Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kyousuke szobája

2 posters

Go down

Kyousuke szobája Empty Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Hétf. Okt. 04, 2010 7:20 pm

Végre sikerült felérnem a 3. emeletre.
~Szép lesz ide mindig felmászni.
Nyugisan odasétáltam a szobához ahova ki volt írva a nevem.Benyitottam.A szobában volt 2 ágy az egyik ablakhoz közel a másik pedig szembe vele a falnál.Az ágyaktól nemmesze volt egy szekrény is ahova be lehetett pakolni a cuccainkat.Középen egy kisebb asztal ahol enni vagy néhanapján tanulni lehet.Volt még egy tévétartó álvány azon pedig egy közepes méretű tévé.Egyből el is foglaltam az ablakhoz közelebbi ágyat..A kipakolással nem foglalkoztam csak ledobtam a szekrény mellé a táskám amiben a holmiaim voltak.Kinéztem az ablakon majd megláttam milyen szép park van az iskola környékén.Teljesen megtetszett és úgy gondoltam teszek egy kört a parkban.

http://Folyt.köv. Park//
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Pént. Okt. 08, 2010 12:31 pm

Az esti kis "séta" után visszatértem a kollégiumba.Csendben felmentem a szobámba hogy senki se vegyen észre.Kinyitottam és becsuktam mintha mi sem történt volna.Bent eldobtam magam az ágyon és nagyot sóhajtottam.
~Na még a tanárokban sem lehet megbízni eléggé...Nem baj még úgysincs elfoglaltságom szóval elleszek.
Pár percig még feküdtem majd fogtam a távirányítót és bekapcsoltam a tévét.Néztem egy fél órát majd elnyomott az álom.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Natria Pént. Okt. 08, 2010 12:46 pm

Natria feljött a harmadik emeletre.
~ Yuához is be kéne majd még néznem. Biztos kíváncsi lesz arra, hogy mi volt Ryukoval. De nehogy azt higgye, hogy összejöttünk vagy valami, pedig csupán nincs több köztünk egy tapasztalatlan szexnél...
Megtalálta Kyousuke szobáját. Rányomta a fülét az ajtóra és hallgatózott.
~ Ő legalább itthon van.
Amint levette az ajtóról a fülét, kopogni kezdett az ajtón.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Pént. Okt. 08, 2010 1:22 pm

Kopogásra ébredtem.A tévé még ment úgyhogy egyből kikapcsoltam nehogy azért jöjjenek fel hogy hangos.Feltápászkodtam az ágyból majd az ajtó felé vettem az irányt.Mivel még kicsit álmos voltam nem vettem észre a táskámat az ágymellet ezért belerúgtam és szép ívben a földön kötöttem ki.
-Jó kis ébresztő mit ne mondjak...
Morogtam és a fejemet fogva ismét elindultam az ajtóhoz.Kinyitottam majd meglepődve láttam hogy Natria áll előttem.
-Sz...sz..szia! Ugye nem azért jöttél mert hangos a tévé?Mert ha igen akkor már kikapcsoltam.
Mondtam majd megtöröltem a szemem.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Natria Pént. Okt. 08, 2010 7:16 pm

A szobából furcsa zajok hallatszottak és végül Kyousuke kinyitotta az ajtót.
- Szia! Óh, ne haragudj, zavartalak?
A hangos tévés kérdésre csak a fejét rázta.
- Nem, dehogy, legalábbis kizárt, hogy az első emeleten hallanám a tévédet. Csak azért jöttem, hogy rád nézzek, hogy minden oké-e. Csak azért is érdeklődöm felőled és a többiek felé, mert kicsit aggódtam, hogy még mindig kint mászkáltok valahol annak ellenére, hogy nekem sikerült kihúznom titeket a csávából. Miattam meg ne aggódj, végül csak engem büntetett meg a tanár.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Pént. Okt. 08, 2010 7:33 pm

-Persze minden oké.Köszi hogy segítettél.Egyből nem is de visszajöttem a koleszba szóval...Ha a büntetésben pedig szívesen segítek.
-Amúgy nem tudod menyi lehet az idő?
Kérdeztem majd a tekintetemmel egy órát kerestem.Zsebembe kerestem a telefonom de nem volt ott.
~Na ezt meg hol hagyhattam el?Majd később ha lesz időm megkeresem...
-Ryukoval is beszéltem visszafelé.Jó fej gyereknek nézem bár csak felületesen ismerem.
-Többieket megnézted már?
Elárasztottam a kérdésekkel.De ez megszokott nálam kelés után.Megfogtam a fejem amikor észrevettem hogy nincs rajtam a sapkám.Visszanéztem majd berohantam és felvettem egyből.
~Ezt azért nem kéne elhagyni.
Visszasétáltam az ajtóhoz majd Natriára figyeltem.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Natria Szomb. Okt. 09, 2010 6:18 pm

- Semmiség, csak nem akartam, hogy mindenkit egyszerre megbüntessenek. Inkább én viszem el egyedül a balhét, mégha én nem az a szabálysértő típus vagyok. Sajnos én se tudom mennyi az idő.
A Ryukoval való témánál bólintott egyet.
- Igen, tényleg jó fej... csak hát ha keresi az igazit, engem biztos nem érdemelne meg, de ezt hagyjuk. A többiekkel amúgy nem tudom, mi van. A sérült fiút és a néma lányt azóta nem láttam.
Kicsit döbbenten figyelt fel arra, hogy Kyousuke nem találja a fején a sapkáját, úgyhogy berohant érte és visszajött fejfedőstül.
- Ez most miért volt jó? Szerintem sapka nélkül se nézel ki rosszul.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Szomb. Okt. 09, 2010 7:02 pm

Kissé zavarba jöttem amikor Natria mondta hogy sapka nélkül is jól festek és elkaptam a tekintetem.
-Köszi, de ez az én úgymond kabalám.Minden fontosabb eseménynél nálam volt szóval megőriztem és nagyon vigyázok rá.
Meséltem neki, miközben eszembe jutott hogy ezt még anyám vette nekem még mielőtt menekülnöm kellett,és hogy előtte milyen békés volt az életem.Mondjuk a balhék nélkül.
~Hát igen milyen szép is volt.De hát elmúlt....
-Mi lenne ha megnéznénk őket?
Tértem vissza a témára.Majd nekitámaszkodtam az ajtónak.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Natria Hétf. Okt. 11, 2010 9:09 am

- Áháá, szóval a kabalád. Csak azért vigyázz, nehogy a legforróbb időben megsüljön a fejed. Nekem is van egy-két kabalám, de azkat inkább a szobámban tartom.
Mondta megértően és kissé viccelődve is. Kyousuke javaslatára csak megcsóválta a fejét.
- Szerintem már fölösleges. Biztos Ryu már visszatérhetett a szobájába, és a másik kettő is szerintem már kisurrant valahová, mivel már lejárhatott a kijárási tilalom. Meg aztán nem igazán szeretnék most egy jó darabig Ryuko szeme elé kerülni, mert volt egy kis problémám, amit biztos nem bocsátana meg, de erről nem akarok beszélni.
Natria gondolkozni kezdett egy kicsit.
- Amúgy annak ellenére, hogy a tanár megbüntetett, jó fej és viccelődő. Felajánlotta, hogyha bármi gond van, nyugodtan meg lehet vele beszélni, de szerintem másoknál is beveti. De mondjuk biztosan azután, hogy segített egy másik diákon ahelyett, hogy lecseszte volna. Arra lennék kíváncsi, vajon milyen démon lehet ennyi erővel.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Hétf. Okt. 11, 2010 10:45 am

-Aha,értem ami közted meg Ryuko között van az nem érdekel a ti dolgotok.
Miközben mondtam meghúztam a vállam.
-Hát nekem mondjuk első találkozásra nem jött be a pasas,de majd még meglátom hogy alakulnak a dolgok.
~Ja közben meg figyelni hogy kire mászik rá megint.Vigyázni kell egy ilyen tanárral aki már az első napján diákokkal kezd ki.
Gondoltam magamban amikor a tanár került szóba.
-A csávó ereje mondjuk engem is érdekel amikor a közelébe értem erős aura csapott meg és eléggé furcsán éreztem magam.Mi lenne ha kiderítenénk?
Amikor feltettem a kérdést hirtelen elkezdett korogni a hasam.Natria kicsit meglepődött.Kissé elpirultam majd megszólaltam.
-Hopp úgy hallom éhes vagyok!-kezdett nevetni-
-Nem megyünk valamit enni?
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Natria Kedd Okt. 12, 2010 8:38 am

- Én inkább a nyomozósdiból kimaradnék. Így is már majdnem 24 óra alatt megszerveztem magamnak az első büntetőmunkámat. Majd elválik magától, hogy mi is tulajdonképpen Zach tanár úr.
Kicsit meglepődtem, hogy hangos korgást hallok Kyosuke gyomrából, aztán csak bólintott egyet a kérdésre.
- Persze, mehetünk enni, de nagyon nem vagyok éhes.
Ha Kyousuke kész az indulásra, Natria elindult lefelé az ebédlőbe.

/Ebédlő/
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Kedd Okt. 12, 2010 12:08 pm

-Oké,én azért még figyelem kicsit.A büntiben meg mondom segítek.Akkor induljunk,csak még bezárom a szobám.
Elkezdtem kutatni a zsebemben a kulcsok után majd mikor megtaláltam megráztam kicsit hogy jelezzem megtaláltam.Az ajtóhoz fordultam és meghúztam magam felé az ajtót,ami hirtelen becsapódott.
-Az ablak nyitva volt.-csapott a homlokára-Nem baj legalább kiszellőzik a szoba.
Miután becsuktam az ajtót elindultam Natria után az ebédlőbe.



//Ebédlő//
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Szer. Okt. 13, 2010 2:10 pm

Amikor felértem kissé lihegtem.
~Ezt a lépcső dolgot valahogy meg kéne oldani...
Odaléptem a szobám ajtajához és előkapartam a kulcsot.Benyitottam de majdnem kivitt a szél a akkora volt a huzat.Sikerült bemenni.Egyből becsuktam az ablakot.Jól lehűlt a szoba így nagyon jól éreztem magam.Felkaptam a táskám és a szekrényhez indultam.Kinyitottam a szekrényt és elkezdtem pakolni belé.A táska legalján megtaláltam a telefonom.
~Legalább ezt se kell keresni.
Megfogtam és az ágyra feküdtem majd nyomkodni kezdtem.Megnéztem ki hívott de szokás szerint senki.
~Mindegy, nem is érdekel.
Letettem az asztalra a telefont majd a kapcsoló után nyúltam.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Szomb. Okt. 16, 2010 12:53 pm

Néztem egy kicsit a tévét majd eszembe jutott hogy menni kéne mert évnyitó is lesz meg még meg kéne keresnem a zenetanárt a dob dolog miatt.
~A tanár még ráér úgyhogy inkább megyek évnyitóra.Amúgy is kíváncsi vagyok az igazgatóra.
Kikapcsoltam a tévét és felkaptam a telefonom majd a hátsó zsebembe csúsztattam.Elindultam kifelé majd becsuktam az ajtót.Zsebre raktam a kezem majd a lépcsők felé vetem az irányt.


//Ceremóniák terme//
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Szomb. Dec. 25, 2010 10:40 pm

Feltrappoltam a szobámhoz nagyon nem siettem a ünnepség van az úgy sem siet sehova plusz úgy is késik.Bementem és körülnéztem.Odamentem az ágyam mellett lévő táskához és elkezdtem turkálni benne.Kidobtam egy kék inget az ágyra és behúztam a táskám.Felkaptam és bedobtam a szekrénybe.
Ledobtam a rajtam lévőt és belebújtam az újba.
-Na menjünk mert még balhé lehet...
Becsuktam az ajtót és lassan komótosan lesétáltam a lépcsőn és a suli felé vettem az irányt.


//Ceremóniák terme//
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Vas. Feb. 13, 2011 7:20 pm

Felértem és odamentem az ajtóhoz.Kihalásztam a zsebemből a kulcsot majd berúgtam az ajtót.Az ajtó nagy csattanással nekivágódott a falnak de nem törődtem vele.Bementem a szobába az ajándékokat kitettem az asztalra.Odamentem az ablakhoz és kinéztem rajta.Nem tűnt rossz ötletnek hogy kiüljek így kinyitottam az ablakot és kényelembe helyeztem magam.Felraktam a fülest és elindítottam valami nyugodt számot.
https://www.youtube.com/watch?v=t8Q5MZEBRK8
Becsukott szemmel élveztem a zenét és a kellemes szellőt.
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Hironome Kyousuke Szomb. Márc. 12, 2011 3:58 pm

Miután vége lett a zenének kinyitottam a szemem és végignéztem az előttem elterülő tájon.
-Unatkozom...
Nyögtem majd bemásztam az ablakból.Ledobtam az ágyra az mp3-am és kitámasztott fejjel néztem ki az ablakon.
~Mit is csinálhatnék most...
Ekkor eszembe jutott mi lenne ha tennék egy kört a parkba úgyis olyan szép idő van.Becsuktam az ablakot és elindultam kifelé mikor eszembe jutott hogy régen beszéltem Rikkával.
~Megkérdezem hátha ő is velem tart.
Kimentem az ajtón majd halkan becsuktam az ajtót magam mögött.

//Rikka szobája//
Hironome Kyousuke
Hironome Kyousuke

Hozzászólások száma : 181
Join date : 2010. Sep. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : hol legyek?mond és megyek:D

Vissza az elejére Go down

Kyousuke szobája Empty Re: Kyousuke szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.