Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayn Delaver szobája

2 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rayn Delaver szobája Empty Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 7:57 pm

A szobámba érve be vezettem Aryat aki ha jól körül néz egy lázadó otthonát véli fel ismerni. A szobában inden volt csak rend nem. A tiszta ruha ugyan a helyén volt, de a koszos egy helyen gyülemlett. Néhány kajás doboz állt itt meg ott meg pizzás dobozok. Az ágy is kissé össze volt ugrálva.
~Még jó, hogy Emilyi nem látja a szobám ki lenen akadva.
-Bocsi a kupiért jó ideje szabadban éltem és eg szoktam, hogy lusta lettem mostanában.
Miután be lépet be csuktam az ajtót majd közel lépve hozzá végig simítottam a haján.
-De nagyon remélem, hogy te leszel az első szeretőm.
Meg csókolom ha engedi és meg tapizom közben a fenekét.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 8:03 pm



Belépve a szobába kicsit elcsodálkoztam, és csak mosolyogva néztem rá.
- Semmi gond a kupiért. Elég, ha az ágy,vagy a szoba közepe lesz üres - hagytam, hogy megcsókolja, de a kezét a fenekemről felhúztam a derekamra.
- Van más is , amit felfedezhetsz rajtam - néztem komolyan rá, és a derekára tettem a kezemet én is.
- szerető most , és bármikor szívesen leszek, főleg, ha jól mennek most a dolgok, meg hát nem tagadhatom meg magamat, subuccus vagyok a javából- kuncogtam magamat el.
- hogy tovább mi lesz, majd elválik a dolog. az biztos, hogy nagyon tetszel.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 8:21 pm

-Nos mindjárt meg oldom.
Farkammal csapva egyet máris üres lett a szoba nagy része ahogy el húztam a szememet a falhoz.
-Szóval succibus vagy. Én pedig egy sárkány lennék.
Bár a kezemet feljebb húzta el mondta szívesen lenne a szeretőm.
-Ez esetben kezdjük el drágaság. Nehogy még a végén be rontson valaki akinek nem tetszik valami.
Már vártam, hogy első alkalommal lehessek egy lánnyal. Meg csókoltam és ha engedte le húztam a felsőjét, hogy szemügyre vehessem.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 8:35 pm



-Hm, gyors megoldás, remélem másban nem leszel ennyire gyors - csók után hagytam, hogy kibújtasson a felsőmből, és nézzen. Még jó , hogy egy szexi fehérneműt vettem fel miután kijöttem a szobából. Azt hiszem a ma éjszakát már itt fogom tölteni.
- nem voltam még sárkánnyal, de már kíváncsian várom -búgtam érzéki hangon.
Kezem a pulóvere alá kúszott, hogy lehúzzam róla, majd hevesen megcsókoltam, és követelőztem is picit.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 8:44 pm

-Ne aggódj mi sárkányok ki tartóak vagyunk. Alaposan el foglak szórakoztatni.
Végig néztem a sexi fehérneműjén miután le vettem a ruháját és már azt vártam mikor lesz végre teljesen meztelen.
Le segítettem a pulcsim majd csók közben farkammal az ő farkát simogatva részben a fenekét simogattam.
-Hsa pedig úgy alakul akkor öröké magamhoz zárlak mint feleséget és boldog anyát
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 8:49 pm



Kezem csókolózás közben a nadrágjára téved, és kioldottam az övét, hogy leessen róla a nadrág. Ez után kicsit elszakadtam tőle, és az ágyhoz mentem. Feltérdeltem a közepére és felé nyújtottam a kezemet. Kifejezetten tetszett, hogy a farkával is simogat. Szokatlan volt, de még is kellemes,
- ezekkel azért várjunk még nagy fiú, főleg a gyerekkel, ahhoz túl fiatal vagyok még - rá mosolyogtam, majd ha oda jött újra csókolózni kezdtem vele, és kezem a boxerébe tévedt, ha volt rajta. Finoman simogattam, hogy felébresszem férfiasságát, és harcra kész legyen.
- tetszel drága, nagyon is. azt hiszem az éjszakát nálad töltöm, ha nem gond. és ha jó lesz a dolog akár többször is csinálhatnánk. - búgtam a fülébe, majd ha engedte akkor lehúztam annyira a nadrágját, hogy férfiassága előbukkanjon.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 9:02 pm

Ki csatolva a nadrágom le eset a földre. Majd Arya oda ment az ágyhoz.
-Rendben van én is így gondoltam.
Oda mentem hozzá és vissza csókolva le szedtem róla a melltartót míg a ő boxeremel játszott.
-Nem gond sőt örülnék ha velem töltenéd minden egyes éjszakádat.
Míg ő a férfiasságomat nézte én a mellei figyelgettem meg.
-Elképesztően jól nézel ki. Midig ilyen csajról álmodtam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 9:14 pm



Ajkamba harapva néztem őt végig elismerően, mert már nem csak a kezem számára volt érezhető, hogy mije is van neki.
- egyelőre maradjunk ennél az egynél, utána meglátjuk mi lesz- újra a férfiasságával játszadoztam, majd mikor lekerült rólam a melltartó és láttam hogy csak nézi a melleimet megfogtam a kezét.
- így ni ezeknek most kicsit itt a helyük - vigyorogtam rá, ahogy a melleimre raktam a kezét.
- meglátjuk mi lesz, előbb töltsük el ezt az éjszakát,de már jól indulsz. - mondtam neki komolyan, majd már kicsit birizgálta a dolog, már a csók is furcsa volt, és a melleimet is csak nézte.
- mond csak sárkánykám voltál már lánnyal? - tettem fel neki a kérdést, közben pedig felálltam, és lehúztam magamról a bugyimat, hogy teljesen meztelen legyek. Hanyatt löktem, hogy a gatyája is lekerüljön róla teljesen. hozzá simulva kezdtem újabb csókokba vele miután megkaptam a választ tőle.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 9:23 pm

Meg foghattam a mellét ami nem csak szép volt de puha meleg egyben feszes is.
-Nos te leszel az első, de nem fogok neked csalódást okozni drágaságom.
Simogatni kezdtem a mellét majd le hajolva meg nyalogattam a mell bimbóját közben a farkam a fenekét simogatta.
-Hmm úgy érzem neked ez nem az első a mai nap. Bár érzem, hogy meg fürödtél, de az aurádon mg ott van egy idegen férfi aurája is.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 9:30 pm



- hm, nocsak. és mért nem fogsz, bár már a látványod nem okozott csalódást nekem - felsóhajtottam, ahogy a melleimmel kezdett játszani. A farkáva is simogatott, ami még jobban tetszett.
Felültem, hogy jobban a melleimhez férjen, ha szeretne, közben pedig kezemmel tovább izgattam őt.
- bizony, ma már ez a második lesz. Nem rég voltam a szobatársammal és az egyik tanárral -vallottam be neki a dolgot, és ezzel még magamat is megleptem.
- tudod folyton keresem a szerelmet, így vagy úgy. és ma hát így keresem
Meglepett a dologgal nem kicsit, de végre egy olyan férfi , aki tudja mit akar, azt is tudja hogy nem ez az első szeretkezésem ma. Bár az ez előtt lévőt inkább szimpla szexnek nevezném.
- szeretnél így is, hogy most tudod, hogy már mással is lefeküdtem ma? sőt rögtön két személlyel, egy lánnyal és egy másik férfivel? így is meg akarsz kapni ? így is eltudsz engem képzelni mint, hogy is volt feleséget a jövőben? - leálltam teljesen mindennel,ahogy ezeket a kérdéseket feltettem neki. bár a feleség tényleg nagy szó, de nálam minden apró dolog sokat nyom a latba.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 9:41 pm

-Azért mert az egész éjszakát ki fogogm használni.
Mondtam és örültem a sóhajainak. Finom kis hangja illet a testéhez ami még jobban lázba hozott és a férfiasságom is merevebb lett az érintésétől. Kissé meg lepet az ősszintesége főleg, hogy csak az erősebb aurát érzékeltem.
-Igen szeretnélek így is meg kapni.
Farkam a fenekét simogatta továbbra is ahogy hallgattam.
-Mint férj meg bocsátanám ha nővel találnálak ágyban, mert akkor csatlakozhatnék. De amíg nem köt hozzám a hűséged mint feleség vagy mint barátnő addig nem okoz ez problémát. Biztos vagyok benne, hogy ők is tudják, hogy mással is leszel. De ha barátnőm leszel akkor majd meg kérlek, hogy férfivel rajtam kívül ne legyél.
Lágyan meg simogattam az arcát.
-Nos jó lesz neked igy?
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 9:49 pm



- szóval ki fogod használni- vigyorogtam rá, és kicsit megremegtem az érintésétől. Éreztem, hogy már én is többre vágyom, és szemmel láthatólag ő is, úgy hogy mindjárt gyorsítok a dolgok picit.
- szóval lánnyal csinálhatom bármikor, akkor is ha esetleg a barátnőd leszek később? de pasival csak veled ebben az esetben. ez utóbbi menni fog ha jól teljesítesz ma éjszaka -vigyorogtam, és újra felsóhajtottam farka érintésétől.
- ha lányokkal lehetek bármikor, akkor is ha a barátnőd leszek, és kelő képpen kielégíted az igényeimet, akkor fontolóra veszem a barátnő kérdést azt hiszem.
Rámosolyogtam, majd egy hosszabb csók után ajakam a nyakára, onnan a mellkasára vándorolt. Végig csókolva a felső testét, majd nyalogatni kezdtem a férfiasságát, hogy kellő keménységet érjünk el. Eleinte csak nyalogattam, végül szopogatni kezdtem.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 9:58 pm

-Igen lányokkal akkor leszel amikor szeretnél. De ha barátnőm leszel és rajta kaplak akkor be kell vegyetek. Nem lenen jó ki maradni belőle ha már fel izgatsz.
Vissza csókoltam amikor meg csókolt. Most már jobban ent és mikor a nyakamat csókolgatta én is a nyakát csókolgattam meg a vállát. Majd lejjebb ment egészen a férfiasságomig. Meg érezvén az ajkát a férfiasságomon a farkam merem lett mint egy oszlop. Farkammal pedig előbb ki húztam a bugyijából majd úgy tettem vissza, hogy ne csak a fenekét hanem a punciját is simogassam vele.
-Nagyon jól csinálod csak így folytasd tovább.
Mondtam neki és kezemmel a fejét simogattam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 10:08 pm



- ez csak természetes - kuncogtam el magamat. Bár ha tényleg a pasim lesz nem tudom majd hogyan reagálnék arra, hogy másik lányt is meghúz meg engem is. A mai eset nem volt furcsa, bár a végére kezdett érdekes lenni a dolog. Ezért is jöttem el inkább, és milyen jól jártam, hogy eljöttem.
Felsóhajtottam, ahogy a farkát megéreztem a puncim körül sündörögni.
Kicsit szélesebbre tártam a lábamat, hogy jobban oda férjen. Közben tovább szopogattam a farkát, ami már elég merev volt, de ennek ellenére még izgattam őt.
Farkincámmal a farkát simogattam, vagy épp rátekertem az enyémet az övére.
- hogy szeretnéd csinálni az elsőt? - néztem fel rá, és négy kézláb voltam felette. Kezem pedig tovább mozgott a férfiasságán, hogy cseppet se lankadjon XD.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 10:17 pm

Ajka játszadozása jól eset a férfiasságomnak míg neki az eset jól, hogy farkam a punciját és fenekét simogatja. Az ő farka simogatása kellemes érzésekkel töltöttek el.
-Hát előbb meg kóstolnálak majd aztán legyen úgy ahogy te szeretnéd.
Farkammal finoman le húztam a bugyiját majd hagyat döntöttem a lányt. Lassan csókolgatni és nyalogatni kezdtem a melleit majd farkammal simogattam a punciját. Három pecig kényeztettem mind ké mellét majd lejjebb mentem és meg csókoltam a virágot mi rám várt lent. Farkam a melleit simogatta így én nyugodtan nyalogatni kezdtem a punciját és csókolgatni, szopogatni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 10:24 pm



- nocsak -húztam vigyorra az ajkamat, majd hagytam neki a dolgokat.
Elfeküdtem alatta, szépen ki is nyújtózkodtam, farkincámmal pedig tovább kényeztettem férfiasságát, hogy ne kelljen elölről kezdeni a dolgot, mert már jól esett volna ,ha bennem járatja.
- kóstolgass csak, azt hiszem akkor árd hagyom utána is a vezetést, hogy felfedezhesd a dolgokat, ahogy szeretnéd - kuncogtam egyet, majd sóhajtások következtek, ahogy végig cikázott ajkával a testemet.
- hm, ez nagyon jó- simogattam a kezemmel a vállait, majd ahogy a mellemnél játszott a farkával megfogtam és kicsit megszopogattam, ha engedte.
- gyere sárkányom, ma éjjel a tiéd vagyok - hívtam fel a figyelmét még egyszer. illetve felhúztam a lábamat, jelezve hogy már akarom őt.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szomb. Jan. 22, 2011 10:34 pm

Arya sóhajaiból ítélve jól csináltam a kényeztetést. Mikor aztán a farkam kezdte szopogatni elé érdekes érzést nyújtott. Kis koromban nem egyszer Emilyi össze tévesztette ugyan a cumival, de ez most más volt. Lázba hozott főleg mikor meg emelve a lábait invitált arra, hogy hatoljak belé.
-Rendben már is jövök nehogy el vesszen a türelmed.
Először végig húztam a férfiasságom hegyét a punciján majd be izgattam és mivel már elég nedves volt. Valamint szűz sem volt már egyből tövig hatoltam belé. Rá feküdve közepes tempóban kezdtem benne mozogni, hogy érezze nem tréfáltam, hogy jól ki fogjuk ma szórakozni magunkat.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 22, 2011 10:43 pm



Kuncogtam, ahogy mondta, hogy leveszítem a türelmemet. Ha el is veszíteném akkor se mennék el, hanem átvenném az irányítást, és meglovagolnám.
De erre nem került most sor, mert tette a dolgát.
Ahogy végig húztam férfiasságát a puncimon felsóhajtottam, majd behatolásnál, ami elég mélyen sikerült kéjesen felnyögtem.
- ó Rayn, teljesen kitöltesz - felhúztam az oldalához a lábamat, hogy még mélyebbre csusszanjon, és mikor mozogni kezdett sürösödtek a levegő vételeim. Farkammal a fenekét, és a férfiasságát simogattam.
- ne hagyd abba - biztattam őt. Nem úgy tűnt ,hogy ez az első aktusa, nagyon tudta mit kell és hogyan tennie és ez tetszett.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 8:24 am

Úgy tűnt, hogy Arya élvezi ahogy mozgok benne. Legalább is levegő vételei és ki jelentéséből nagyon úgy tűnt. Minél jobban fel húzta a lábát annál mélyebben tudtam menni. Kicsit gyorsítottam a közepes tempómon és farkam a melléit simogatta meg a nyakát. Míg az ő farka a fenekem és a férfiasságom gyökerét simogatta. Minden mozgásnál szinte hegyig ki húztam a férfiasságomat majd gyorsan vissza toltam amitől csattogó hangokat lehetett hallani. Láttam rajta, hogy inkább azt szereti ha meg adják neki amire vágyik így még szerencsém is volt, hogy nem csak romantikus szeretkezésbe kezdtem bele. Mivel ő volt az első nőm az életemben el döntöttem, hogy ma éjszaka annyiszor fogom meg tölteni őt amennyiszer képes lesz be fogadni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 2:10 pm



Egymást izgattunk a farkincáinkkal. Tetszett, hogy neki is van, és használja is. Néha megszopogattam , de mikor gyorsítani kezdett abba hagytam, és csak a nyögésekre figyeltem. Férfiasságának teljes hosszával mozgott bennem, így az édes kínokkal telt hang mellé csapkodó hangok is vegyültek.
- ne hagy abba - kértem, majd mikor egyszer mélyen volt bennem, lábammal átfogtam a derekát, és magamhoz szorítottam, hogy megálljt parancsoljak neki.
- meg sem látszik, hogy ez az első - lihegtem ajkaiba, majd hosszasan megcsókoltam őt.
- éld ki magadat édes, majd a következőnél finomabban játszunk- lábammal elengedtem, hogy újra mozgásba lendülhessen. Amennyire lehetséges volt felhúztam a lábamat, és szét tártam, hogy kellő képpen hozzám férjen. Farkammal a fenekére csaptam ösztönzés képpen finoman.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 3:10 pm

Bár azt kérte ne hagyjam abba ő még sem engedte a mozgást. Inkább lábaival magához zárt és meg csókolt.
-Mindig ilyenről álmodoztam titokban.
Mondtam neki a csók után majd mikor mozogni hagyott ismét mozogni kezdtem benne. Egyre jobban gyorsítottam és egyre mélyebben löktem belé a férfiasságomat. Élveztem ahogy alattam nyög majd belé élveztem egy jó nagy adagot. Kicsit vártam, hogy élvezze az élvezésem pillanatát majd újból mozogni kezdtem benne.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 3:19 pm



- Milyenről -nyögdécseltem a szavakat szótagonként, mert egyre vadabbul csinálta, ami tetszett.
A hatás nem is váratott magára sokáig, ahogy elélvezett rögtön utána én is elértem a csúcsot.
A vállát megcirógattam, majd elkuncogtam magamat, ami nyögésekbe fordult át, mert már is megkezdte a második menetet.
- Rayn várj egy picit - kértem őt, és megállásra késztettem, úgy ahogy az előbb is,magamhoz húztam a lábammal. Ahogy ez megtörtént hangosan felsikkantottam, mert bennem volt teljesen a férfiassága.
- kicsit pihenjünk sárkánykám, és utána folytathatjuk, ha van kedved akár más pózban is -kacsintottam rá, majd kiterültem alatta, és a lábaim és lecsúsztak a derekáról.
- gyere pihegj, mert így nem fogod bírni az éjszakát. - ha mellém feküdt, akkor megcsókoltam, majd kiszaladtam meztelenül a fürdőbe, kicsit rendbe szedtem magamat, és vizet meg egy kendőt is hoztam be. A hajam a testem köré fonódott, mint valami ruha.
Szépen lemostam a férfiasságát, majd miután vissza dobtam a vízbe a ruhát, kicsit szopogattam, majd mellé feküdtem.
- nagyon jó veled, és meg sem éreztem hogy ez volt az első szeretkezésed, bár inkább ezt finom kis szexnek mondanám vad tigrisem - kuncogva feküdtem mellé, hogy szusszanjak én is egyet. de ha ő belekezdett valamibe hagytam. Még is csak ez az első éjszakája lánnyal.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 3:53 pm

Megint meg állított mivel pihenni akart.
-Nos én bírnám akár egész héten is.
Mondtam majd mellé feküdtem és meg csókoltam.
-Örülök, hogy szereted a sexet, mert ezek után szeretnélek mindig meg kapni. A hely lehet mosdó egy szertár vagy ahol neked is jó.
Mikor mellém feküdt meg csókoltam majd lábát meg emelve belé toltam a férfiasságomat.
-Remélem ki pihented magad.
Arya nyakát csókolva megint közepes tempóban mozogtam a puncijában ami elég nedves volt így egyre könnyebben és egyre mélyebbre tudtam hatolni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 4:06 pm



- hm, talán egyszer tartunk majd maratont -nevettem el magamat, és megsimítottam őt. Jól esett valakivel így beszélgetni. A következő ajánlatán pedig felcsillant a szemem.
- meg is kaphatsz, amikor csak szeretnél, és ahogy mondod, ahol csak szeretnéd. engem az se zavarna a főteremben esnél nekem . - nevettem fel újra, majd felnyögtem, mert már belém is hatolt újra.
- hm Rayn, meglátszik hogy ez az első estéd lánnyal. -könnyedén járt bennem, mert még mindig nedves voltam. forrón lüktetett bennem, és pedig élveztem. Ha tudtam akkor csókolóztunk is, majd egy óvatlan pillanatban mikor véletlenül kicsúszott belőlem elhúzódtam. Sőt az ágyról is felkeltem, és az asztalhoz mentem, lábaimat széttártam, és elkezdtem magamat megujjazni. Kíváncsian vártam mit fog ehhez szólni.
- mond csak Rayn nem szeretnél most máshogy szeretkezni velem? - azzal le is ugrottam az asztalról, és hátat fordítottam neki, lábamat pedig felraktam a székre.
- gyere nagy fiú - kuncogva pucsítottam neki.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 4:14 pm

-Akkor mától fogva az egész iskolában keresni foglak és mindenhol csinálni fogjuk.
Mondtam neki majd le szál az ágyról és az asztalon masztízott. Kicsit néztem majd mikor hátat fordítva invitált oda mentem hozzá.
-De hogy nem. Úgy fogok veled szeretkezni ahogy akarod.
Farkamat a puncijába nyomtam a férfiasságomat a fenekébe és így mozogni kezdtem benne.
-Valamint teljesen meg foglak tölteni elől hátul egyaránt.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.