eltakarta. Miután megittuk az innivalót, Ikumi leült az ágyára és intett, hogy üljek melle én is. Egy percet sem habozva, ledobtam magam a lány mellé, jobb kezemmel pedig automatikusan, finoman átöleltem a derekát, aztán felé fordulva mélyen a szemeibe néztem.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szer. Jan. 12, 2011 10:43 am

*Miután oda ült mellém átkarolta a derekamat utána a szemembe nézet. Nem szóltam hozzá csak, mereven pislogás nélkül szem párbajoztam vele. Pár perc után grimaszokkal próbáltam meg nevettetni, ha sikerül akkor biztosan pislog így én gyerek. Utána rá kérdezek miről szeretne beszélgetni vagy mit szeretne csinálni ma még. Kis rádiómat be kapcsolom a szem párbaj előtt, hogy ne legyen olyan unalmas és csendes a szoba.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Hétf. Jan. 17, 2011 9:35 am

Hosszabb ideig néztünk farkasszemet egymással, miközben ő elkezdett grimaszolni, amit egy idő után már nem bírtam és elnevettem magam. Miután győzött a kis játékunkban, rákérdezett, miről szeretnék beszélgetni, vagy mit szeretnék csinálni. Először nem tudtam mit válaszolni. Gondolkodtam azon mit mondjak, de csak egy hülye kis kérdés forgott az agyamban folyamatosan.
- Ikumi... lenne kedved összejönni velem?
Kérdeztem meg végül nyugodtan, hogy járna e velem.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Hétf. Jan. 17, 2011 7:15 pm

*A kis játékunk után végre el mondta mit szeretne.
-Össze jönni veled?
*Kérdőn rá néztem mire el mondta mit is szeretne pontosan.
-Hát nem is tudom.
*Kicsit el mélyedtem magamban. Még soha nem akart járni velem senki ezért nem tudtam mit is csináljak. De sok jót halottam már erről, meg egy kevés rosszat is.
-Rendben járok veled.
*Mosolyogtam rá miután el döntöttem mit is szeretnék.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Szer. Jan. 19, 2011 5:51 pm

A kérdésem után, egy kicsit hosszabb ideig elgondolkodott, én pedig ezalatt kíváncsian néztem rá, hogy vajon mi lesz a válasz. Hamarosan befejezte a gondolkodást és mosolyogva közolte, hogy benne van a dologban.
- Akkor... mit szólnál, az első "hivatalos" csókhoz?
Kérdeztem, majd lassan közelebb hajoltam hozzá és szenvedélyesen megcsókoltam. A csók közben finoman átöleltem és jobbommal a hátát kezdtem simogatni, míg bal kezemmel lágyan az arcán simítottam végig, végig cirógattam a nyakát, majd a melléhez értem. Ha engedte, akkor Ruhán finoman elkezdtem masszírozni a mellét és lassan hátradőltem vele az ágyon.

Közben a rádióban ez szólt: https://www.youtube.com/watch?v=f1y_WuGR8Tg
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.