Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natria és Arya szobája

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Csüt. Feb. 03, 2011 6:44 pm


- pedig ő tud, és nagyon jó érzés mikor óvatosan megnöveli a méretét -gondoltam vissza a dologra, és elterültem az ágyon mosolyogva.
- tetszik a farkincád így ahogy van, csinos és finoman lehet vele simogatni - kacsintottam Natira.
- sajnálom, hogy így alakult, de biztos lesz még alkalmad ilyesmire vele, csak ki kell várnod - ültem fel hirtelen, hogy megöleljem.
- ne foglalkozz azzal, ami volt, inkább nézz előre - vigyorogtam.
- szerinted akkor erről a dologról komolyabban kellene beszélnem Ryannal? - tértem vissza a témához.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Pént. Feb. 04, 2011 7:31 pm

- Várni fogok a megfelelő pillanatra. - vigyorogtam vissza és megsimogattam a farkammal Aryát, aki átölelt. Persze a farkincámra való megjegyzés miatt is kellett valamit vele csinálnom.
- Igen, beszéljétek meg ezt komolyan. Végül is a szex varázsa alatt sose tudni, miket mond ilyenkor az ember vagy a démon. Olyan, mint egy drog, amit jobban élvezünk. Áttérve más témára megmutathatnád nekem, hogy működik egy jó leszbikus kapcsolat.
Közben sejtelmesen vigyorogtam.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Feb. 05, 2011 3:27 pm



- lehet igaz, tényleg eszméletlen, amit műveltünk, mi ketten. és reggel is, miután elélveztem, ő még bírta, és mikor ott hagytam még mindig fel volt izgulva - álmodozva gondoltam vissza az egész Ryannel töltött időre. Hiányzik már így is főleg, hogy vele lehessek, de nem szeretkezhetünk egész nap.
- tudod volt , hogy tényleg csak szexeltünk, az elején, de aztán sokkal finomabb lett, és bensőségesebb a dolog. Nati mi szeretkeztünk, nem csak azért csináltuk mert jó, hanem vágytunk egymás testére, érintésére, a másikra minden féle módon- olyan nyugodtam aludtam az éjjel, mint még soha - meséltem ámuldozva neki.
- hm, Nati, rossz kis lány - kuncogtam el magamat, és megcsókoltam hosszan, kezemmel pedig finoman simogatni kezdtem.
- én se tudom pontosan, azt sem hogy működik egy rendes kapcsolat, de veled szívesen leszek bármikor, sőt ha kedved van, akkor most is kicsit, és elmehetünk majd ide oda együtt, és ha esetleg így futnánk össze Ryannel, akkor beszállhatnál, ugyan is Ryannel megfogadtuk, hogy ha találkozunk és kívánjuk a másikat akkor keresünk egy zugot és megejtjük a dolgot - nevettem el magamat, majd hátra dőltem, a szoknyám felhúzódott és látszódott, hogy nincs rajtam bugyi.
- Nati szeretnél most csak velem lenni? - kérdeztem kicsit komolyabban, és simogatni kezdtem magamat.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Feb. 06, 2011 12:10 am

Fel érve az emeletre Aryat nem láttam sehol vélhetőleg be ment az egyik szobába. Gondoltam, hogy az illata után követem, de mivel az én tusfürdőmet használta kicsit bonyolította a dolgot. Ugyanis ez az illat több szobából is érezhető volt ami nem csoda hiszen férfi tusfürdő volt.
~Talán meg hallhatnám a fülem segítségével, de az hallgatózás. De talán nem számít hiszen érte teszem.
Kicsit kellet várnom és sikeresen meg hallottam Arya hangját. Oda mentem a szobához, de hallottam, hogy nincs egyedül. Nem igazán tudtam miről beszélnek, mert nem kaptam el az elejét, de azt értettem, hogy rólam is van szó.
~Talán nem szép, hogy ki hallgatom azt amit rólam mond. Jobb ha ő mondja el saját szavaival. De most talán jobb ha nem zavarom meg a beszélgetést. Biztosan tanácsot kér vagy valami ilyesmi. Szépen meg várom míg ki jön és akkor el mondom neki, hogy szeretem.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Vas. Feb. 06, 2011 10:46 am

- Megértem, de azért a megbeszélést még mindig javaslom nektek. - zártam le végül a témát és viszonyoztam Arya csókját és simogatását. Végigsimogattam a combján, megéreztem, hogy nincs a szoknyája alatt bugyi.
- Ahogy alakulnak a dolgok és szeretnétek majd bevenni, szívesen jövök, kicsi szobatársnőm. Most pedig csak veled szeretnék lenni, és szeretném érezni egy csaj szeretetét.
Mégegyszer hosszan, nyelvesen megcsókoltam Aryát, aztán a csókom levándorolt a nyakára, ahol elidőztem egyet. Az egyik kezem még a combján maradt, a másikkal pedig a melleit kezdtem el simogatni.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Feb. 06, 2011 1:05 pm


- azt fogom tenni - mosolyogtam rá, majd csókolózni kezdtünk.
- a te dolgod is majd alakul - simítottam végig az oldalán, és finom kis köröket írtam oda neki, farkincám pedig elkezdte kihámozni a ruhájából.
- ha úgy alakul akkor én szívesen, tudod hogy szeretek veled lenni - válaszoltam neki miközben tovább csókolóztam vele, hosszan és szenvedélyesen.
- de most csak mi - vigyorogtam rá, és a mellét masszíroztam kicsit, utána felültem, és ledobáltam magamról a ruhákat, és ő neki is segítettem gyorsan, végül pedig vissza feküdtem az ágyra, hanyatt döntve őt, és így ráfeküdtem. Kezeimmel a melleit masszíroztam miközben tovább folytattam fele a nyelves csókot, farkincám pedig finoman simogatta a punciját.
- te hallottál valamit? -néztem fel egy apró zajra
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Rayn Pént. Feb. 11, 2011 3:49 am

Ahogy ott álltam és vártam az ajtó mögül olyan hangokat hallottam ami kezdet fel izgatni.
~Úgy tűnik, hogy ő már is meg teszi azt, hogy másokkal is ki próbálja.
Éreztem magamon, hogy kissé csalódott és féltékeny vagyok. Bár az illet felhőből jól lehetett érezni, hogy egy másik lánnyal van bent Arya én most csakis rá tudtam gondolni. Farkam merevségéből ítélve meg lehetett állapítani mennyire fel izgultam.
~A fene a legszívesebben be rontanék és olyanban részesíteném, hogy soha nem választana mást helyettem. De meg ígértem neki, hogy ma nem fekszem le senkivel. Kár, hogy azt sem mondta, hogy ő kivétel így ma öt sem kaphatom már meg. De úgy sem tudnám meg állni, hogy ne legyek vele.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Pént. Feb. 11, 2011 6:37 pm

Arya most megmutatta nekem, milyen egy másik lány szeretete, és most csakis egymással leszünk elfoglalva egy jó kis lány-hancúrral fiúk nélkül. Ami azt illeti, fiúkból most egy kis időre elég volt. Elkezdtük szépen leszedni egymásról a ruhát, aztán ahogy Arya masszírozta a melleimet, én is masszíroztam az övét, amíg nyelves csókok közt ágynak estünk. Az apró neszre azért én is felfigyeltem, de nem volt kedvem aktiválni az Éles Érzékemet. Másrészt elizgatott, amikor a farkincája simogatta a puncimat. Ugyanezt adtam neki az én farkincámmal.
- Én is hallottam valamit, de szerintem csak a szomszédéknál leeshetett valami, vagy ilyesmi. Na de ejnye... nem lenne igazságtalan, ha a fiúd nem fekszik le senkivel, míg mi meg itt bulizunk? - vigyorogtam rá a lányra. A félbehagyott dolgunkat folytattam azzal, hogy végigcsókoltam és nyaltam a nyakát, aztán levándorolt a melleire, hogy a számmal izgassam tovább.
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Arya Detin Szomb. Feb. 12, 2011 9:44 am

Hiába élveztem,amit csináltunk valami nyugtalanított, és az -az apró zaj is megzavart. Ráadásul Nati is hallotta.
- Nem tudom, nekem olyan volt,mintha az ajtó elől jönne - csókolgattam közben a melleit.
Aztán Nati megemlítette Ryant, és nekem bűntudatom lett ettől. Abba hagytam, mindent, és mellé feküdtem az ágyon.
- Nem tehetem ezt vele - néztem meretten a plafont.
- ez tényleg nem igazságos. Sajnálom Nati, amíg nem beszéltem vele nem tudom folytatni ezt - megöleltem barátnémat.
- sajnálom - bújtam hozzá , és reménykedtem, hogy nem haragszik meg. hiányzik Ryan, még annak ellenére hogy Nati is itt van nekem, és ő is képes megadni , amit szeretnék, de Ryan más.
- szerinted most már így lesz? nem fogok tudni mással játszani? - kérdeztem tőle felsóhajtva.
- azt hiszem tényleg szerelmes vagyok - vallottam be még magamnak is a dolgokat.
- jonn ha készülődöm órára - azzal felkeltem, és a fürdőben összeszedtem magamat.
- később találkozunk - léptem ki szomorúan a szobából, majd Ryanbe futottam. Jelenleg vele sem tudtam mit kezdeni, csak megcsókoltam, és megöleltem őt.
- óra után beszélnünk kell, és ezt is elintézzük - jegyeztem meg neki, hogy kemény áll a férfiassága, majd elengedtem el, és elszaladtam az órámra.

/ folyt köv az órán/
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Feb. 15, 2011 7:17 am

Kezdtem nagyon ideges lenni egyszerre az izgatotság más részről amiket bentről hallottam. Aztán hirtelen Arya ki jött meg csókolt és össze ölelkezve mondta, hogy majd óra után beszélnünk kell.
-Rendben óra után.
Egyeztem bele aztán mentem és is az órára bízva abban, hogy ott is láthatom.

/Erdő/
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Natria Szer. Feb. 16, 2011 7:22 pm

Egészen jól elszórakoztunk, de aztán Arya abbahagyta, mert bűntudata támadt, de persze nekem is.
- Ugyan, nincs probléma, kis szobatársném.
Viszonyoztam az ölelését és adtam egy puszit a homlokára, hogy megnyugtassam, egyáltalán nem haragszom rá.
- Akkor hát annyit tehetsz, hogy beszélsz vele és majd meglátjuk, hogy tovább. Nem mindig lehet melletted és az se biztos, hogy megmarad a viszonyotok, ahogy jól kiismertem néhány lányt.
Arya aztán elkezdett készülődni és én is, mert nekem meg az erdőben lesz az első órám, méghozzá Kluzgorral.
- Jó, hogy szoba hoztad, még a végén elkésünk mindketten, azt magyarázkodhatnánk!
Egy gyors arcpuszit adtam Aryának búcsúzóul távozáskor, aztán én is felkaptam a cuccomat.
~ Hát akkor irány a nap első órája.

/Erdő/
Natria
Natria

Hozzászólások száma : 425
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Suli és a kolesz :D

http://tfut.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Natria és Arya szobája  - Page 3 Empty Re: Natria és Arya szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.