Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana Ikumi szobája

4 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Kedd Feb. 08, 2011 7:38 pm

Egy hosszú, senvedélyes csók után örömmel hallgatam Ikumi kélyes, izgató nyögéseit, ami azt jelentette, hogy élvezte, amit csináltam, én pedig nem kevésbé. Szorosan átölelve magáhot húzott, így szerelmem tűzforró teste, sak mégjobban hozá simult az enyémhez, özben pedig folyamatosan a nyakát és a vállait csókolgattam.
- Megengeded, hogy betegyem neked?
Kérdeztem, mikor úgy éreztem, hogy nem bírok tovább várni. A lány közelsége teljesen felizgatott és már alig bírtam uralkodni magamon.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Kedd Feb. 08, 2011 7:59 pm

*Folyamatosan nyögtem ahogy farka még jobban hozzám simult miközben ő a nyakamat és vállaimat csókolgatta.
-Szeretlek angyalom.
*Suttogtam majd meg csókoltam míg végül meg kérdezte beteheti nekem-e. Kérdőn rá néztem nem igazán voltam biztos, hogy arra gondol amit a mű pénisszel kellet volna csinálni Mika szerint.
-Igen meg engedem, de csak óvatosan.
*Feleltem félénken és kissé széjjelebb nyitottam a lábaimat.
~Biztos, hogy ezt így kell játszani? A lányok nem igazán mondtak erről sokat. De szeretnék sokáig játszani vele és Mika szerint fiúval is ki kell próbálni. De William nem egyszerű fiú ő a szerelmem és egyben az én angyalom is.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Kedd Feb. 08, 2011 8:13 pm

Hamarosan, kicsit félénken bár, de azt mondta, megengedi, hogy betegyem, de legyek óvatos.
- Rendben van. Csak szólj, ha nem akarod tovább és azonnal abbahagyom.
Válaszoltam. A legkevésbé azt szerettem vona, hogy a boszikámnak bármi baja legyen. Ikumi kicsit széjjelebb nyitotta lábait, én pedig farkam hegyét végig hüzva szűk, nedves puncijának nyílásán, izgatni kezdtem. Egy idő után, mikor éreztem, hogy már eléggé benedvesedett, magamhoz öleltem és közben lassan elkezdtem betolni neki a farkam. LEírhatatlanul jó érzés volt, ahogy farkam lassan behatolt Ikumi sűk, nedves, forró puncijába. Egészen addig toltam, míg farkammaját, el nem értem a szűzhártyát, ekkor pedig megálltam.
- Biztos, hogy szeretnéd?
Kérdeztem. Ha igennel válaszolt, akkor szóltam neki, hogy ez mosz kicsit fájni fog, majd kicsit szorosabban mehöleltem és egy kicsit erősebb lökéssel átszakítottam a szűzhártyát. Ha közben esetleg bele harapott a vállamba, vagy hasonló, egyáltalán nm bántam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Kedd Feb. 08, 2011 9:09 pm

*Egy kis cica mosollyal biztattam, hogy szólni fogok neki. Mikor aztán farka hegyével a puncimat simogatta még jobban fel sóhajtottam. Kezdet a testem meg meg remegni az orgazmustól.
~Megint el fogok élvezni.
*Már nagyon nedves voltam mikor magához ölelt és el kezdte be tolni a farkát a puncimba Fel nyögve és szaporán sóhajtozva éreztem, ahogy farka egyre beljebb hatol.
~Ez az érzés ahogy egyre belülről melegít. Ez valami varázslatos érzés.
*Hamarosan meg állt és meg kérdezte biztosan akarom-e.
-Igen szeretném.
*Feleltem aztán mikor átölelt úgy érzetem, hogy valóban fontos vagyok neki. Aztán egy erősebb lökéssel fel sikítottam a fájdalomtól ahogy átszakította a szűz hártyát és abban a pillanatban elélvezve a könnyem is ki csordult. Könnyes szemekkel meg öleltem és vállára hajtva a fejem sóhajtottam gyengén. Talán meg ijedt, hogy fájdalmat okozott ezért mikor meg próbálta ki húzni a meleg farkát belőlem meg fogtam a kezét.
-Olyan jó forró vagy kérlek melegíts még. Kérlek ne hagy magamra.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Kedd Feb. 08, 2011 10:13 pm

Mikor átszakítottam a szűzhártyáját egy hangosabat sikoltott és éreztem, hogy egész testében megremeg. Láttam, hogy szmében könnyek gyűlnek és úgy húz szorosabban magához, majd egy sóhajtás kíséretében ráhajtotta fejét a vállamra. Féltem, hogy már így is túl nagy fájdalmat okoztam imádottamnak, így úgy döntöttem, inkább óvatosan kihúzom a farkamat és máshogy járok a kedvében. Mikor farkam épp kifelé tartott, Ikumi elkapta a karomat és megkért, hogy hadjam bent farkamat és melegítsm tovább belülről.
- Amit csak szeretnél édesem. Szertlek.
Mondtam, majd egy hosszú szenveélyes csókot adtam neki. A csók közben, nagyon lassan, nagyon aprókat kezdtem mozogni a lányban és néha egy két sóhajtást hallattam én is, ahogy farkam, szerelmem forró, szűk puncijban mozgott.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szer. Feb. 09, 2011 3:49 am

*Kipirult arccal sóhajtottam majd meg csókoltam.
-Én is szeretlek.
*Megint fel nyögtem mikor vissza nyomta a farkát majd a mozgástól sóhajtozni kezdtem. Finoman átkaroltam a lábammal és kezeimmel a hátát simogatva csókoltam a nyakát majd a száját. Hamarosan el múlt a fájdalom a mozgásától és immár azt éreztem, hogy forró farka testem falai közt melenget.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Szer. Feb. 09, 2011 5:43 pm

Szavakkal nem tudom elmondani, milyen fantasztikus érzés volt, mikor Ikumiban kezdtem mozogni. Ahogy farkamat a szűk lyukban mozgattam, minden lökésnél úgy éreztem, olyan jó, hogy menten elélvetek. Kicsit én is sóhajtoztam, közben és az sem rontott a dolgon, ikor a nyakamat és az ajkaimat csókolgatta. Mikor úgy láttam, hogy már megszokta, hogy benne vagyok, kipróbáltam valami mást. Én is elkezdtem az ő nyakát csókolgatni, valamint egyik kezemmel én is a hátát simogattam és azzal öleltem magamhoz, míg másikkal, mellét masszíroztam. Ezalatt farkamat nagyon, nagyon lassan, szinte teljesen kihúztam Ikumi pincijából, majd újra, ugyan olyn lassan tövig visszatoltam. Egy ideig még lassabban csináltam, aztán kicsit gyorsabban is megpróbáltam. Ha rámszólt, hogy fáj neki, vagy lassítsak, azonnal lassabbra vettem a tempót.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szer. Feb. 09, 2011 6:29 pm

*Miután végig csókoltam a nyakát ő is el kezdte végig csókolni az enyémet. Magához ölelve úgy éreztem magam mint aki na fürdőt vesz teste melegében. Éreztem amint farkát lassan ki húzta majd vissza tolta teljesen. Nagyot sóhajtva már már önkéntelenül is mozgatni kezdtem a csípőmet alatta. Folyamatosan sóhajtva és nyögve még jobban hozzá bújtam és ölelésében úgy éreztem magam mintha csak egy álomban lennék.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Szer. Feb. 09, 2011 7:38 pm

Éreztem, ahogy alatt Ikumi is elkezdi mozgatni csípőhét és hallottam, ahogy egyre hangosabban sóhajtozik. Mikor közelebb bújt hozzám, még jobban magamhoz ölltem és gyorsítottam a tempón. Éreztem, hogy hamarosan elélvezek, emiatt húztam bele mégjobban.
- Beléd... élvezhetek?
Kérdeztem én is két sóhajtás közt, majd tovább kezdtem nyakát csókolgatni, felfelé haladva, majd miután válaszol, megcsókoltam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Szer. Feb. 09, 2011 8:37 pm

*Ahogy gyorsított a tempón egyre hangosabban nyögtem és a testem is meg remegett a közeledő orgazmustól. Kérdésére kérdőn néztem nem tudtam mit ért ez alatt, de végül bólintottam.
-Igen belém élvezhetsz :3.
*Ahogy folytatta még jobban meg öleltem és meg csókoltam.
~Majd később meg kérdezem Takit vagy Mikát, hogy ez mit jelent.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Szer. Feb. 09, 2011 9:29 pm

Ikumi egyre hangosabban nyögött és éreztem, hogy teste egyre jobban megremeg alattam. Kérdésemre vistont kérdőn nézett rám, ami kicsit elizonytalanított.
~ Végül is, még sosem csinált ilyet... taán nem tudja, miről van szó.
Gondoltam, de ekkor mosolyogva ólintott és azt mondta, megtehetem. AKár mennyire is szerettem volna elmenni benne, az orgazmus pillanatában végül kihúztam belőle a farkam és a kispricceló ondó beterytette a lány hasát, melleit és egy kicsi még az arcára is jutott.
- S..Sajnálom. Nem voltam benne biztos, hogy tényleg azt akarod e.
Mondtam lihegve, majd magamhoz ölelve megcsókoltam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Csüt. Feb. 10, 2011 3:42 pm

*Már közel voltam, hogy újra elélvezzek mikor farkát k ihúzva a meleg spermát rám locsolta.
-Semm semmi baj.
*Feleltem sóhajtozva és bár én nem élveztem el a testem még egy kicsit remegett és kezdet meg nyugodni.
-Majd legközelebb biztosan meg teszed. De most szeretnék én is meg locsolni téged.
*Mosolyogtam rá, majd meg fordítottam és rá ültem.
-Csak, hogy vissza adjam :3.
*Farkát meg fogva lassan vissza vezettem a puncimba és sóhajtozva mozogni kezdtem rajta.
~Ez annyira jó. Igen érzem, hogy megint remegek.
*Melleimet simogatva mozogtam rajta egyre gyorsabban.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Csüt. Feb. 10, 2011 4:49 pm

Halkan sóhajtozva közölte, hogy semmi baj, miközben teste még mindig aprókat remegett alattam. Mikor ez kicsit abba maradt, azt mondta, hog ő is szeretne engem meglocsolni és vissza adni. Kíváncsian néztem rá, mikor megfordított és rámült. Farkamat ismét becsempészte puncijába és halkan sóhajtozva kezdett ismét mozogni farkamon.
~ ez a lány hihetetlen ~
Gondoltam természetesen jó értelembe, kis mosollyal az arcomon. Két kezemmel megmarkoltam Ikumi fenekét és segítettem neki a mozgásban, hogy még gyorsabban tudjon lovagolni rajtam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Csüt. Feb. 10, 2011 5:36 pm

*William fenekemet meg fogva segített mozogni így egyre gyorsabban és gyorsabban mozogtunk.
-Mind járt vissza kapod.
*Kuncogtam vidáman ahogy sóhajtozva mozogtam rajta. Persze nem sokáig tudtam mozogni rajta, mrt testem egyre jobban meg remegett. Gyorsan ki húztam magamból a farkat majd simogatva a puncimat el élveztem és a nedvem egyenesen rá csordult.
-Ehh ehh.
*Nagyokat lélegezve alig birt meg a lábam így rá borultam és rajta feküdve lassan meg csókoltam.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Csüt. Feb. 10, 2011 6:24 pm

Vidáman kuncogva közölte, hogy hamarosan visszakapom, miközben egyre hangosabban sóhajtozott, ahogy ozgott a farkamon. Még egy ideig lovagolt rajtam, de érztem, ahogy teste egyre jobban megremeg és hamarosan farkamat kihúzta bunciából és felém térdeéve kezdte magát simogatni, gészen addig, míg egy hangosabb sikítás kíséretében el nem élvezett. Puncijának finom, foró nedve egyenesen rám csorgott. Ezután csak rámdőlt, majd rajtam feküdve lassan megcsókolt. Vissza csókoltam és karjaimat köré fonva finoman átöleltem.
- Nagyon ügyes vagy Ikumi... szeretlek.
Mondtam a lánynak, miközben én is halkan szuszogtam.
- Mond csak... most, hogy mindketten "piszkosak" lettünk, nem lenne kedved lezuhanyozni velm?
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Csüt. Feb. 10, 2011 6:55 pm

-Én is szeretlek.
*Meg pusziltam az arcát aztán kicsit fel keltem és elindultam a fürdő szobába.
-Igen lenne kedvem, de ne rosszalkodj közben :3.
*Mosolyogtam rá és be lépve a fürdőbe meg engedtem a vizet.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Csüt. Feb. 10, 2011 10:31 pm

Miután nyomott egy apró puszit az arcomra, felkelt és megindult a fürdőszoba felé.
- Ááá... úgy ismersz engem? Razz
Miután belépett a fürdőbe, hallottam, hogy megengedi a vizet. Gyorsan én is kiugrottam az ágyból és utána mentem. Mikor beértem, Ikumi már a zuhany alatt volt, én pedig egy pillanatig tátot szájjal bámultam. Nincsenek szavak, milyen gyönyörű volt, ahogy ott állt meztelenül és a víz lassan végig folyt gyönyörű testén. Nem sokat tétováztam, én is beléptem meögé, a zuhany alá és hátukról gyengéden magamhoz öleltem.
- Gyönyörű vagy.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Feb. 11, 2011 3:41 am

-Köszönöm.
*Feleltem ki pirult arccal a víz alatt miután meg ölelt. Majd lassan meg fordultam és meg csókoltam. Nyelvem sokáig játszott az ő nyelvével ami szinte egy örökké valóságnak tűnt. Miután nyelveink és szánk el vált kissé szomorúnak tűntem. Szívem csak úgy zakatolt attól rá néztem és lassan az ölelő karjaiba süllyedtem. Az érzések amiket ma meg ismerhettem belső örömmel töltöttek el amitől a boldogság könnyei látszódtak arcomon. Bár az egész szinte csak egy álomnak tűnt így arra sem figyeltem, hogy a rózsa illatú tusfürdőből egy keveset a kezembe öntve ne ma hátát kezdtem simogatni hanem a fenekét :3.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Pént. Feb. 11, 2011 10:06 am

Ikumi, egy kis pírel az arcán megköszönte a bkot, majd lassan megofordult és megcsókolt. Fogalmam sincs, milyn hossan csókolóztunk, de nem akartam, hogy vége legyen. Mikor nyelveink és ajkain végül mégis elszakadtak egymástól Ikumi arcán is kicsit szomorúnak látszott és később még apróbb könycseppek is megjelentek a szemében. Éppen rá akartam kérdezni, hogy mi a baj, miko kis tusfürdőt a kezébe nyomava, fenekemet kezdte simogatni. Fogalmam sincs miért, de erre farkam, megint keményedni kezdett és mkisit Ikumihoz nyomódott. Kezembe én is nyomtam kicsit a tusfürdőből és lassan, hátán véhih simítva, le a fenekéig, -ahol kicsit hosszabban elidőztem- onnan kezeimet előre csúsztattam hasára, végül felfelé haldava elértem melleit, melyeket lágyan masszírozva kentem be a tusfürdővel. és közben újból megcsókoltam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Feb. 11, 2011 6:27 pm

*Észre sem vettem, hogy William engem kezdet fürdetni annyira el merengtem. Mikor a hasamnál járt fel óhajtottam majd mikor a melleimhez ért finoman meg csókolt. Kezem közben a keményedő farkára tévedt és meg mosta. Majd mikor be fejeztük a csókot melleimmel a mellkasát simogattam.
-Lenen kedved megint játszani?
*Kérdeztem kíváncsian hozzá simulva.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Pént. Feb. 11, 2011 7:34 pm

Csókolózás közben, Ikumi keze farkamra tévedt és ő is "megmosta" nekem, mit ahogy én a melleit. Miután befejeztük a csókot Finom, puha melleit hozzá nyomta a mellkasomhoz és egész testével az enyémhez simult, majd megkérdezte, lenne e kedvem megint játszani.
- Már azthittem, soha nem kérded meg boszikám.
Feleltem mosolyogva, majd kicsit vadabbul mint azelőtt, kezdtem nyakát csókolgatni, miközben finoman oda nyomtam a falhoz. Ezalatt melleit masszíroztam vadul egyik kezemmel, míg másikkal combját és fenekét cirógattam.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Feb. 11, 2011 8:01 pm

*Fel sóhajtottam ahogy csókolni kezdte a nyakam majd a falhoz nyomot. Kicsit fájt ahogy a melleimet simogatta ezt szóvá is tettem.
-Ne ilyen durván.
*Farkán végig simítva a kezemet a puncimhoz igazítottam.
-Nem tudom várni megint magamban szeretnélek érezni.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Pént. Feb. 11, 2011 8:28 pm

Rámszólt, hogy kisit finomabban csináljam, ezért melleit kicsit óvatosabban masszíroztam tovább. Éreztem, ahogy farkamat a puncijához igazítja és azt mondta, megin magában akar érezni.
- Én is akarlak.
Mindkét kezemmel megmarkoltam a fenekét ésfeljebb emeltem. Éreztem, ahogy lábait finoman össze kulcsolja a derekamon, miközben lassan becsúsztattam neki farkamat. Először csak lassan, majd egyre gyorsabban kezdtem mozgatni benne fakamat, miközben vadul nyakát és vállait csókolgattam, ahol csak értem.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ikumi Pént. Feb. 11, 2011 8:54 pm

*Kezeivel meg emelt a fenekemnél fogva én pedig gyorsan a dereka köré fontam a lábaimat. Fel sóhajtva fogadtam magamba a farkát ami mozogni kezdett bennem. Nagyokat sóhajtva magamhoz ölelve biztattam, hogy folytassa. Bár mivel vízesek voltunk kissé meg csúsztam rajta így a farka mélyebbre hatolt amitől fel nyögte fájdalmamban. Nem t9r9dve a fájdalommal meg csókoltam és élveztem tovább a játékot.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  William Angel Pént. Feb. 11, 2011 9:03 pm

Hangosan nyögdécselt, mikzben farkamat tempósan mozgattam benne. Egy kicsit hangosabb nyögés után, aztán megcsókolt.
~ááá... nem igaz, mennyire jó vele.~
Élveztem, ahogy finom, szűk puncijának falai lágyan simogatják farkamat, melytől még mindig úgy éreztem, menten elélvezek. Úgy döntöttem, kicsit nagyobb tempóra kapcsolok. Ikumit fenekénél fogva, előre átra kezdtem mozgatni, az én mozgásommal ellentétesen, hogy még gyorsabban udjam dugni szeelmem punciját.
William Angel
William Angel

Hozzászólások száma : 372
Join date : 2010. Nov. 20.

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty Re: Hana Ikumi szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.