Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natria és Arya szobája

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 12, 2011 4:50 pm



Észre vettem, hogy a tanár úr akkor erőteljesebb lökéseket csinált mikor ingereltem őt a farkammal, így vissza tértem a fenekéről a férfiasságára, és tovább folytattam. Felsóhajtottam, ahogy a melleimet megnyalta.
Mikor meghallottam Nati biztatását, már tudtam hol vagyok, így két ujjamat bevetve ujjazni kezdtem , és erősen nyomkodtam őt a g pontjánál.
Eközben a tanár úr majd nem kihátrált belőlem, de meglepett, amikor erőteljesen visszahatolt belém.
- tanár úr - nyögtem ki, és feljebb húztam a lábaimat, hogy tudjam fogadni a lökésiét. Szívesen meglovagolnám őt egyszer, remélem lesz alkalmam majd kettesben is kipróbálni mit is tud, mert az volt a sejtésem, hogy ez csak ízelítő a kínálatából.
Serényen csókoltam Nati punciját és ujjaztam közben zihálva kapkodtam levegő után, mert tanár úr az erős lökéseivel egyre mélyebbre hatolt belém.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Csüt. Jan. 13, 2011 5:03 am

Arya jól fogadta a lökéseit. Lábait fel húzta így jobban hozzá fértem és mélyebbre tudtam hatolni a lökéseknél. Melleit nyalogattam majd Natriávval csókolóztam. Ezután Natria melleit nyalogattam, de Aryaban való mozgásra figyeltem leginkább aminek tempóján gyorsítottam is. Szívesen váltottam volna pózt, de most az volt a fő cél, hogy őt is ki elégítsem és utána ők együtt tudnak engem ki elégíteni.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Csüt. Jan. 13, 2011 6:54 pm

Miután az ajkam levált Kluzgoréról, a tanár a melleimre vetette magát, de közben ügyelt nagyon a mozgására Aryában, aki kijjebbre tolt lábaival segített neki. Én meg neki segítettem az ágyékom mozgatásával, amivel Arya fejtempóját követtem. Hogy mindkét ujját is nyalás közben feldugta nekem, az volt az élvezet netovábbja.
- Még egy... kicsit... mindjárt megint elmegyek...
Nem is kellett több, hogy megint elélvezzek, de ezúttal bele a lány arcába, amit biztos nem bán, mégis szabadkozom.
- Hoppácska, bocsi.
Az ügyes kis nyelvemmel megnyalogattam a saját nedvem kis részét Arya arcáról.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Csüt. Jan. 13, 2011 7:42 pm

- ó igen, még - nyögtem és gyorsabban kezdtem a farkincámmal izgatni a tanár urat. Közben meg a belső izmaimat is elkezdtem mozgatni, hogy fokozzam a dolgot kettőnk között.
Nati kényeztetését sem hagytam abba addig, amíg el nem ment.
Mikor elélvezett oda hajolt és nyalogatni kezdett ami nem bántam, majd megcsókoltam hosszasan őt.
Körmömmel végig szántottam Kluzgor mellkasát, majd mikor erősebben, és jó mélyen bennem volt elélveztem.
Ahogy tudtam felkeltem, bár nehezen ment ekkora orgazmus után, jó lett volna, ha belém élvez, de majd legközelebb, mert fogok tenni róla, hogy legyen. Akarom hogy még egyszer megdugjon.
Odahajoltam a férfiasságához, és szopogatni kezdtem, majd teret engedtem Natinak is.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Pént. Jan. 14, 2011 7:24 am

Arya egyre inkább lázba hozott ahogy sóhajtozott és nyögött. Combja belső része egyre jobban rá húzzodott a farkamra. Éreztem teste remegésén, hogy nem kell már sok neki. Ezért gyorsítottam a tempón. Hamarosan meg is lett az eredménye egy nyögés kíséretében el élvezett. Nekem sem kellet már sok így ki vettem a farkam belőle és hagytam, hogy kényeztetni kezdjenek. Talán kicsit még túl korán, de az arcukra élveztem majd egy jól eső elégedett mosollyal néztem őket.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Pént. Jan. 14, 2011 10:37 am

Aryának tetszett, hogy ráélvesztem és nyalogattam az arcát, ezt hosszú csókkal dícsérte, amit elégedetten fogadtam. Miután Arya elélvezett, együtt szopogattuk tovább Kluzgor farkát, amit Arya kényeztetett a farkával. Egyből ráismertem ugyanarra a farkincára, amivel Zach kényeztetett egykoron.
~ Nini, succubus! - Ezzel azért gondolatban többet nem törödtem, mert hamarosan az én farkam is előbukkant, ami meg Kluzgor golyóival kezdett játszani. Kicsit túl hamar, de jólesett elégedettséggel élvezett az arcunkba a tanár. Jóllehet utálom a sperma ízét, de attól a hangulat kedvéért szorgalmasan lenyaltam magamról, aztán zsepikkért nyúltam a farkincámmal. Így töröltem le előbb Kluzgor farkát egyik zsepivel, aztán a többivel a maradékot a mi arcunkról, ha Arya is lenyalogatta szorgosan magáról.
- Nem hittem volna. Őszintén nekem ez volt az első hármason, főleg lánnyal is az első. - vallottam be, miközben észrevettem, hogy Arya is mennyire szeretne majd kettesben lenni Kluzgorral. Ami biztos, a szobatársammal szívesen megosztok bármit, hiszen nyílt kapcsolatú vagyok még egyelőre, még ha kissé más vonzódással kezdtem érdeklődni Kluzgor iránt.
~ Csak Michikot kéne távol tartanom. Az egyetlen, akit nem engedhetek Kluzgor közelébe.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Pént. Jan. 14, 2011 11:58 am

Ahogy kényeztetni kezdtük a tanár urat gyorsan el is mint, amit picit sajnáltam.
Egy kis nyalakodás után Nati rendbe tett minket, így én kielégültem nyúltam el előttük a földön és a szemet legeltettem rajtuk.
- fantasztikus volt - mondtam nekik őszintén, majd nyújtóztam egy nagyot.
- nini neked is van farkincád? - kuncogtam, még más kor jól fog jönni, ahogy az enyém is.
- Remélem a tanár úr akkor majd tart órát a képességeimről - vigyorogtam rá, majd a lábammal megsimítottam a férfiasságát.
- nincs kedvetek össze bújva pihenni ki ezt a remek kis akciót? - néztem rájuk kíváncsian, majd Nati felé nyújtottam a kezemet.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Pént. Jan. 14, 2011 10:38 pm

Miután el élveztem és a lányok le tisztították a farkam. Nem titkon szemre vételeztem mindegyikükét.
~Nocsak Arya egy succubus, Natria meg valami macska fél-e démon lesz. Az ilyen macskákkal jó lesz vigyázni. Gyakran féltékenyek és amikor tüzelnek olykor még a olyan dolgokkal is képesek lennének csinálni ami nem is arra való.
-Nos Arya bár csábításra nem igen tudlak tanítani hiszen az belülről fakad. De azt meg taníthatom, hogyan vesd be a trükkjeidet.
Bár ez ma már a második szerelmeskedésem volt azért hatot rám Arya simogatása. Csak mivel fáradt voltam már ne tudtam volna most ismét el lenni velük.
-Felőlem lehet engem nem zavar.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Szomb. Jan. 15, 2011 1:15 pm

- Ahha, csak az enyém nem villásfarkú, hanem selymes bundás. - vigyorogtam.
Nyomatékosítva megsimogattam vele Kluzgort végig a mellkasán és a hátán, majd ugyanezt tettem Aryával is. Amíg valamiért ismét szemügyre vett minket Kluzgor, addig a hűtőtáskámból elővettem egy friss konzerv vért és lehajtottam az utolsó cseppig, hogy az action party utáni szomjamat oltsam vele. Bár nyakon is haraphattam volna itt valakit, de én nem Michiko vagyok vagy a rokonaim egy része vagyok, hogy rámásszak Kluzgorra, mint egy óvodás. Amint a szomjamat eloltottam, le dőltem és a fejemet lehajtottam Kluzgor ölébe és a combomat ráhelyeztem Aryáéra. Az egyik kezemmel a lány hátát simogattam, a farkam ismét a tanárt kényeztette lágyan.
- Nem voltam zaért olyan jó. Majd te megtanítod nekem a csábítás művészetét, Arya. Én nemrég vesztettem csak el a szüzességem, de szeretnék minél jobb lenni abban, hogy némelyekkel megmaradjon az öröm.
Ránéztem Kluzgorra és sejtelmesen mosolyogtam rá.
- Neked is szeretném a jövőben megadni mindazt, amit az előző partnerem nem kaphatott meg.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Jan. 15, 2011 2:58 pm

- És ki is próbálhatom a türkjeimet a tanár úron, mert még sem sokszor találkoztam olyannal, aki erősebb személyiség és jöól jönne egy kis gyakorlás minden téren - vigyorogtam, és még mindig a férfiasságát simogattam, bár tisztában voltam vele, hogy ekkora teljesítmény után nem igen lesz most képes még egy menetre, pedig bírnám. De majd Natival játszunk még, ha távozik, ő is eléggé érdekel, és lehet kicsit több lesz mint szobatárs- Rég volt már állandó lány szeretőm.
- Nati benne vagyok - simítottam végig a mellein, ahogy mellém feküdt. A tanár urat is oda húztam, és így valahogyan hárman ölelkezve pihegtünk a földön.
Nati szavai kicsit furcsák voltak, és sejtettek valamit. Ezért inkább most felálltam.
- Ha nem bánjátok én most kimegyek fürdeni egyet. Remélem hamarosan megejthetjük azokat a külön órákat. -mondtam a tanárnak, majd loptam mind kettőtől egy csókot és elmentem tusolni egyet.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Szomb. Jan. 15, 2011 10:38 pm

Jól éreztem magam a két lánnyal és a meg jegyzéseinken csak fél mosolyt lehetett látni rajtam. Félig ki merülve néztem Arya fenekét mikor ki ment zuhanyozni.
-Nos ha nem haragszotok én le pihenek.
Mondtam nekik bár ha nem szívta volna ki annyira Michiko a vérem akkor még egy egy menetet külön külön is be vállaltam volna. Egy párnát kézbe fogva félig meddig be takarózva pihentem le.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Kedd Jan. 18, 2011 7:01 pm

- Menj csak nyugodtan, majd utánad én is letussolok. - mondtam Aryának, aki egy gyengéd kis csók után elment zuhanyozni. Kluzgor közbe ledőlt fejét párnára téve és félig betakarózva.
- Egy kis masszást a vendégünknek?
Hogy kényelmesebbé tegyem a pihenését, lágyan elkezdtem masszírozni a vállát. Ha szegénykét nem szipolyozta volna Michiko, talán lett volna még egy-két külön kör valamelyikünkkel, de a hármas után ez is elég és lefoglalom addig magam vele, amíg Arya zuhanyozik. Majd őt is megmasszírozom.
- Ha elég lesz, szóljál.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 19, 2011 10:24 am

Gyorsan letusoltam, majd pucéran vissza mentem, és felvettem magamra valami szexi fehérneműt,majd egy szűk rucit.
- ha nem bánjátok én még kicsit szét nézek a suliban - vigyorogtam, majd lehajoltam Natihoz.
- remek volt az este tanár úr, remélem lesz még alkalmunk kipróbálni a képességeimet a tanár úrnál - odasimultam hozzá, és egy hosszú nyelves csókot adtam neki, kezem pedig a férfiasságán dolgozott pár pillanat erejéig.
- sietek vissza kis cicám, de használd ki az időt -súgtam Nati fülébe, majd megcsókoltam, és a melleit simogattam kicsit.
- puszika nektek, és további jó játszadozást ha kipihentétek magatokat -azzal vigyorogva elindultam kifelé a szobából, hogy valami kellemes szórakozás után nézzek. Jó lenne leskelődni valahol kicsit, vagy valakiket egymásra ugrasztani.

/ köszönöm a játékot. Folyt ki tudja még merre XD /
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Szer. Jan. 19, 2011 6:40 pm

Ahogy be takaróztam Natria masszázst adott nekem. Majd Arya ki jött a fürdőből. Reméltem is, hogy oda jön és szerencsémre adott is egy csókot.
-Természetesen majd szakítunk rá időt.
Mondtam neki ahogy játszott a keze a férfiasságomon majd kiment az ajtón.
~Na mára ennyi.
Vissza dőltem a párnára, hogy pihenhessek.
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Hétf. Jan. 24, 2011 7:12 pm

Miután megmasszíroztam Kluzgort, Arya végzett a zuhanyzással, de már menni akart egy kicsit csavarogni. Előbb Kluzgortól búcsúzkodott a maga módján, aztán majd tőlem is, ami jólesett.
- Azt ne legyél sokáig! No meg jó pasizást vagy csajozást, ha találsz valakit. - súgtam vissza a csók és simogatás után.
Persze nem rögtön került sor a következő menetre, miután a szobatársnőcském elment. Nemcsak Kluzgor volt fáradt, még engem is megviselt ez a hosszú, fárasztó nap.
- Oyasumi, Kluz. - kívántam Kluzgornak jóéjszakát, aztán odabújtam és takaróztam mellé. A mellkasára hajtva a fejem aludtam el.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Kluzgor Kedd Jan. 25, 2011 1:18 pm

Hamar álomba zuhantam majd reggel arra ébredtem, hogy kint már süt a nap. Finoman le tessékeltem Natriát magamról majd fel öltöztem. Képességemet használva míg ő aludt szereztem neki reggelit. Majd írtam neki egy kis búcsú levelet. Ezután adtam neki egy puszit és el hagytam a szobát. Habár már reggel volt láthatóan és hallhatóan mindenki pihent így nem okozott gondot a közlekedés a kollégiumban. Ki érve a kollégiumból elindultam az iskola felé mivel nem tudtam Warg nem-e akar majd valamilyen tanári gyűlést majd kezdeményezni az iskolai tanulmányok meg kezdése előtt.

/Tanári/
Kluzgor
Kluzgor
Admin

Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Dec. 02.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Kedd Jan. 25, 2011 6:29 pm

Reggel nem ébredtem fel Kluzgor készülődéseire. Valamikor kicsivel később, miután elment, akkor ébredtem fel a finom reggeli illatára. Elolvastam a búcsúlevelet és ránéztem a reggelire.
~ Nahát... ez nagyon kedves volt Kluzgortól! Na majd később viszonyozom neki valami jó ínyencséggel.
Amíg reggeliztem, elolvastam az egyik tankönyvemet. A tea finom volt, amilyet én szerettem, de azért szomorú voltam, hogy Arya még nem tért vissza.
~ Biztos jó éjszakája volt egy helyes fiúval vagy lánnyal. - Ezen el is vigyorogtam. ~ Kár, hogy nekem és Kluzgornak nem volt több erőnk egy új menetre... de biztos most a tanításra kell koncentrálnia. És remélhetőleg arra, hogy Michiko ne használja őt reggelinek.
Vártam, hátha hamarosan visszajön és hallgathatom az élményeit és kaphatok némi csábítási és szexuális ötleteket.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 7:57 pm

Egyenesen a szobámba mentem, és valamiért zavart mikor egy - két ember utánam fordult, mert kilátszott a fenekem. Mintha nem akartam volna , hogy lássák.
A szobába szinte berontottam, és egyenesen Natihoz mentem, hogy megöleljem.
- segíts nekem, nem értem mi történik velem. egész éjjel szeretkeztem egy sráccal, ő láthatólag többet akar, aztán reggel megint szeretkeztünk és annyira jó vele, és teljesen kielégít engem, egy succubust, nem értem mi van. azt kértem feküdjön le mással is, most reggel meg azt hogy ne. Nati nem értem mi van velem- szinte ráöntöttem mindent, ami történt velem XD
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Csüt. Jan. 27, 2011 6:58 pm

Ahogy végeztem a reggelivel, hirtelen megjelent Arya és kezeivel átölelt, nagy melleivel pedig megpárnázott.
- Na, hékás! Mi a gond, kis szobatársnőm?
Végighallgattam a gyors mondókáját, bár a gyors hadarázás miatt csak lassan tudtam felfogni a helyzetet. A gyanúm beigazolódott, hogy az éjjel tényleg volt valakivel.
- Nyugi, no, nyugi... mid ez a furcsa érzés, amit most érzel ez azért van, mert beleszerethettél. De hogy ne feküdjön le mással, az azért túlzás volt, nem gondolod, kicsi succubusom? Mind fiatalok vagyunk még, ne kötelezzük el magunkat. Csak alig pár órája ismered őt... nem szabad máris elköteleznünk magunkat, éljünk nyugodtan nyílt kapcsolatban és lesz, ami lesz. Amíg van mit levezetni, azt most kell levezetni, amíg késő nem lesz.
Szomorúan sóhajtottam, miközben megcirógattam Arya arcát.
- Anyám 14 éves volt csak, amikor az exférje, az a brutális hatalmaskodó mocsok házasságra kényszerítette... és nem is csoda, hogy megcsalta az apámmal... és ha jól tudom, apám előtt is voltak szeretői.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Pént. Jan. 28, 2011 10:49 am



Majd nem hogy tátott szájjal néztem rá a döbbenettől.
- hogy mi? az nem lehet -hebegtem neki.
- de de de akkor ő mért kéri tőlem, hogy más fiúval ne tegyem meg, meg ha lánnyal teszem és rajta kap akkor beszáll a dologba. és és és és nem tudom, van abban valami amit mondasz, de nem tudom hogyan reagálnék arra, ha meglátnám hogy más lánnyal van, vagy bárkivel.
Csak banbán meredtem magam elé, mert nem értettem ezt az egészet.
- tudom, nem is akarom elkapkodni, ezt neki is mondtam. most szeretők vagyunk, de nem tudom a reggeli szeretkezés után nem tudom
Fejemet Nati vállára hajtottam, és csak csendbe figyeltem ahogy szuszog.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Pént. Jan. 28, 2011 5:47 pm

- Figyelj.
Arya a vállamra hajtotta a fejét és továbbra is simogattam nyugtatóan.
- Tudod, én is így éreztem Kluzgornál és Ryukonál... tudod, az a sötétkék hajú srác, akinek vérfarkas aurája van, de muszáj engednem, hogy egyesek kiélhessék magukat - csak Michikot nem engedném Kluzgor közelébe. Láttad gondolom, hogy mászott rá és szívogatta a nyakát, vagyis miatta nem bírt más külön-külön menetre velünk. Szerintem beszéljétek meg a sráccal, hogy ez az elkötelezettség túl korai és legyen nyitott kapcsolatotok. Ha meg minket kap rajta egymással, engem nem zavarna. Engedd őt más lányokkal is és akkor ő is engedjen téged más fiúkkal. Még csak nagyon fiatal Succubus vagy és neked ártana az elkötelezettség... ha akarod hármasban is megbeszélhetjük.
Kis szünetet tartottam gondolkodás erejéig, aztán megkérdeztem:
- Amúgy kicsoda a szóban forgó fiúcska?
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 30, 2011 10:21 am



Felsóhajtottam a szavait hallva, de még mindig nem tudtam mi tévő legyek. Volt abban valami, amit mond nekem. De még nem volt ilyen velem soha, és nem tudom, hogyan kell kezelni ezt az egészet.
- Értem , hogy mit szeretnél mondani, hiszen tényleg fiatalok vagyunk. De ő is azt kérte tőlem, hogy ha mi együtt leszünk, mint egy pár akkor ne feküdjek le más fiúval, lánnyal csinálhatom bármikor - kacsintottam Natira és szorosan átöleltem őt. Olyan jó volt, hogy itt van velem, és megbeszélhetem vele ezt az egészet.
- engem sem zavarna , ha veled lennénk hármasban - finoman megcsókoltam a nyakát.
- nem tudom, hogy meglehetne e beszélni hármasban, Ryan annyira elkötelezettnek nézet ki. Ryan, egy sárkány, és képzeld neki is van farkincája, mint nekem, és azt is érdekes dolgokra használtuk az éjjel - nevettem fel kicsit megkönnyebbülve.
- van egy testvére is,azt hiszem Emilynek hívják
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Jan. 30, 2011 1:44 pm

- Ezt majd még megbeszélitek. De ahhoz tartom magam, hogy egy ifjú succubust nem lehet rábírni, hogy csak egy valakivel maradjon, ha egy pár valakivel. Na mindegy, ez már a ti dolgotok.
Hagytam, hogy Arya megcsókolgassa a nyakam, amit élvezek is. Tegnapi nap után férfi csókjai után egy nőé épp olyan jólesett most.
- Ryan? Az a helyes srác, akinek olyan az aurája, mint Jason Katsuronak? Na, votl egy sejtésem, hogy mindketten sárkányok. Láttam őt is a bálon... és a hugával személyesen összefutottam. Kluzgor lecsillapította, de legszívesebben én már rég szájba vertem volna azt a kis csitrit... megelégedtem egy beszólással is és már le is kopott. Apropó farkinca... nekem mindig vannak elképzeléseim, mint például a farkincás démonpasiknak kettő is van, nekünk meg csak egy.
Miközben elkezdtem gondolkozni, kiugrott a farkam és azzal cirógattam a saját kobakom.
- De én egy denevérmacska vagyok és a farkam szőrös, szóval nem egészséges feldugnom a saját és a mások lyukacskáiba. Very Happy
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 30, 2011 4:13 pm

[

- majd szerintem az idő eldönti mi lesz, azért kicsit félek ettől a dolgoktól, még soha nem voltam szerelmes - mondtam kipirultan.
- Jasont nem ismerek, de Ryan sárkány, és nagyon jó képű, és kedves, és törődött velem még másnap reggel is, ha pedig szexről van szó, őrület mire képes. szinte este már alig voltam magamnál az élvezettől. És képzeld meg tudja növeszteni a méretét. Mikor először csinálta teljesen váratlanul ért a dolog, így abba is hagytuk kis időre a kis játékunkat, de később megkértem, hogy csinálja még egyszer, de óvatosabban, és majd nem olyan érzés mintha még egyszer belém hatolt volna, pedig már javában szeretkeztük akkor - meséltem neki vidáman az éjszakámrról, majd kidőltem az ágyra.
- nem ismerem a hugát, így nem tudok rá mit mondani - néztem ,ahogy elő kapja a farkincáját, és simogatja vele a buksiját. Ettől ingerem lett és az enyém is elő jött, de csak tekergettem.
- ezt tényleg, de viszont finom cirógatáshoz pont alkalmas - kuncogtam el magamat.
- neked hogy telt az este tovább?
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Szer. Feb. 02, 2011 2:08 pm

- Azt a mindenit... azt viszont nem tudtam, hogy a sárkányok képesek méretet ölteni.
Valahogy kavargott a fejemben némi perverz dolog a sárkányokkal kapcsolatban, aztán kuncogtam egyet. Ryan hülye kis húgáról több szót nem is ejtettem, hisz addig nem érdemes annyit beszélni róla, amíg jobban nem ismerjük. És itt tértünk vissza a farkincámra.
- Igen, mert puha és selymes, anyám szerint a nagymamámtól örököltem. Sajnos az éjszaka nem volt folytatás, miután elmentél. Maximum megmasszíroztam Kluzgort és aludtunk, mert már fáradtak voltunk még egy menethez. Máskülönben az a kis hercegnőcske, Michiko nemhogy nyilvánosan mindenki előtt rámászott a tanár úrra, de még a vérét is szívogatta. Mint valami rossz magamutogató picsácska... de gondolom, te is láttad a csajt.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 2 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.