Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikumi naplója

Go down

Ikumi naplója Empty Ikumi naplója

Témanyitás  Ikumi Csüt. Dec. 09, 2010 10:41 am

Kedves naplóm!

Be költözés és ismerkedés:
Miután meg érkeztem az iskolába ki pakoltam az én kicsi, de aranyos szobámba. Ezután repültem egy kicsit. Repülést be fejezve meg ismerkedtem egy ablakban ülő lánnyal Mikával. Először kicsit vad kinézetűnek tűnt, de hamar rá jöttem, hogy nagyon kedves lány. Nem sokáig beszélgettünk, mert igazából zavartam a pihenésben ezért el búcsúztunk. Vissza repülve a szobámban Miuval zenét hallgattunk a szobámban. Hamarosan viszont Mika látogatott meg egy másik lánnyal akit Takinak hívtak. Ők ketten hívtak el sétálni a suli környékére.

Séta után:
Séta után vissza mentünk a kollégiumba ahol meg ismerkedtünk pár fiúval. Az egyik fiú Katsuro volt aki nagyon helyes volt, de nem igazán szeretett beszélgetni. Gouko Sohan is össze ismerkedtünk, de őt azóta nem láttam. Nem beszélve Subakuo Hienről aki árnyék démonnak vagy minek tartotta magát,, pedig csak egy törpe volt. Azt nem is meséltem, hogy az Igazgatóval is találkoztunk aki először nagyon ijesztő volt, de valójában nagyon kedves személy. De azt is el felejtettem mesélni, hogy a törpétől Katsuro védet meg, de a kis csatájukat Zabaro Ren akadályozta meg. Kicsit sajnáltam, hogy Katsuro hallgatag volt, mert kissé meg kedveltem.

3-an 1 szobában + 1 fő a végére:
Az ismerkedés után fel mentünk Mikával és Takivel folytatni a beszélgetés. Taki mutatott pár ruha darabot nekem amik közül egyet én is fel próbáltam és Taki is átöltözött. Ezután kicsit üvegeztünk még pedig úgy, hogy aki re rá mutatott az üveg az rajzolt a másikra valamit. Azt követően játszani kezdtünk. Ez úgy folyt, hogy csókolózni kezdtünk, de aztán mutattak valamit nagyot és keményet ami egy mű pénisz volt és azt nyalogattuk. Ezt követve csókolgatni és nyalogatni kezdtük egymás punciját míg mind a hárman el nem élveztünk. Először élveztem el életemben ami nagyon tetszett. Ezért a játék nekem annyira meg tetszett, hogy el döntöttem még szeretnék velük ilyet játszani. Persze Mika mondta, hogy majd fiúval is legyek, hogy meg tudjam milyen lehet velük is játszani. Természetesen az is kiderült, hogy Mika vámpír és Taki Mizu-onna így én rólam is kiderült, hogy boszi vagyok. Hamarosan filmet kezdtünk nézni amin és sajnos be aludtam. De mikor fel keltem ott volt egy másik helyes lány velünk aki Kousetsu no Rikka néven mutatkozott be.

Ceremónia:
Sajnos Rikkaval nem nagyon tudtam beszélgetni, mert mennünk kellet a ceremoniára. A ceremonia alatt mindenki ismerkedett mindenkivel. Kivéve én, mert Miu miatt ki kellet mennem a teremből. (Igazából itt nem nagyon voltam jelen ezért nem írtam lásd a hiányzásban).

Önuralomóra/Dögunalom óra:
Az önuralom óra nagyon unalmas volt. Be kellet mindenkinek mutatkozni a tanár után. Sajnos bár nem voltunk sokan nagyon lassan telt el az óra és unalmasan. Ezért be aludtam és a tanár ébresztett felé. Bár ő azt mondta, hogy meg jött a fagyim, de ez nem volt igaz. Ezért óra után el mentem fagyizni. Fagyi után találkoztam Kennennel a parkban akit be kísértem a terembe. Mikor be értünk a teremben Rikka össze esett és bár nem sokan segítettek végül Vladimir tanár úrral és Sato Yuraval meg az előbb meg említett Kennennel el vittük a gyengélkedőre Rikkát. A gyengélkedőben Vladimir meg kér minket, hogy felejtsük el azt amit láttunk. Ezt Rikka meg gyógyítása után mondta persze. Ezután Rikkát hárman ki vittük levegőzni a parkba. A parkban Narazaki Ryuko és Hironome Kyousuke-ot ki hallgatva Yura képessége segítségével meg tudtuk, hogy ők milyen fajhoz tartoznak. Azt is meg tudtuk, hogy kivel kezdtek ki eddig és, hogy Natria meg Denevér macska. Ezután be mentünk a tánc és ének órára.

Tánc és ének óra:
A tánc és ének órán nem kellet be mutatkoznunk. Ott a tanár mutatkozott be és el mondtam itt is szeretne és hogyan szeretne tanítani. Ezután meg jött William Angel aki ki állította, hogy ő egy angyal. Ezért büntetést is kapott, meg persze több lánynak is szépeket mondott. Hamarosan Vasili "Vash" Koslov is be jött a terembe és Williammal együtt mondtak nekünk szépeket. Aztán William meg hívott minket hozzá ünnepelni míg Vash meg fagyizni. természetesen addigra már Ryougi Shiki és Kuronoma Rima is csatlakozott hozzánk. Aztán William és Kyousuke zenélni kezdtek majd Rikka énekelni. Én pedig miután meg köszöntem az igazgatónak, hogy helyesnek találja a cicámat Daibu Sekushina barátkoztam össze akit csak röviden Hinanak hívok. Torvaldal nem tudtam már beszélgetni és Yamato Nadeshikonak is csak be mutatkozni tudtam miután meg öleltem. Óra után el mentünk Vashal és a lányokkal fagyizni.

Fagyizó:
Mikor be értünk a fagyizóba meg ismerhettük Lisat a fagyi árust. Aztán mindenki meg kapva a fagyiját le ültünk fagyizni. hamarosan Miu is fel kelt aki Daibu Sekushina ölében szunnyadt el az ének órán. Neki is kértem ki egy kis fagyit és reméltem, hogy ez a fagyizás nem lesz unalmas. (Most itt tartunk )

(Még nincs kész ez a hónap nem kérek még értékelést majd folytatom).
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.