Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natria és Arya szobája

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Natria és Arya szobája  Empty Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 4:21 pm

Belépve egy kis előtérbe érkezünk. Balra található a fogas, jobbra pedig a szekrények. A fogas mellett található a fürdő ajtaja, ahová belépve egy illemhelyiség, egy tusoló, és még egy kád a fogadóbizottság. Bentebb halad takaros kis szobába találhatjuk magunkat. Szemben az ablak alatt van két íróasztal, amik várják a tanulni vágyókat. A szoba két oldalán találhatók az ágyak. Így közepén a szőnyegen hatalmas üres hely van, ahol még esetleg táncolni is lehet. A falak világos színűek, a bútorok pedig sötét barnak, így a kettő nagyon kellemes hatást kelt. Az egyik sarokban egy nagy cserépben virág található, ami egy kis természetet lop a szobába.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 5:36 pm

Lelkesen beugráltam a szobába, közben valahogy a csomagok is megérkeztek.
- Ez tanár úr rendezte? – nézek rá kíváncsian.
- Majd meglátjuk mit tudunk tenni vele, egy kis cicomázás nem árt neki
tovább szaladtam be a fürdőbe.
- Nézd mekkora kád, ebben akár ketten is fürödhetünk – vigyorogtam pimaszul, majd vissza mentem a bőröndömhöz, és mint engedelmes diák kerestem magamnak ruhát.
persze közben kipotyogott néhány fehérnemű, és akadtak köztük érdekes darabok is.
Majd szó nélkül vetkőzni kezdtem.
- Ne zavartassátok magatokat. – mondtam mintha természetes lenne, majd kigomboltam a maradék gombot a blúzomon és az ágyra dobtam. Melltartó nem volt rajtam, mert a blúz rendesen tartotta a dolgokat. Ez után fogtam és ledobtam magamról a szoknyámat is.
- Nem találom a nadrágomat- mérgelődtem hangosan, majd eszembe jutott, hogy a másik bőröndömben van, ami a tanár úr mellett található.
- Elnézést tanár úr, kellene a bőröndöm –vigyorogtam előtte állva.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 5:42 pm

-Nem nem én voltam.
Feleltem semlegesen a kérdésre. Majd néztem ahogy a akváriumi hal körbe nézi az új területét. Majd el kezdte a bőröndjét ki rámolni amiből jó pár fehérnemű is ki szaladt. Aztán le dobta a blúzát és a szoknyát. Fél meztelenül elém állt a bőröndje miatt.
-Öhm ja igen bocsánat.
Félre álltam és el fordultam, nehogy a végén azt gondolja, hogy kihasználom szándékosan a helyzetet.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 5:50 pm

Mielőtt bementünk volna, még leszaladtam a cuccaimért az előző szobámba és gyorsan összepakoltam. Az volt a szerencse, hogy idáig még mindig nem pakoltam ki rendesen, így hamar vissza is tértem a magam ruháival. Szép nagy szoba jól berendezve és még a fürdőkád is szép nagy. Arya erre való megjegyzésére én is vigyorogtam egy jót.
- Ugyan, engem nem zavar. - mondtam nyugtató mosollyal, amikor mondta Arya, hogy ne zavartassuk magunkat. - Én gyakran foglak látni meztelenül, és majd te is engem.
Végül is már ideje volt átvedleni, így én is levettem a mikulásruhát és már egy szál bugyiban kotorásztam a bepakolt ruháim között. Nem szégyenlősködtem, hisz Kluzgor már látott meztelenül a tantermében és Arya meg lány, és a lányok előtt végképp nem szégyenlősködöm.
- Azért csukd be magad mögött az ajtót. - szóltam Kluzgornak. - Még a végén más is kapni akar a látványból.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 6:01 pm

Kicsit ácsorogtam, majd mikor helyet kaptam lehajoltam a bőröndért. A vörös hajam előre bukott, majd hallottam, hogy Natria mond valamit, ezért felé fordultam lehajolva.
- Elé gyakran –vigyorogtam. Ő még nem tudja, hogy szeretek meztelenkedni,de majd megtudja hamarosan. Még mindig Natit figyeltem lehajolva, ahogyan vetkőzött, és jó alaposan megnéztem őt magamnak. Felálltam a bőrönddel, majd bentebb dobtam, és Natihoz léptem.
- Mondták már mennyire szép vagy? –kérdeztem tőle, majd végig simítottam a mellén. Álla alá nyúltam, hogy a szemébe nézhessek.
- Csókold meg újra a tanár urat, és dörzsöld meg az ágyékát – súgtam a fülébe. Tetszett a ki alakult helyzet, és ha már elfordult a tanár úr, akkor ezért bünti jár, hiszen ő már meglepett engem, és én is akartam neki adni valamit. mielőtt elengedtem volna megcsókoltam, és útjára engedtem.
- Menj, tedd meg – leültem az ágy sarkára, és figyeltem mi lesz az újabb akciómból.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 6:12 pm

Natria kérésére be csuktam az ajtót. De nem fordultam meg csak hallgattam a beszélgetésüket.
~Ezek a mai lányok. Hát nem olyan szendék és szűziesek mint rég.
Még emlékeztem az első nőmre igazi virgonc kis boszorkány volt. Nagy hatalmát kölcsön kérve mentem feljebb a rang létrán míg őt el nm kapták. Bár Michikoval sem volt rossz együtt lenni. De ő is mondta, hogy ne legyek féltékeny ha mással is kavar. Bár azért vigyáznom kell elvégre tanár vagyok vagy mi. Na meg persze egy démon aki pusztítja a démonokat.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 6:25 pm

Amíg átöltöztem, odajött hozzám Arya és megsimogatta a mellemet, miközben a kérdésével bókolt.
- Igen mondták már, de egy lány szájából még sose hallottam. Te se panaszkodhatsz ilyen jó formával. - viszonyoztam vissza. Közel hajolt hozzám és megint hipnotizálni kezdett.
- Jaj, ne már... te goni... - kuncogtam, de már egy szót nem szóltam többet más állapotomban. Miután megkaptam az ukázt, hogy csókoljam meg megint Kluzgort és kényeztessem is el, megcsókolt. Úgy csókoltam, ahogy ő is, bár ez tudat nélkül történt. Ha meg teljesen tudatnál lennék, akkor is ez lenne. Felálltam és odamentem Kluzgorhoz, akit átölelve hátulról újra megcsókoltam. Közben az ágyékát kezdtem cirógatni, amíg magamhoz nem tértem. A második hipnózis utáni reakciónál nem vettem le a kezem róla, de még mindig szép piros volt az orcám.
- Bocsika... megint Arya műve. De ha így alakult, akkor mit szólnál hozzá, ha most befejeznénk, amit elkezdtünk?
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 6:38 pm

Figyelemmel kísértem Natria mozdulatai, majd a csókot, és ahogy megsimította a drága tanár urat.
Vigyorogtam, és kényelembe vágtam magamat az ágy szélén, és figyeltem a kis műsort. Mosolyra húzódott az ajkam, főleg mikor meghallottam Nati kérdését.
- Igen tanár úr, lenne kedve befejezni –kuncogtam az ágyon ülve.
Egyszer csak felálltam és oda sétáltam hozzájuk. Nati arcát magam felé fordítottam, és most bájolás nélkül csókoltam meg.
- Azt hiszem remek szobatársat választottam –újra megcsókoltam, közben meg a tanár úr fenekére tévedt a kezem.
- Mért nem megyünk bentebb, a szoba közepén jó nagy hely van – kuncogtam, majd fogtam magamat és beljebb sétáltam. Út közben pedig lentebb toltam az alsó neműmet, ami a földre hullott, én pedig kiléptem belőle. Leültem a földre, és vártam hogy ki csatlakozik hozzám.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 6:48 pm

Natria hátulról meg ölelt és meg csókolt. Ezt nem tom hogyan sikerült neki Smile. Majd az ágyékomat simogatta. Meg fordultam és rá néztem.
-Hátha akarod, de akkor Aryat se hagyjuk ki a jóból.
Figyeltem ahogy a lány le veszi a bugyiját majd le ül. Magamhoz öleltem Natriát és meg csókoltam. Majd le téptem a maradék ruháját. Oda vezettem Arya mellé majd le vettem a kabátom és elő vettem a farkam.
-Izgassatok vagy mutassatok valamit drágák.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 6:58 pm

- Hát őt aztán végképp nem hagyhatjuk ki.
Ölelését és csókjait. Nyelveink körtáncot jártak, aztán megszabadítva a bugyimtól odaültetett Arya mellé, akivel szintén csókolózunk. Örültem, hogy a harmadik fél egy lány, mert már jó ideje le szerettem volna feküdni a lánytársaim egyikével. Amíg csókolóztunk, végigsimogattam a mellein.
- Szép melleid vannak. dicsértem Aryát.
Kluzgor levette a kabátját és elővette a farkát kényeztetésre. Nem haboztam, közelebb húzódva egyik oldalra elkezdtem csókolgatni és nyalogatni, aztán még percenként le is szoptam. De szépen osztottam be, hogy Aryával tudjak osztozkodni.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 7:14 pm

Elnevettem magamat Kluzgoron.
- Látom a tanár úr nem kertel – vigyorogtam, majd miután csókot váltottam Natival oda másztam négy kéz láb hozzájuk.
- köszi Nati, majd legközelebb,ha kettesben leszünk jobban megvizsgálhatnánk egymást –tettem egy új ajánlatot a szoba társamnak.
Hosszan megcsókoltam Natit, majd az előttünk álló munkának fogtam. Finoman végig simítottam először, majd nyalogatni kezdtem, de úgy, hogy közben találkozzam néha Natival.
Felváltva kényeztettük a tanár urat, majd felálltam, és segítettem neki megszabadulni a ruháitól.
- Így kényelmesebb lesz – kuncogtam tovább, majd visszatértem, és szopogattam, nyalogattam, cirógattam, hogy felkészüljön ránk.
közben, hogy Nati se maradjon ki a jóból masszíroztam a melleit finoman, és néha oda hajoltam, és eljátszott a kicsiny rózsával a nyelvem.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 7:26 pm

Hagytam hogy kényeztessenek. A két lány meztelen látványa is fel emelő volt, de a szájuk is is fel csigázott. Majd Arya le vetkőztettet és Natriát kezdte kényeztetni. Hagytam, hogy Natria egyedül búzgálkodjon a farkamon
-Melyikőtök akar majd első lenni?
Kérdeztem bár szívesen kezdtem volna Natriával ha már meg ígértem neki.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 7:35 pm

Miközben kényeztettük Kluzgort, Arya eljátszadozott a melleimmel és néha meg is nyalogatott. Szopás közben kényes sóhajok hagyták el kissé teli számat. A tanár végül kész volt arra, hogy egyikünket meghajtsa.
- Vállalom. Addig is, amíg megteszed, megismerkedem a gyengébbik nem testével. - mosolyogtam. - Ha megengeded, Arya. Szeretnék tapasztalatot gyűjteni lányok kényeztetéséből.
Ha Arya hátára fekszik, Kluzgor előtt négykézlábra állok és elkezdem a nyelvemmel ízlelgetni a lány melleit.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 7:42 pm

Gyorsan elértük a célunkat, és készen állt a dologra a tanár úr. Már csak az volt a kérdés kivel kezdi.
- Én nézni szeretném, ha nem gond- kuncogtam, majd meghalva Nati mondatát készségesen a hátamra feküdtem előtte.
- Gyere nyugodtan – mosolyogtam, majd ahogy a melleimet kényeztetni kezdte felsóhajtottam.
- Jól csinálod- mondtam neki, majd ha elértem a melleit végig simítottam rajta.
- Haladj lejjebb Nati –biztattam őt szavakkal, majd szélesre tártam a lábaimat, hogy oda férjen, és még a tanár úr is elférjen tőlünk. Picit megemeltem a felső testemet, hogy lássam, hogy tanár úr éppen mivel foglalatoskodik.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 7:47 pm

Miután a lányok döntöttek és Natria négy kézlábra állt oda hajoltam és meg nyalogattam kicsit a punciját. Majd az ujjaimmal kényeztettem kicsit őt. Ezután be raktam neki a farkam hegyét a puncijába.
-Remélem kész vagy.
Meg fogtam a csípőjét és egy erős mozdulattal be toltam neki teljesen. Először csak lassan mozogtam benne, hogy hozzá szokjon majd gyorsítani kezdtem.
-Ne aggódj Arya te is kapsz majd belőlem.
Nyugtattam mikor engem nézet.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 09, 2011 8:03 pm

Amikor elkezdtem nyalogatni és szopogatni Arya mellbimbóit, Kluzgor elkezdte a puncimat kényeztetni ujjaival, valamint a nyelvével. Apró sóhajokkal dicsértem tevékenységét. Nyelvem Arya kérésére lejjebb táncoltattam egészem a puncijáig, amit elkezdtem ízlelgetni. Ez új és finom íz, amit eddig nem ízlelhettem, amíg nem csináltam lányokkal.
- Kész vagyok. - nyögtem a punci fölül, amikor a tanár farkának hegye megérintett.
Kluzgor behatolt és elkezdett mozogni. Már nemcsak Arya puncijának ízét élveztem, csípőmet automatikusan elkezdtem mozgatni segítve Kluzgor mozgását. Egy ideig teli szájas sóhajokkal szívogattam a lány csiklóját, aztán teljesen bemártottam a nyelvem a puncijába, amivel ficánkoló nyelvemmel úgy csókolóztam, mintha száj lenne.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 09, 2011 8:12 pm

Kérésemre Nati levándorolt, és megízlelgetett.
- Ez finom Nati, ne hagyd abba- biztattam őt.
Közben néztem, ahogy belé hatol a tanár úr.
A finom kényeztetésre hanyatt dőltem, és élveztem amit Nati csinál velem. Közben masszíroztam a melleimet, hogy még jobb legyen. Már eleve attól felizgultam, amit ők ketten csináltak, de mikor Nati nyelve bentebb ment, és intenzívebben kezdett mozogni nyögdécselni kezdtem.
- Még, Nati még … -kérleltem őt tovább.
- Ne hagyd abba, ez nagyon jó –nyögtem újra és újra.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Vas. Jan. 09, 2011 8:21 pm

A két lány eszméletlen volt bár Natiának most csak a fenekét és a hátát láttam, meg a fejének hátulját.
~Miután el élvez Aryat is magamévá teszem. Majd a végén pedig osztozkodnak.
Döntöttem el és tovább mozogtam a lányban aki szintén mozgott és Aryanak okozott örömet.
-Ez az Nati mozogj még légy csak virgonc.
Gyorsítottam a mozgását majd előre hajolva a melleit simogattam.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Hétf. Jan. 10, 2011 6:01 pm

Arya kérésére folytattam a puncija kényeztetését gyorsabb nyelvtempóban, közben már újabb taktikákra váltottam. Már a csiklóját szopogattam virgoncul, miközben a két ujjamat feldugtam és elkezdtem mozgatni benne ugyanazzal a tempóval, ahogy Kluzgor mozog bennem. A tanár előrehajolt és elkezdte simogatni a melleimet, amitől jobban beindultam. Noha kettesben akartam lenni Kluzgorral, mégis jó volt, hogy volt kivel megosztanom a szeretetemet, méghozzá az új szobatársnőmmel. Ujjaimon éreztem a lány nedvét, ami jelezte, hogy nemsokára el fog élvezni, mint ahogy én.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Hétf. Jan. 10, 2011 6:08 pm

Elő bújt a farkincám, amivel Nati alatt elérhettem a tanár bácsit, így cirógatni kezdtem a csatlakozási pontjukat, majd kicsit Kluzgor mogyoróival foglalkozott a farkincám, majd vissza tértem, és tovább simogattam őket miközben egyre mélyebben benne volt Natiban.
Nati is váltott, már nem csak a nyelve játszadozott velem, hanem bevetette az ujjait is.
- ó igen, Nati - nyögtem fel, ahogy felnyomta az ujjait és olyan ütemmel mozgatta bennem, ahogy benne a tanár farka mozgott.
Egyre jobban nyögdécseltem, és kapkodtam levegő után, majd mikor Nati ujja kicsit fentebb csúszott a kelleténél, és a nyelvével is játszott velem átléptem a gyönyör kapuján.
Nati vállát kezdtem cirógatni a kezemmel, amíg el nem élvezett ő is.
- Nagy jó vagy kis cicám - mondtam neki.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Hétf. Jan. 10, 2011 6:15 pm

Tovább mozogtam Natriában majd meg éreztem lamait a farkamon majd a heréimen. Arya farkincája volt ami még jobban fel tűzelt. Így még mélyebbte hatolva Natriában mozogtam olyan gyorsan, hogy hamarosan meg remeget. Miután elélvezett ki vettem a farkam és le hajolva meg kostoltam a nedvét. Utána Aryahoz léptem.
-Most te jösz drága. Remélem készen állsz.
Farkam hegyét a puncijához igazitottam majd kicsit végigsimogattam majd végül be tettem neki. Lassan kezdtem el mozogni benne, hogy hozzá tudjon szokni.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Kedd Jan. 11, 2011 8:10 pm

Nem hagytam abba, amíg tartott az élvezet, közben Kluzgor Arya farkincás kényeztetésétől jobban beindult és már jó vadul csinálta. Tetszésem nyalás közti hangos nyögéssel nyilvánítottam ki.
- Ne... hagyd.. abba... - nyögtem közbe szavanként.
Kis pillanat múlva a szex legjobb pillanatát élveztem ki. Elélveztem egyszerre Aryával, a lény nedve az arcomra spriccelődött, de nem is bántam. Élveztem minden pillanatát. Kluzgor megkóstolta saját nedvem, aztán Aryát vette kezelésbe. Most rajta volt a sor, hogy közben engem nyalogasson, úgyhogy már magabiztosabban térdeltem a lány fölé.
- Most te mutasd meg, mit tudsz a nyelveddel, lakótársam.


A hozzászólást Natria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 12, 2011 2:08 pm-kor.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Kedd Jan. 11, 2011 8:20 pm

Éppen, hogy csak elélveztem, amikor Nati felém térdelt a tanár úr pedig belém hatolt.
- Készen -nyögtem egyet,amikor elkezdte belém tolni férfiasságát.
- ó igen - nyögtem fel még egyszer amikor elkezdett bennem mozogni. Farkincámmal a tanár bácsi popsiját simogattam érzékien, és néha a férfiasságához is hozzá értem, hogy feltüzeljem őt.
- Szóval most én jövök - nyögve néztem fel Natira, majd belekaroltam a kezemmel a lábaiba, és finoman csókolgatni kezdtem a combja belső oldalait. Ez után végig nyalintottam őket, a következő csók, pedig a lába közét érte. Eleinte csak finoman ízlelgettem őt. Kínzó lassúsággal nyalogattam, szívogattam. Végig hallattam rajta, ahogy csak lehetett a nyögéseimtől keresve azt a bizonyos pontot, ha megtaláltam minden bizonnyal hanggal fogja ezt jelezni nekem.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Kedd Jan. 11, 2011 10:52 pm

/Nem élveztem el Nati/

Arya jól fogadta a behatolást. Örültem is, hogy már nem szűz. Farka a fenekemet simogatta, de az jobban tetszett mikor a férfiasságomat simogatta. Lassan gyorsítani kezdtem a lányon majd a melleit nyalogattam meg.
~Aryaból remek vörös hajú Istennő lehetne. A teste csodás a hangja szépen cseng a fülnek a haja mesés. Remélem kettesben is lesz még dolgom vele.
Majd nem kivéve a farkam toltam vissza bele egyre gyorsabban és erősebben.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Szer. Jan. 12, 2011 2:16 pm

/Akkor töröltem azt a pontot Smile /

Arya csókjai és a nyelve a combom belső oldalából indulva haladt a puncimig, hogy megízlelje a megmaradt nedvemmel együtt. Kínzóan és élvezetesen csinálta, amit nyögéssel és melle megsimogatásával dicsértem.
- Ez jó... ne hagyd abba...
Testem kellemesen megremegett, amikor Arya megtalálta a g-pontom. Amikor Kluzgor abbahagyta a lány melleinek nyalását és felegyenesedik átölelem a vállát és szenvedélyesen megcsókolom. Az ddigi összes csókomnál ez a csók valamiért más volt, de legalább nem hipnózis alatt, hanem magamtó csókoltam meg.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.