Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fubuki szobája

2 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Fubuki szobája - Page 4 Empty Re: Fubuki szobája

Témanyitás  Jason Katsuro Csüt. Feb. 17, 2011 7:01 pm

Pár percig csak behunyt szemmel gondolkodtam, a mai napról. Szinte, olyan volt mint egy álom, lehet, hogy erről van szó? Ki tudja. Egyre jobban féltem attól, hogyha kinyitom a szemem, a saját ágyamban fogok felébredni, és kiderül, hogy a mai nap meg se történt. Reménykedtem, hogy nem igaz, és végül a fáradtság legyőzött.
Álmomban erős rémálmok gyötörtek. Arról, hogy Fubuki ott fekszik a földön, én pedig előtte sárkányként, szagolgatom, mint valami leterített prédát, majd amikor épp azon voltam, hogy belé harapok, felébredtem, és felültem az ágyban. Nem adtam ki hangot, ezért Fubuki nem ébredt fel... Szerencsére. Felkeltem, és kimentem a mosdóba, hogy kicsit lehűtsem magam. Felkapcsoltam a villanyt, de amikor rá néztem a kezemre láttam, hogy pikkelyes, még bőr színű volt, de látszódott, hogy nem sima bőr. A körmeim is kicsit már karom szerűek voltak. Egy pillanatig csak figyeltem aztán sóhajtottam, és kicsit megerőltetve magam visszaalakítottam. Lemostam az arcom, majd vissza feküdtem.
Reggel az ébresztő órára ébredtem, és az első dolog amit éreztem, hogy valami nehéz van rajtam. Amikor kinyitottam a szemem, Fubuki szemeivel találtam magam szemben. Talán még nála is pirosabb lettem, és elkaptam a tekintetem. Majd miután lemászott rólam felültem.
-... Jó reggelt...-Mondtam halkan miközben végig néztem rajta. Ebben a pizsamában olyan... cuki volt. Miután átment a fürdőszobába átöltözni, én is hozzá láttam, pár perc alatt átöltöztem, majd miután kész voltam, elindultam utána.

/erdő/
Jason Katsuro
Jason Katsuro

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.