Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana Ikumi

2 posters

Go down

Hana Ikumi Empty Hana Ikumi

Témanyitás  Ikumi Csüt. Júl. 29, 2010 9:02 pm

Név: Hana Ikumi
Nem: Lány
Kor: 15
Faj: Boszorkány
Jellem: Kissé ügyetlen, de általában kedves és néha bohokás vagy éppen gyerekes,
Szexuális beállítottság: Bi.
Küllem: szemszín lila, hosszú haj színe szőke, 165 cm magas, súlya 56 kg
Viselt tárgyak: A karaktered ruházata egy része s lila ruha piros masnival a nyakánál, Hosszú fel csatolható gumirozott fekete csizma alul piros masnikkal díszítve.
hosszú fekete kesztyű, 1 fekete köpeny ami belül vörös színű, 1 fekete süveg kecske szarval díszítve
Kisállat: 1 kis macska piros masnival
A cica neve: Miu
Holmik: 1 rövid varázs pálca , 1 hosszabb pálca 1 kis repülő gömbbel az elején (repülésre), 1 válltáska amikben varázs eszközök illetve könyvek férnek el. 1-3 fiola és 1 varázs könyv,
Szülök: Anya: Hana Mio (leánykori neve: Tsuna Mio) Apa: Hana Norito

Sziasztok Hana Ikumi vagyok és 15 évvel ezelőtt születtem Európában. Mint tudjátok csak nők lehetnek boszorkányok így biztosan nem lepődtök meg, hogy nálunk anyukám volt boszorkány.
Apám persze egy átlagos hétköznapi ember aki úgy ismerte meg anyámat, hogy egy nap mikor nagy vihar volt anyukámat be sodorta a szél hozzá az ablakon át. Anyukám akkor kicsit meg sérült így apukám aki először meg ijedt végül segített anyukámnak.
Anyukám és apukám akkor még nagyon fiatalok voltak és bele szerettek egy másba és évek múlva jöttem én :). Kis koromban hétköznapi gyerekekkel jártam egy iskolába ahol akkor sok barátom lett. De miután 12 éves lettem lassan elő jött a varázs erő.
Ezért el kellet költöznünk és el kellet búcsúznom a barátaimtól, hogy varázsló iskolába járjak. Sajnos az iskola amibe szüleim be írattak nem olyan volt amilyennek képzeltem. az alapokat nehezen tudtam meg tanulni és a társaim sem fogadtak be.
Ezért sajnos párakat volt, hogy mérgemben békává változtattam ami miatt később ki csaptak. Bár ezt azért is tették mert az egyik ilyen esetnél az igazgató lett az áldozat.
Végül ismét el költöztünk és egy kis keresgélés után eme csodás démon iskolába írattak be. Tudom nem vagyok éppenséggel egy démon de higgyétek el, hogy talán meg fogtok kedvelni.
Kedvenc idő töltésem a repülés és imádom a csillagos égboltot. Szeretek táncolni és a macskámat dögönyözni.


A hozzászólást Ikumi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 30, 2010 9:48 am-kor.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Hana Ikumi Empty Re: Hana Ikumi

Témanyitás  Warg Linderoth Pént. Júl. 30, 2010 8:14 am

Légy üdvözölve az oldalon!

Szép az előtörténet, habár tartalmaz néhány hibát. Ennek ellenére az előtörténetet ELFOGADOM!

Mielőtt adatlapot írnál, kérlek, nevezd meg a szüleidet. Ha ezzel elkészültél, akkor válassz egy varázslatot magadnak. Az Átváltoztatás(Béka) nevűt megkapod, mivel az már szerepelt a történetben.
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.