Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fubuki szobája

2 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Hétf. Jan. 24, 2011 8:16 pm

Úgy tűnt, tetszik neki. Legalábbis a mosolya erről árulkodott. Bár nem tud adni semmit, megígérte, hogy fog.
-Rendben...De az se baj, ha nem adsz semmit. Én azt a gömböt az első szerelmemnek szántam...Nekem elég, ha szeretsz.
Kaptam egy csókot az arcomra, amire kicsit elpirultam. Hirtelen előjött a megszokott énem, de csak ennyire. Kedvesen mosolyogtam rá, de mondani nem tudtam semmit.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Hétf. Jan. 24, 2011 8:21 pm

Egy kicsit csöndben maradtam. A halvány mosoly rendessé vált. Lassan felnéztem rá. Máris másképp tekintettem a gömbre. Ez egy kiváltság, hogy nálam lehet, máris úgy éreztem, mintha rangot kaptam volna.
-Köszönöm... Ez tényleg... Sokat jelent.-Mondtam, és rögtön átöleltem, de persze nem túl gyorsan nem akartam megijeszteni. Gyengéden simogattam a hátát, miközben örömkönnyek csordultak ki a szememből.-Úgy vigyázok rá, mintha csak te lennél.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Csüt. Jan. 27, 2011 7:42 pm

Katsuro nagyon örült annak a gömbnek. Örömében át is ölelt. A hangján éreztem, hogy meghatódott. Én is megöleltem és hagytam, hogy a hátam simogassa.
-Örülök, hogy te vigyázol rá. Biztos vagyok benne, hogy jó helyen lesz nálad.
Míg ölelkezünk, azon gondolkodom, mit is csináljunk még. Azt beszéltük meg, hogy együtt alszunk. De valamivel el kell üssük az időt.
-Mit csináljunk estig?-kérdeztem halkan.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Csüt. Jan. 27, 2011 7:54 pm

A kérdés kicsit váratlanul ért, és nem is nagyon tudtam választ adni.
-Öm... Nem tudom...-Mondtam, és hátrafordultam, hogy kinézzek az ablakon. Már így is elég sötét volt, hisz tél volt. Télen gyorsan sötétedik. Te alig lehetett 6 óra.
-... Te mit szeretnél?-Kérdeztem hátha addigra neki eszébe jut valami, de eléggé kételkedtem ebben, így folytattam a gondolkodást. Ha nem talál ki ezidő alatt semmit akkor végül ezzel jöttem elő.
-Esetleg rajzolhatnánk valamit... Mondjuk ketten egy rajzot?
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Csüt. Jan. 27, 2011 8:03 pm

Kicsit gondban voltunk. Egyikünknek sem volt igazán ötlete. De végül Katsuro mégis feldobott egy egész jót. Kicsit eltávolodtam tőle és felnéztem rá. Ekkor láttam csak meg, hogy könnyesek a szemei. Bár úgy vélem örömkönnyek lehetnek.
-Rajzolni? Jó ötlet.
Körbe néztem a szobában, egy kis füzetbe nem igazán tudnánk egyszerre ketten rajzolni, ezért valami nagyobbra lenne szükség. A falra talán nem kellene, ha csak nem teszünk valamit a falra.
-Van is egy ötletem.
Oda mentem a szekrényhez és előszedtem egy hosszú hengert, amiben jó nagy papír lapok voltak. Ki is vettem belőle egyet, majd Katsurora pillantottam.
-Ez jó lesz? Felrakjam a falra, vagy inkább a földön rajzoljunk?
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Csüt. Jan. 27, 2011 8:11 pm

Miután eltávolodtunk kicsit körbe néztem, és eljutott a tudatomba hogy a könnyek még ott vannak a szemeben, így gyors kitöröltem, majd néztem ahogy Fubuki előveszi a felszerelést. Kicsit végig néztem a hengeren.~Ilyen nekem is jól jönne.~Gondoltam magamban, majd kicsit körbe néztem.
-Szerintem jó lenne a falon...-Mondtam, és oda mentem egy jó felületre, és végig simítottam.-Öm... Mi lesz a téma?-Kérdeztem miközben oda mentem a ceruzáimhoz, és elővettem belőlük párat.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Csüt. Jan. 27, 2011 8:20 pm

Előszedtem egy kis ragasztószalagot és feltettem az üres papírt a falra, így már lehet is alkotni.
-A téma...hmm...
Kicsit gondolkodnom kellett, általában tele vagyok ötletekkel. De most valami olyat akarok, amihez neki is köze van. A legszebb az lenne, ha sikerülne valami mindkettőnk számára ideális témát találni.
-Mondjuk...apró képek külön-külön, amik minket ábrázolnak együtt vagy külön?
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Pént. Jan. 28, 2011 5:18 pm

Szememmel követtem ahogy előkészíti a papírt a a rajzoláshoz, majd pedig témát is választ. Kicsit elgondolkodtam, majd bólintottam.
-Rendben azt hiszem az menni fog.-Kezembe vettem a grafit ceruzákat, a színeseket pedig félre tettem későbbi használatra. Az én felemet 8 kisebb kockára osztottam fel, majd gondolkodni kezdtem. Végül belekezdtem, és néha rá néztem, hogy újabb ihletet nyerjek. Az első képben mi vagyunk ahogy csókolózunk, a következőn csak a kezünket rajzoltam le ahogy egymásét fogtuk, a harmadikba, egymás mellé rajzoltam le magunkat és bejelöltem az auráinkat amit úgy tervezek, hogy majd összekapcsolok a színekkel. A következőben kicsit elakadtam, majd ránéztem, és az íróasztalra ahova a gömböt tettem, majd egy halvány mosoly után lerajzoltam őt az eredeti alakjába és mögé magamat sárkányként csukott szemekkel mintha aludnék. A következőbe csak őt rajzoltam le sima alakban mögé a Yuki-onna alakját halványan. A mellette lévő ugyan ez volt, csak velem. Az utolsó kettőt pedig úgy döntöttem, hogy összekapcsolok. Az egyikbe magamat rajzoltam le ahogy épp csókolni készülök másik oldalra őt ugyanezzel, alig volt pár centi a különbség.
Ezzel után a színeseket vettem a kezembe és szépen kiszíneztem az összes kis képet, majd átnéztem az övére.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Pént. Jan. 28, 2011 6:31 pm

Sikerült megegyezni, hogy mit is rajzoljunk. Nem néztem, hogy Katsuro mit alkot. A saját rajzaimra koncentráltam. Először is ki kellett találjam, mit is ábrázoljanak a kis képek. Az első képen együtt voltunk, a tónál, bár nem nagyon részleteztem a hátteret. Inkább kicsit gyerek rajz stílusa volt. Lejjebb egy másik aranyos rajz készült. Lerajzoltam magunkat 'chibi' stílusban. Katsuro magányos arccal üldögélt, én pedig egy jégvirággal próbáltam meg felvidítani. Ez után szünetet tartottam, hogy ihletet gyűjtsek a következőhöz. Végül egy komolyabb rajz lett az utolsó. Az előző kettő sem volt kicsi, de ez kifejezetten nagy lett. Rajzoltam egy hatalmas sárkányt, amint tüzet okád, az egyik kezében pedig engem tartott. A sárkány előtt meg több elbukott hős lovag, akik meg akartak menteni, de elbuktak. Persze nem haltak meg, csak a sárkány elbánt velük. Lejjebb egy kis rajzon már azonos méretben voltam a sárkánnyal és épp megöleltem. Ez után Katsurora pillantottam, hogy lássam a reakcióját.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Pént. Jan. 28, 2011 6:42 pm

Látszott, hogy Fubuki nem gondolta olyan komolyan mint én, de ez egyáltalán nem volt probléma. Kicsit elmosolyodtam, ahogy végig néztem a képeken. Nagyon jól sikerültek, ránéztem a sajátjaimra, eléggé elütöttek az ő általa ábrázoltaktól, de azt hiszem ez nem gond, végül is nem kell mindenben egyeznünk.
-Szerintem jó munkát végeztünk...-Mondtam egy nagyobb mosollyal.-Szerintem akár kint is maradhat.
Kicsit meglepődtem, hogy megint mennyit tudtam beszélni magamtól. Bár igaz az régebbi szóáradatokhoz képest semmi volt, de akkor is. Az átlag ennél sokkal kevesebb. Csak ma többet beszéltem mint múlt héten.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Pént. Jan. 28, 2011 7:09 pm

Hátrébb léptem és alaposan szemügyre vettem a közös alkotást. Katsuronak is tetszett. Bele karoltam és a fejem a vállára hajtottam.
-Nem is akartam levenni. Biztos voltam benne, hogy jól fog sikerülni.-feleltem.
Felemeltem a fejem és adtam neki egy puszit. Felmerült bennem, hogy rajzolni kellene még egyet, de végül úgy gondoltam, hogy majd inkább legközelebb.
-És most mit csináljunk? Esetleg játszunk valamit?
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Pént. Jan. 28, 2011 7:16 pm

Hagytam, hogy átkaroljon, és a puszin csak még jobban elmosolyodtam. Egy ideig csak figyeltem az alkotásunkat. A kérdésre, felfigyeltem, majd körbe néztem a szobában.
-Öm... ok... Milyen játékaid vannak?-Kérdeztem tőle halkan. Miután elengedett, hogy elővegye amit gondolt, én leültem az asztalra és újra kezembe vettem a gömböt és kicsit játszadoztam vele, mielőtt újra letettem, és megnéztem miket mutat.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Pént. Jan. 28, 2011 7:35 pm

A kérdésre elgondolkodtam, mit is kellene előszedni. Van pár kisebb társasjátékom, meg egyebek is. De meg sem fordult a fejemben, hogy valamelyiket használni fogom, így nincsenek előpakolva.
-Hát ö...van kártya, meg társasjáték...Meg egy régebbi játékkonzol...Melyiket szedjem elő?
Ha Katsuro választott, akkor a szekrényhez megyek és elkezdek kutakodni az után, amit javasolt. Végül az asztalra teszem. Ásítok egyet.
-Lassan majd alhatunk is. De még szórakozzunk egy kicsit.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Pént. Jan. 28, 2011 8:56 pm

Kicsit gondolkodtam de végül is választottam.
-Legyen a kártya.-Mondtam, és kicsit körbe néztem amíg elővette. Egyre sötétebb lett, talán nem sokára lefekvés lesz, bár most hogy jobban megnézem az ágyat nem biztos, hogy kényelmesen elférünk, de hát majd csak megoldjuk. Végül elővette a paklit és letette az asztalra, majd ő is megjegyezte amire gondoltam.
-Igen...-Mondtam, majd a kezembe vettem a kártyát és keverni kezdtem.-Tudsz pókerezni?
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Vas. Jan. 30, 2011 5:38 pm

Elővettem a kártyapaklit és oda adtam Katsuronak, aki rögtön keverni is kezdte. A kérdésére megráztam a fejem.
-Nem, nem tudok. Pasziánszozni tudok csak...De az egy személyes játék.
Leülök az ágyra és megvárom, míg Katsuro befejezi a keverést, majd oszt. Gondolom, majd elmondja, hogy is kell játszani a Pókert. Még csak hallottam róla, de nem ismerem a szabályokat.
-De ha megmutatod hogy kell játszani, megpróbálom.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Vas. Jan. 30, 2011 6:51 pm

kicsit még kevertem aztán leültem az ágyra, és osztottam. Mivel úgy döntött, hogy megpróbálja ezért elkezdtem mondani, miről is van szó.
-Jó... Akkor az elején játszunk felfelé fordított lapokkal, hogy elmagyarázhassam. A lényeg, hogy a kártyáknak valamilyen értéknek kell lenniük.-Azzal mindkettőnknek kiosztottam a lapokat.-Persze élesben már nem akarjuk megmutatni az ellenfélnek...-Mondtam, és letettem a lapokat.
Fubukinak szerencséje volt, rögtön három 4-ese és kettő 10-ese volt. Nekem csak egy király párom.
-Nos... Most te állsz nyerésre, mert egyfajtából három, és még egyből kettő van nálad. Ezt úgy hívják hogy full house. Nekem pedig egy párom van. A pár a leggyengébb érték... Ezt követi a két pár ami azt jelenti, hogy két formából van kettő. Ezután jön a drill ami három egyforma lapot jelent, majd... ha jól emlékszem a full house ami most neked van, és a póker... A póker után már csak a sor, a színsor, a flush és a royal flush van. Ezeket majd akkor mondom el ha olyasmi jön.-Mondtam, végig majd kicsit gondolkodtam.-Nos miután megkaptuk a lapunk, dönthetünk, hogy melyik lapot szeretnénk lecserélni de csak egyszer cserélhetünk... Mint most én...-Mondtam és beraktam a hasznavehetetlen három lapom, és felvettem még hármat. A helyzetem nem sokat változott, csak kaptam még egy királyt ami már drill ugyan de még messze van Fubuki fullhouse-ától.
-Ha nem tudnám milyen lapjaid vannak akkor valószínűleg most te nyertél volna.-Kuncogtam egy kicsit.-Ha nem bízol a lapjaidban nyugodtan bedobhatod őket. Ilyenkor az ellenfeled nyer, de ez csak akkor szokott számítani, ha tétben játszanánk, mert ilyenkor csak a felét nyerném el... Nos ennyi... Egyenlőre
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Csüt. Feb. 03, 2011 4:15 pm

Katsuro elmagyarázza a szabályokat. Annyira nem bonyolult, mint vártam. De azért nem bízom el magam, mert elsőre jó lapokat kaptam. Magamban többször átismétlem, hogy mi hogy van és mennyit ér. Igazából a kártya annyira nem vonzott soha. De az ő kedvéért játszok vele egy kicsit.
-Hát...akkor próbáljuk meg.
Ha a fiú is benne van, akkor hagyom, hogy ő keverjen és osszon. Addig is én csendben ülök és várok. Lassan kezd későre járni, így nem hiszem, hogy nagyon sokat fogunk kártyázni. De egy pár menet bele kell férjen az időbe. Amíg várok rá, ízlelgetem a számban lévő nyalókát.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Pént. Feb. 04, 2011 12:36 pm

Csendben bólintottam, és megkevertem a kártyákat, majd osztottam. Ezután felfordítottam a lapjaim. Nem volt semmim se. Viszont volt egy királyom, és egy 10-esem. Azokat meghagytam a másik három helyébe új lapokat vettem. A három lapban volt egy 10-es, és egy 4-es pár. Az két pár volt, de nem voltam biztos, hogy ennyi elég is lesz. De mivel most úgysem tétre játszunk felesleges lenne bedobni, így vártam, hogy ő is végezzen majd felfordítottam a lapokat, hogy ő is lássa.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Szer. Feb. 09, 2011 4:45 pm

Felveszem a lapjaimat és megnézem őket. Egy király, egy 2-es, egy 5-ös, egy 6-os és egy 7-es. Ha jól emlékszem a szabályokra, akkor ezek így nem érnek semmit. Végül úgy döntök, hogy a király és a 6-os marad. A többit leteszem és kérek új lapokat. Kapok egy ászt, egy 2-est és egy másik 6-ost. Tehát van egy párom. Katsurora nézek, hogy lássam, ő készen áll-e megmutatni a lapjait.
-Mehet?
Ha igen, akkor megmutatom a lapjaimat és megnézem az övéit.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Szer. Feb. 09, 2011 7:57 pm

Miután szólt felfordítottuk a lapjaink. Egy kicsit néztem, hogy mije van, majd csendben bólintottam.
-Nos, ezt én nyertem.-Mondtam, és összeszedtem a lapokat, majd megkevertem őket, és oda adtam neki.-Most te osztasz!-Mondtam, és vártam a kártyákat. Most kézbe kaptam egy dáma párt, de azon kívül semmit. Úgy döntöttem, hogy lecserélem a másik hármat, de ismét semmi volt csak más számokkal.~Nos azt hiszem, ezt nem fogom megnyerni.~
Felnéztem Fubukira, majd ha készen állt megmutattam a lapokat.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Vas. Feb. 13, 2011 1:26 pm

Ezúttal Katsuro nyert. Összeszedte a lapokat és megkeverte őket, majd a kezembe adta a paklit, hogy én osszak.
-Ö...oké...
Osztottam öt-öt lapot, majd letettem kettőnk közé a paklit és felvettem a lapjaimat. Most szerencsésebb voltam, azt hiszem. Két ász és két 10-es volt a kezemben, és egy 3-as. Talán most nyerek. Azért megpróbálkoztam egy húzással, hátha a hármas helyett jön egy 10-es, vagy ász. Végül egy 4-est kaptam helyette. Ez után megmutattam a lapjaimat.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Hétf. Feb. 14, 2011 6:37 am

Felmutattuk a lapjaink, majd miután végig néztem az övéin, bólintottam.
-Megint te nyertél!-Mondtam, majd összeszedtem a lapokat.-... Ez nem túl izgalmas... Többen kellenének.-Mondtam, halkan, és félre tettem. Sajnos több kártyajátékot nem igazán tudtam, így úgy döntöttem, nem próbálok meg valamit kitalálni, hogy érdekesebb legyen.
-... Azt hiszem...-Kinéztem az ablakon-Lassan feküdhetünk.-Mondtam, és felkeltem az ágyból, majd ha nem szólt semmit, akkor megfogtam a ruháimat, és bementem a fürdőszobába átöltözni.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Kedd Feb. 15, 2011 6:47 pm

Tényleg nem volt túl izgalmas ilyen kevesen. Talán egy másik játék jobb lenne, de Katsuro nem ajánlott mást. Inkább azt javasolta, hogy lassan térjünk nyugovóra.
-Igazad lehet. Kezd későre járni.
Ő kiment a fürdőszobába, én pedig maradtam. Kihasználtam az egyedüllétet átöltöztem pizsamába. Kicsit zavarban voltam ettől az együtt alvástól, de hát az én ötletem volt. Most már nem dobhatom ki őt. Elővettem még két takarót, majd bebújtam a sajátom alá.
-Ha fázós vagy, akkor húzd magadra mindkettőt, alvás közben elég változatos körülöttem a klíma.-mondtam neki, amikor vissza jött.
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Szer. Feb. 16, 2011 6:57 pm

Gyorsan átöltöztem. Nem volt túl sok, csak egy kis nadrág meg egy atléta. Amikor belenéztem a tükörbe, észre is vettem, hogy egy kicsit szűk már rám ez a póló, de egye fene, legalább jobban megmutatja az alakom. Azt hiszem ez az egy dolog amire minden kétséget kizárólag büszke lehetek. A múltam adott egy szép külsőt, és ennek örülök is. Végül összekaptam a ruháim, és visszamentem Fubukihoz, aki elmagyarázta miért is vett elő két takarót. Csendben bólintottam, majd letettem a ruháim, az egyik székre.
-Rendben...-Mondtam, és kicsit végig néztem az ágyon...~Na, Igen... Ezt az ágyat egy személyre tervezték... Nem tudom, hogy kényelmesen el fogok-e férni mellette...~Gondoltam, magamban, miközben leültem a szélére. Befeküdtem mellé, majd magamra húztam a takarókat. Végül adtam egy puszit az arcára, és jó éjt kívántam.
-Álmodj szépeket.
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Curara Fubuki Csüt. Feb. 17, 2011 4:02 pm

Katsuro befeküdt mellém az ágyba és adott egy puszit. Én pedig adtam neki egyet. Ez után amennyire tudtam, bemásztam a fal mellé, hogy ő is kényelmesen elférjen.
-Te is.
Felé fordultam és még egy ideig néztem őt, majd kezdtem egyre többször ásítani. Végül lassan elaludtam....Másnap az ébresztőóra keltett. Vicces helyzet volt, mert Katsuron feküdtem. El is pirultam, amikor ezt észre vettem, majd gyorsan lemásztam róla és bevágtattam a fürdőszobába, hogy készülődjek. Pár perc alatt elkészültem, majd megvártam, hogy ő is rendbe szedje magát. Végül együtt elindultunk az órára.

/erdő/
Curara Fubuki
Curara Fubuki

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Oct. 01.

Vissza az elejére Go down

Fubuki szobája - Page 3 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.