Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hironome Kyousuke

2 posters

Go down

Hironome Kyousuke Empty Hironome Kyousuke

Témanyitás  Hironome Kyousuke Hétf. Okt. 04, 2010 1:09 pm

Név: Hironome Kyousuke
Nem: férfi
Kor: 15
Faj: Simo-otoko
Jellem: kissé hirtelenharagú de szereti jó érezni magát, szeret csínyeket elkövetni hogy a figyelem középpontjába kerüljön de van hogy jól elücsörög magában és az ő saját kis világában.
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: szemszín:barna, hajszín: szürke, hajviselet: sapkában szokott lenni és kendőben szóval sokat nem törődik vele, 180 cm magas és kb. 75 kg
Viselt tárgyak: Farmerben és magas gallérú pólókban szokott lenni.Fején sapkát és fejkendő van.Kezén feltekert nyaklánc és csuklószorító van.Nyakában pedig dögcédula szokott lógni.

Hironome Kyousuke vagyok 15 éves.1995 május végén születtem egy Kyoto melletti kis faluban. 3 éves koromban elvesztettem édesapámat amikor egy tomboló vérfarkastól akart megvédeni engem és édesanyámat.Megvédeni sikerült minket de a harc végén a sérülésekbe halt bele.Ennek következtében nem nagyon kedvelem a vérfarkasokat.Iskolás éveimben az emberek kerültek és gúnyoltak.Egyedül voltam barátok nélkül tengődtem a világban.Középiskolába kerültem.Nagyobb változás nem történt ugyanúgy utáltak de egyre többször kötöttek belém.Egyik nap hazafelé tartottam amikor pár srác az iskolából megvártak hogy megverjenek bár erről én nem tudtam.A lényeg az hogy elkaptak és volt egy kisebb csetepaté de néhány sérülésekkel megúsztam.Másnap már csak az arcomon volt nyoma a tegnapi balhénak.Sokat nem törődtem velük mert úgy gondoltam gyorsan begyógyulnak.Az iskolában egy Mizuki nevű lány közeledett felém bár sok figyelmet nem fordítottam rá hiszen úgy voltam vele hogy senki sem szeret és ő is nemsokára távolodni fog tőlem.De épp az ellenkezője történt.Egyre inkább közeledett és barátkozott velem.Megnyíltam neki,végre életemben először volt egy barátom.Sokat szórakoztunk együtt és élveztük egymás társaságát.Az egyik esti buliról hazafelé tartva találkoztunk pár motoros fickóval akik nagyon kinézték maguknak Mizukit.Próbálták hívni hogy menjen velük.Mizukin látszott hogy egyáltalán nincs ínyére a dolog ezért hozzám fordult segítségért.Szóltam is nekik hogy ne keltsék itt a feszültséget és menjenek szépen tovább.Azonban nem kellett volna megszólalnom.Ahogy megszólaltam egyből rám másztak hogy mit szólok bele az ő dolgukba.Persze én továbbra is védtem Mizukit de amikor már baseball ütőkkel meg láncokkal jöttek felém inkább menteni próbáltam.Kaptam elég sokat tőlük és már földön feküdtem amikor észrevettem hogy magukkal próbálják vinni Mizukit.Ekkor elkövettem egy elég nagy hibát...Felvettem a valódi alakom.Ők már a motoron ültek és épp elhajtottak volna ha nem fagyasztom be a kerekeiket.Annyira nem tudtam kontrollálni a dühöm hogy mindegyik motorossal végeztem.Visszaváltoztam és megkerestem a lányt hogy lássam nem esett-e neki valami baja.Egy fal mellett kuporgott de amikor odaértem hozzá felsikoltott és elfutott.Ekkor rájöttem hogy semmi keresnivalóm ebben a világban.A kiabálásra persze az ott lakók kihívták a rendőrséget így kénytelen voltam menekülni.Menekülés közben találtam egy hirdetést egy szörnyeknek való iskoláról.Gondoltam rosszabb már nem történhet velem így beiratkoztam.Most már ebben a suliban tengetem mindennapjaimat és próbálom megtanulni hogyan tudnék beilleszkedni a társadalomba.


Hát ennyi lenne^^ izé én úgy nézem kicsit hosszú lett de ez van Very Happy [b]


A hozzászólást Hironome Kyousuke összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 04, 2010 5:24 pm-kor.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Hironome Kyousuke Empty Re: Hironome Kyousuke

Témanyitás  Fujiko Mika Hétf. Okt. 04, 2010 2:55 pm

Szia! Elolvastam a történetedet. Egész jó lett. Egyetlen apróság van, amibe bele kell kössek. Az iskola először nyitja meg kapuit, így csak elsős évfolyam indul, vagyis 15 éves karaktert kell kezdj. Ezt az egy apróságot írd át a történetedben és rendben leszünk. Smile


Hi! Én is beleszólok az előtöribe. Most jöttem haza, ezért csak átfutottam, de a végén van ez a megjegyzés: "Visszaváltoztam és megkerestem a lányt h lássam nem esett-e neki valami baja." A hogy hogy legyen és ne "h". Ha írkálsz akkor ezt kerüld és írd ki rendesen. Majd msn-en mehet a "h" Very Happy Üdv, Warg
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Hironome Kyousuke Empty Re: Hironome Kyousuke

Témanyitás  Hironome Kyousuke Hétf. Okt. 04, 2010 5:21 pm

Fujiko Mika írta:Szia! Elolvastam a történetedet. Egész jó lett. Egyetlen apróság van, amibe bele kell kössek. Az iskola először nyitja meg kapuit, így csak elsős évfolyam indul, vagyis 15 éves karaktert kell kezdj. Ezt az egy apróságot írd át a történetedben és rendben leszünk. Smile


Hi! Én is beleszólok az előtöribe. Most jöttem haza, ezért csak átfutottam, de a végén van ez a megjegyzés: "Visszaváltoztam és megkerestem a lányt h lássam nem esett-e neki valami baja." A hogy hogy legyen és ne "h". Ha írkálsz akkor ezt kerüld és írd ki rendesen. Majd msn-en mehet a "h" Very Happy Üdv, Warg


áhh pedig direkt figyeltem hogy ne azt írjam Razz nembaj nem vettem észre de kijavítottam. köszi Smile
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Hironome Kyousuke Empty Re: Hironome Kyousuke

Témanyitás  Fujiko Mika Hétf. Okt. 04, 2010 5:30 pm

Na, így javítva már ELFOGADOM!
Írj adatlapot, írd fel rá a képességeidet és elkezdheted a játékot. Smile
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Hironome Kyousuke Empty Re: Hironome Kyousuke

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.