Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natria kis rezidenciája

3 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 5:37 pm

Natria abbahagyta Ryuko masszírozását. A srác felállt a székből és megcsókolta. Natria fullpirossá vált, ahogy az ajkait megérintették Ryuko ajkai.
- Na de... hát azért nem úgy értettem... de ha te is ennyire csinálni akarnád... hát jó.
Nagyon zavarttá vált, főleg hogy most itt volt a lehetőség arra, amit titkon mégiscsak ki akart próbálni. Visszaközelített Ryukohoz, aknek a mellkasát lágyan végigsimította.
- Nagyon finom a bőröd tapintása.
Megcsókolta a fiút. Először csak lágy puszit nyomott az ajkára, majd lassan bedugta a nyelvét is, ami összeérintkezett Ryuko nyelvével. Mégha elég tapasztalatlanul is, de bemártotta a fiú száját. A testét jóleső és meleg remegés járta át.
- Hűűű... jól mondta az egyik nagynéném... a nyelves sokkal izgatóbb.
FOlytatta a csókot, közben simogatta Ryuko mellkasát és a hónalja alatt.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Szept. 27, 2010 5:48 pm

Natria először meglepődött a csókomtól, de aztán viszonozta, majd nyelvessel folytatta. Percekig smároltunk, közben simogatta a mellkasomat, amitől nagyon felizgultam.
A két kezemmel kezdtem lehámozni róla a fehér felsőjét, utána pedig a miniszoknyáját toltam le.
Abbahagytam a csókolózást, leguggoltam és a bugyiját is lehúztam. Éreztem, hogy mindjárt megőrülök.
Felálltam, folytattuk a smárolást, tettünk hátrafelé pár lépést és az ágyra zuhantunk. Amíg csókolóztunk, lehúztam a nadrágomat és az alsót is, majd készenlétbe helyeztem a szerszámomat.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 7:04 pm

Ryuko lassan levetkőztette, de a melltartóját nem szedte még le róla, ugyan már látszott rajta, hogy a mellbimbói megkeményedtek, vaginája pedig benedvesedett. Minden érintés és csók felhevítette benne a vágyakat.
- Istenien csókolsz. - sóhajtotta.
Natriának kibújt a farka, ami simogatni és dörzsölni kezdte a srác ágyékát, ezt teljesen magától és automatikusan tette. Biztos ez döntötte ágyra őket, de persze a farka továbbra is Ryuko ágyékát cirógatta, amíg Ryuko le nem vetkőzött teljesen és végigmérte a merev farkát.
- Hűha...
Mivel ő volt éppen felül, visszahajolt és tovább folytatta a csókolózást, aztán a nyelvét kihúzta Ryuko szájából és nyalni kezdett lefelé a mellbimbókig.
~ Nem is tudtam, hogy ez ilyen izgalmas. Biztos hogy majd lánnyal is fogom csinálni egyszer... ez annyira csodálatos...
Az egyik kezével végigsimított Ryuko szerszámán, majd megfogta három ujjal. Előbb kíváncsiságból kezdte mozgatni a fitymát, majd aztán egyre ügyesebben masszírozta tovább.
- Jó? Tetszik?
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Szept. 27, 2010 8:11 pm

Natria farka simogatta az ágyékomat, amitől nagyon bevadultam. Csókolni kezdett a számtól lefelé, majd...
Megfogta a merev szerszámomat és simogatni kezdte. A gyönyörtől megfeszültek az izmaim.
-Ezaz...folytatsd...nagyon jó! Még...
Vagy percekig azt csinálta, majd visszalöktem az ágyra és benyúltam a lábai közé. Fölé magasodtam és a szerszámomat behelyeztem.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 8:30 pm

Natria élvezetet adott Ryukonak a farka masszírozásával. A srác azonban fölé magasodott és simogatni kezdte a vagináját.
- Ryuko...
Próbált szólni, de csak sóhajtott pirultan. Amikor Ryuko épphogy behatolt, eltolta.
- Várj egy kicsit! Nem szeretnéd, ha folytassam a kényeztetést? Meg azt hiszem neked is lenne mit megkóstolni rajtam, mielőtt elkezdjük.
Natria lágyan visszakökte a fiút. Ott folytatta ahol az előbb kezdte.
- Ne siessünk annyira, Ryu... még csak bele se kóstoltunk az előjátékokba. - intette türelemre.
Lecsúszott a srác lábai közé. Masszírozta még egy kicsit, aztán lágyan nyalni kezdte, mint egy fagylaltot.
~ Ez új és nagyon finom.
Szájába vette Ryuko farkát aztán szopni kezdte a fejét mozgatva, közben a golyóit is masszírozta. Néha lecuppant róla, hogy a makktól lefelé a golyókig nyaljon, amiket szintén jó ideig hol nyalt, hol bekapta. Most egyszerűen játszani kezdett vele.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Szept. 27, 2010 8:37 pm

- Igazad van, ne siessük el.
Natria gyengéden ellökött magától, majd megfogta a farkam és lassan, fejmozgással szopni kezdte.
- Igen, tovább...tovább!- suttogtam, míg a plafont néztem a gyönyörtől. Átkaroltam Natriát és... Lassan kicsatoltam a melltartóját, majd eldobtam. Míg ő a farkammal foglalkozott, én a melleit masszíroztam.
~ Ó, je, milyen jó.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 8:50 pm

Natria tele szájjal mosolygott és folytatta a nyelvével és a szájával a partnere orális izgatását. Ryuko levette a melltartóját és markolászni kezdte a melleit. Szopás közben dorombolni kezdett, denevérmacskafarkával végigsimította a srác arcát. Lecuppant és tovább mosolygott.
- Érdekes, mi? Egy vérfarkas és egy denevérmacska épp olyan, mint egy kutya és macska, de mégis milyen szépen összemelegedtünk...
Felült Ryuko ölébe és mellkasát kidüllesztve hagyta, hogy a fiú tovább masszírozza a melleit. Automatikusan magához nyúlt és végigsimított a nedves punciján, csak aztán kóstolt bele az ujjába.
~ Még csak nem is sejtettem, hogy milyen finom...
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Szept. 27, 2010 8:59 pm

- Ez nem azon múlik.
Válaszoltam lihegve, míg a melleit masszíroztam. Felült az ölembe és beledugtam a nyelvemet a szájába. Míg az egyik kezem mutatóujját bedugtam a vaginájába.
- Ez tetszik, mi? - mosolyodtam el és ezt vagy tízszer megismételtem. Végül ellöktem és rádöltem az ő testére. Izzadtam már rendesen.
- Figyelj szívem, most jön a főmenet!
Fogtam a farkamat és a vaginájába dugtam, majd folytattam ugyan ezzel.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 9:14 pm

Amíg Natria nyelvesen csókolózott Ruykoval, az egyszerre masszírozta a mellét és ujjazta is. Mindez annyira gyönyörbe ejtette, hogy kéjes sóhajjal nyugtázta a cselekedetet.
A fiú ismét fölé kerekedett, és ezúttal sikerült belé hatolnia.
- Au!
A lány nyögött élvezetesen és fájdalmasan is. Ahogy a szűzhártyája átszakadt, úgy kezdett vérezni. Ryuko ugyanazzal a tempóval kezdte adni az első löketet, ahogy ujjazta is, Natria kezdte követni a ritmust. Fájt neki az első hirtelen behatolás, de ezzel lassan már nm törődött, annyira kezdte élvezni Ryuko ütköző szerszámát a lyukában.
- Ez az... csináld... - nyögte ritmusokként.
~ Kár, hogy nem nyalogatott meg legalább, talán könnyebb is lett volna.
A denevérmacskafarkát áttekerte Ryuko testén és a farka hegyével cirógatta az állát, hogy jobban felizgassa.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Hétf. Szept. 27, 2010 9:21 pm

Natria fájdalmasan felnyögött és hirtelen eszembe jutott, hogy a szűz lányoknál veszélyes a hirtelen behatolás.
Hogy kárpótoljam, lassabbra vettem a figurát, míg az ő macska farkincája cirógatta az államat. Menet közben odahajoltam hozzá és szájába dugtam a nyelvemet.
Éreztem, hogy közel vagyok az elélvezéshez, így én is nyögtem.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Hétf. Szept. 27, 2010 9:36 pm

Natria viszonyozta a csókokat, dugás közben meg folytatta a cirógatást a saját farkával.
- Próbáljunk ki másik pózt... csak szép lassan... előttünk még a tanulás...
A farka letekeredett a fiúról és leszállt a kígyójáról. A szétválásnál cuppanás hallatszott.
Nem bírta megállni, hogy még előtte újból megszopogassa Ryuko puncija nedvével és vérével megízesített farkát. Mint az előbb, most is eljátszadozott vele, de már a kezével is simogatta Ryuko mellkasát. Csak ezután fordult meg és négykézlábra helyezkedett. Felső testével az ágyhoz dőlt a fenekét kidomborítva a sráchoz. Amikor az elkezdi hátulról hágni, folytatva nyögését mozgatta a fenekét is.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Kedd Szept. 28, 2010 12:09 pm

Lassan pózt cseréltünk és ezúttal már hátulról dugtam a lányt.
Előredőltem és átkaroltamg, majd a melleit kezdtem el simogatni, míg az alsó részem folyamatosan járt. Verejtékcsepp csöppent le Natria hátára a homlokomról, éreztem, hogy mindjárt elélvezek...
Morgáshoz hasonló hangot adtam ki magamból.
~ Csak ilyenkor ne lennék vérfarkas.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Kedd Szept. 28, 2010 12:20 pm

Minden mozdulatot követett, amit csak élvezni tudott. Amikor Ryuko előre dőlt rá, hogy átölelje és megmarkolja a melleit, ő hátrafordította a fejét és megnyalta az ajkát. Biztos a srác már érezhette, hogy róla is folyik az izzadtság.
A menet alatt hátranyúlt a kezével és folytatta a puncija simogatását, amíg az ujjai meg nem akadtak a csiklón, amit lassan, aztán egyre gyorsabban izgatni kezdett. Hangosan nyögött.
~ Csak még egy kicsit, már érzem...
A dugás és a csiklója izgatása fokozta benne a gyönyört, ami elvezette a csúcs felé.
- Ez az, már érzem... csináld még...!
Bíztatta tovább Ryukot.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Kedd Szept. 28, 2010 12:32 pm

Natria bíztató szavaira gyorsabban toltam a farkam.
- Mindjárt megjön...- Nyögten és megfogtam a lány testét, megfordítottam és leültem az ágy szélére.
Natria beült az ölembe és ebben a pózban folytattuk. Mindeközben szegény mp3 lejátszóm egyedül búslakodott a földön.
Míg a farkamon "lovagolt", végignyaltam a melleit, majd hevesen csókolózni kezdtünk.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Kedd Szept. 28, 2010 12:45 pm

Most Ryuko váltott pózt. Megfogta Natriát és úgy helyezte el, hogy ő ült az ágy szélén, a lány pedig az ölében mozgott tovább.
Ryuko megnyalogatta a melleit - ami ismét fokozta benne a gyönyört - és csókolni kezdte. Natria bedugta a nyelvét a srác szájába és masszírozni kezdte vele a másik nyelvet.
- Nyomjad még...
Közben már belekapaszkodott átkarolva a fiú vállát, amire a fejét is lehajtotta. Érezte a finom meleg vért az ereiben, ennek ellenére csak csókolgatta és lágyan harapdálta Ryuko nyakát.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Kedd Szept. 28, 2010 12:58 pm

Harapdálni kezdte a nyakamat, míg én átöleltem őt és folytattam.
Felnyögtem egy rohadt nagyot, mert belespricceltem Natria-ba.
~ A rohadt életbe, de jó...
Végül arrébb gurultam és lihegve szétterültem az ágyon. Izzadtam, mint annak a rendje.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Kedd Szept. 28, 2010 1:14 pm

Natria addig lovagolt Ryukon, amíg látta az arcán, hogy mindjárt elmegy. De előtte már Natria felsikkantott egyet, amikor ő már a csúcsra ért.
- Óh istenem!
Legurult a srácról, aki abban a pillanatban ráélvezett a hasára, majd eldőlt. Ő is hátradőlt az ágyon nagyokat sóhajtva.
- Azt a...
Kezét rátette a hasára és belenyúlt ujjaival a spermába. végighúzta, aztán felemelte a szájához az ujját. Kicsit vonakodva bár, de belenyalt a spermás ujjába. A nyalást követően bekapta az ujját és lenyalta, a többi ujjával is ugyanezt tette. A hasán megmaradt többit pedig egy papírzsepivel letörölte és kidobta az íróasztal melletti kukába.
- Sose hittem volna, hogy ez ilyen jó lesz...
Felállt az ágyról és elsétált a mosdóba megzuhanyozni. Előtte még kivette a szekrényéből a törölközőt, a tusfürdőt és a testápolót. Nemsokára már hallani lehetett a zuhanyrózsa vízcsobogását a fürdőszobából. Natria gondosan lemosta magáról a spermát és az izzadtságot.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Kedd Szept. 28, 2010 1:19 pm

Míg Natria elment zuhanyozni, én továbbra is meztelenül feküdtem az ágyon.
~ Hogy az a...ezt többször kéne csinálni.
Felvettem a földről az mp3 lejátszómat, bedugtam a fülembe és fekvés közben hallgattam tovább.
Próbáltam erőt venni magamon, hogy felkelljek, lezuhanyozzak, felöltözzek, és visszamenjek a szobámba, de végül elnyomott az álom, mielőtt Natria visszatért volna.

Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Kedd Szept. 28, 2010 1:29 pm

Natria zuhanyzás után bekente magát testápolóval, majd frissen kijött a fürdőszobából. Látta, hogy Ryuko már az mp3-at hallgatva még mindig ugyanabban a pózban elaludt.
~ Szegény aztán jól kifáradhatott. Legalább hagyott volna helyet nekem is az ágyamon.
Gondolta cinkes mosollyal, miközben felvette a fehér hálóingjét. Neki elég volt befeküdnie a kis fotelba, ahol macskák módjára szépen el tudott helyezkedni.
~ Oyasumi, Ryuko. Köszi, hogy kikezdtél velem, és hogy kipróbálhattam veled.
Becsukta a szemét és elaludt.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Szer. Szept. 29, 2010 1:17 pm

Arra ébredtem, hogy rohadt sötét van és, hogy még mindig megy a zene. Ránéztem az órára és megállapítottam, hogy éjjeli három van, illetve még mindig meztelen vagyok. Büdös voltam az izzadságtól, tehát elindultam zuhanyozni, de mielőtt kettőt léptem volna, eszembe ötlött, hogy Natria szobájában vagyok. Ijedten néztem rá, amint a fotelban macska módjára aludt.
~ Húh, szerencsére nem ébresztettem fel. A macskák nagyon éberek tudnak lenni.
Felkaptam a földről a ruháimat és a zuhanyzó felé vettem az irányt. Miután letusoltam, egy székre raktam a gönceimet és ugyanúgy meztelenül visszafeküdtem az ágyba, de ezúttal kihúzódtam a szélére, hogy, ha esetleg Natria felébredne, odafekhessen mellém.
Bár még mindig álmos voltam, nem aludtam el rögtön.
~ Milyen jó volt az este...
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Szer. Szept. 29, 2010 2:58 pm

Natria felébredt Ryuko motozásaira, de nem mozdult el a helyéről. Amíg Ryuko megzuhanyzott és mászkált, addig megpróbált visszaaludni. Később arra ébredt fel újból, hogy negyed négy van, és a srác már visszafeküdt meztelenül aludni az ágyba.
~ Ahogy látom, most hagyott nekem helyen.
Felállt a kanapéról, hogy átmenjen az ágyba a srác mellé aludni. Mielőtt elaludt volna, a kezével hozzáért Ryuko farkához és végigsimított rajta.
~ Jó kiskutyus.
Elfordult és ismét belemerült az álmok világába.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Szer. Szept. 29, 2010 3:13 pm

Néztem a teljes sötétségben úszó plafont, mikor mozgolódást vettem észre. Natria felébredt és úgy döntött, társul hozzám. Azt hihette már, hogy alszom.
Hirtelen megrándult a testem, mert éreztem, hogy végigsimít a farkamon. Mire odanéztem, már elfordult a fal felé, hogy aludjon. Közelebb csúsztam hozzá és jobb kezemmel átkaroltam, majd simogatni kezdtem a melleit, hátha egy kis kényeztetéstől könnyebben elalszik. Csókot adtam a nyakára és lehunytam a szemeimet.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Szer. Szept. 29, 2010 3:26 pm

Natria megint csak felébredt. Ryuko melleit masszírozta és kényeztette egy csókkal, hogy jobban el tudjon aludni.
- Ryu, azt hiszem, én ettől nem elaludni fogok, hanem beindulni.
Suttogta, közben a farkát ismét kinövesztette és azzal simogatta a srác hátát.
- Amúgyis részben macska vagyok, nem mindig alszok éjszaka. És most sem fogok tudni. Arra gondoltam, hogy akkor csinálhatnánk még egyszer, csak... ezúttal az igazi alakunkban.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Narazaki Ryuko Szer. Szept. 29, 2010 3:35 pm

Natria ismét kinövesztette a farkát és simogatni kezdett.
Az ötletére elkerekedtek a szemeim.
- Izé...igazi alakunkban? Mit akarsz te lány? Megölni? Nekem ez túl sok. Bocsika, de most inkább aludnék. Majd holnap csinálhatjuk.
Narazaki Ryuko
Narazaki Ryuko

Hozzászólások száma : 249
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Natria Szer. Szept. 29, 2010 9:27 pm

- Ugyan, miért ölnélek meg? Igazi alakomban se ártok senkinek se, én egy olyan ártalmatlan vérciccmicc szerepét játszom.
~ Nagy kár, pedig kíváncsi vagyok rá, milyen úgy csinálni... és hogy a vérfarkosok is az igazi alakjukban is olyan vad szeretők, mint emberi külsőben. Majd ha mégis támad hozzá kedve, majd felébreszt.
Natria tovább cirógatta álomba Ryukot, de lassan ő is álomra hajtotta a fejét.
- Oyasumi.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria kis rezidenciája - Page 2 Empty Re: Natria kis rezidenciája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.