Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayn Delaver

2 posters

Go down

Rayn Delaver Empty Rayn Delaver

Témanyitás  Rayn Szer. Dec. 29, 2010 5:09 pm

Név:Rayn Delaver
Nem: Férfi
Kor: 15
Faj:Sárkány
Jellem: Komoly, hirtelen haragú,
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Magassága:180 cm Testsúlya 70 kilo közt. Fehér haj, kék szem
Viselt ruhák: fekete nadrág, fekete poló és fehér kabát


Egy havas téli napon, Európa egyik legnagyobb vulkánjában születettem a húgommal Emilyvel. Mindig együtt játszottunk és mivel Emily igen gyenge volt mindig vigyáznom kellet rá. Mikor tudosok és turisták jöttek a vulkánhoz akkor egy ideig el kellet hagynunk a vulkánt. Szerencsére szüleink az emberré változást tanították meg elsőnek. De még így sem tudtam örülni annak, hogy az emberek miatt el kellet hagynunk az otthonunkat. Szülein mindig a legjobb suliba irattak be minket ahol én mindig jobban
tanultam mint a húgom Emily. Emiatt már nem csak meg védenem kellet
hanem segítenem a tanulásban is. Később szülein meg betegedtek és senki sem tudot segíteni rajtuk. Egy év múlva meg is halltak és így nem tudtunk nyugodtan a vulkánban maradni. Ezért el kezdtünk világot járni Emily buta ötletére. Én inkább jobban éreztem volna magam egy másik vulkánban. Sajnos utunk során sokszor kellet Emilyt cipelnem mivel Emily nem sokat evet így nagyon gyenge volt az úthoz. Persze sokszor mászot rám ami kissé zavaró volt. A testvéri szeretete kissé kezdet túl nőni és szerelemé változott. Én is kezdtem lassan nem húgom ként tekinteni rá, de nem akartam velea testvéri kapcsolaton kivűl komolyabbat. Hamarosan Emily rá talált egy birtokra amin a Démon iskola állt. Emily persze oda volt érte és mivel én voltam nála a nagyobb mindig cuccoltuk egymást. Követtem Emilyt az iskolába de nem örültem neki, hogy találkoztunk az igazgatóval. Mivel semmi kedvem nem volt oda járni, de Emilyi ragaszkodott hozzá. Így most kéntelen vagyok én is ide járni.


A hozzászólást Rayn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 02, 2011 11:23 am-kor.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver Empty Re: Rayn Delaver

Témanyitás  Warg Linderoth Csüt. Dec. 30, 2010 10:07 am

Szia!

Örülnék ha kicsit változtatnál az előtörténeteden. Tudom hogy testvérek vagytok, de kíváncsi vagyok hogy te hogyan élted át az eddigi életedet.
Tehát még ELUTASÍTVA
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver Empty Re: Rayn Delaver

Témanyitás  Warg Linderoth Kedd Jan. 11, 2011 4:15 pm

Hi!

Most már ELFOGADOM az előtörténetedet!
Készíts adatlapot, illetve nyisd meg a szobádat a kollégiumban.

Üdvözöllek közöttünk, jó játékot!
Warg Linderoth
Warg Linderoth
Admin

Hozzászólások száma : 266
Join date : 2010. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Az irodában

http://demonacademy.niceboards.net

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver Empty Re: Rayn Delaver

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.