Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mika és Taki szobája

5 posters

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Okt. 10, 2010 8:18 am

Mika viccét nem érti a lány. Értetlenül nézi a vámpírt, majd le esik neki, miről is van szó.
- Ohh, nem rád gondoltam. Biztos vannak hozzád hasonló perverzek, csak fiúban.
Ezután össze tolják az ágyakat. Taki utolsónak búj be az ágyba. Kibontja a ropit és oda tartja a többiekhez.
- Felőlem is mehet! - mondja. - Majd vegyetek belőle bátran, rengeteg van.
Ekkor Miu is előbújik. Taki elvigyorodok, majd nézi, ahogy Ikumi megpuszilja a cicust.
- Olyan kis ennivaló! - jelenti ki, majd végig simítja az egyik ujját Mika hasán. - Nah, nézzük azt a filmet! Már kíváncsi vagyok.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Okt. 10, 2010 8:27 am

Végül mind bent vagyunk az ágyban, Taki elég fáradt lehet, mert nem esik le neki elsőre, amit mondtam a perverzekről. Kibontja a nagy csomag ropit, amit elővett és elém tolja. Kissé sandán nézek rá. Kedves gesztus, de nem győzöm elégszer mondani, hogy a vámpírok vért isznak és semmi mást.
-Köszi, de nem élek vele.-mondom és kivillantom a szemfogaimat.
Még Miu kap egy puszit Ikumitól, amire én is elmosolyodom.
-Ennivaló,bizony...és tényleg kicsi, a fél fogamra sem lenne elég.-jegyzem meg vigyorogva, majd oda hajolok és megsimogatom a cicát.
Végül a laptophoz fordulok, amikor mindenki készen áll a filmnézésre.
-Ne lepődjetek meg, ez egy régi film. De igazi klasszikus.
Többet nem mondok, elindítom a filmet és kiteszem teljes képernyőre.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Okt. 10, 2010 12:18 pm

-Igen, de még sem ehető, vagyis ehető, de én nem engedem, hogy bárki is meg egye.
*Feleltem majd Mika előre szólt, hogy milyen lesz a film.
-Ó szóval fekete fehér lesz értem.
*Mintha kissé unott fejjel kiveszek egy ropit és enni kezdem.
-Ezután remélem a pengét nézzük meg Smile.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Okt. 10, 2010 6:40 pm

Mika is elsüt egy enni valós poént. Szemlátomást Ikumi ennek nem örül, ezért Taki megpróbálja kiengesztelni.
- Nyugi, senki sem fogja megenni Miut. Én sem hagynám hogy valaki bántsa ezt a cuki kis cicát!
Ezután elhallgatok és nézni kezdem a filmet. Azt azonban nem veszem észre, hogy akaratlanul, simogatni kezdem Mika hasát.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Okt. 10, 2010 7:03 pm

-Nem bántanám, ne félj. Titeket sem.
Elindult a film és Ikumi megjegyzésére még felelek, amíg csak a szereplők neveit írja a film.
-1931-es film. Lugosi Béla, a legenda főszereplésével. Ez egy klasszikus.
Végül elkezdődik a film. Ez az egyik kedvencem. Néhány perc múlva azt veszem észre, hogy Taki símogatja a hasamat. Elmosolyodom, de nem szólok semmit. Nézem a filmet, amit ugyan ezerszer láttam már, mégsem tudom megunni. Az egyik kezemmel átkarolom Takit és a fürtjeit kezdem csavargatni az ujjam köré.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Ikumi Hétf. Okt. 11, 2010 5:05 am

-Tudom.
*Bólintottam majd Mikára figyeltem.
-Aha így már vég kép nem tudom miről van szó Smile.
*Feleltem mosolyogva és a fejemet kicsit Taki vállának támasztottam.
-De egyszer biztos meg éri meg nézni.
*Vettem még egy ropit és enni kezdtem.
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Hétf. Okt. 11, 2010 8:06 am

Taki fáradtan nézte a szereplők listáját. Közben a lányokat hallgatta. Nem tudott semmit sem hozzáfűzni a dolgokhoz. Hamarosan Mika el kezdi csavargatni a haját, amit nagyon élvez. Ezután Ikumi a vállára hajtja a fejét. A vizes-lány ekkor őt is simogatni kezdi.
- Már alig várom, hogy lássam, milyen ez a film. Nem nagyon láttam még vámpíros dolgokat. Egy két filmet kivéve. Az Interjú a Vámpírral például nagyon tetszett!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Hétf. Okt. 11, 2010 2:24 pm

Lassan lefut végre a szereplők listája, közben nem először azon gondolkodom, vajon miért nem ért rá a végén kiírni ennyi szereplőt? A zöme úgyis kinyiffan a végére.
-Na, csendet, most kezdődik tényleg.
Végre tényleg a filmet nézzük, a lányok is elcsendesedtek. Örülök, hogy Taki Ikumi vállára hajtja a fejét, mert vámpírfilm nézés közben mindig kísértésbe esek, hogy harapjak. Így nincs rá akkora esély. A film nincs másfél órás, így hamar lefut. Kíváncsian várom a véleményeket.
-Na, tetszett?-kérdem reménykedő tekintettel.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Hétf. Okt. 11, 2010 8:43 pm

// Nem gond, hogy csak így berontok? Remélem, nem Very Happy //

A kopogás után hirtelen nyitom ki az ajtót. Akkor veszem észre, hogy a három lány egymás mellett fekszik az ágyon, és épp egy filmet néznek, ami pont véget ért.
- Elnézést, hogy csak így-mondom kicsit szégyenkezve- de mivel most kicsit... részeges állapotban vagyok, nem tudok olvasni, így a segítségeteket kérném. -mondom, majd odadobom Mikának a plakátot.
- El tudnád nekem olvasni, hogy mi van rá írva? Ja, és ti is kaptatok egy ilyet az ajtótokra, már, ha érdekel ez titeket.
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Kedd Okt. 12, 2010 6:00 pm

//Ami azt illeti, az ajtót direkt kulcsra zártuk, de ha már itt vagy, nem zavarunk el Very Happy //

Nagyon érdekes a film és ahhoz képest hogy fekete fehér, nem is rossz. Közben arra lesz figyelmes a vizes-lány, hogy Ikumi elalszik.
~Nem baj, így legalább nem leszünk fent túl sokáig.~
- Tényleg jó volt a film! - mondja Mikának. - Nagyon élveztem, majd máskor is nézhetnénk filmet!
Ekkor valaki beront a szobába. Enyhén részegnek tűnik az illető. Valamilyen plakátot mutat, közben kicsit érthetetlenül beszél.
- Azt hiszem, rád hagyom az illetőt! - mondja a lány Mikának.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Kedd Okt. 12, 2010 6:20 pm

Ikumi nem sokkal a film vége előtt elaludt. Sebaj, majd odaadom neki, hogy megnézhesse a végét.
-Örülök, hogy tetszett. Ikumi vagy megunta, vagy nagyon kifárasztottuk, mert bealudt. De nem baj, hagyjuk pihenni.
Adok egy csókot Taki ajkaira, majd hirtelen egy lány ront be a szobába. (Kész rejtély, hogyan, hisz zárva volt az ajtó, de aranyos, így elnézzük neki Smile ). Elveszem tőle a plakátot és megnézem.
-Valaki egy bandát akar alapítani itt a suliban és olyanokat keres, akik konyítanak valamicskét a zenéhez.-foglalom össze tömören a lényeget.
Leültetem a lányt az ölembe, alaposan beihatott, ha olvasni sem tud.
-Te aztán jól elvoltál, úgy látom.
Takira pillantok, vajon mit szólna hozzá, ha kihasználnánk a lány állapotát? És vajon a lány mit szólna hozzá?
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Kedd Okt. 12, 2010 6:42 pm

//Upsz, tényleg ihattam valamit, ha a visszaolvasások során ezt nem vettem észre Very Happy Bocsi^^//

Amint a lány, akinek odadobtam a plakátot, elolvassa, hogy mi van ráírva, elmosolyodok. ~Lehet, hogy jelentkezek. Egész jó vagyok ebben, ha úgy vesszük...~
A lány hirtelen az ölébe húz, aztán amint újra megszólal, rábólintok.
-Ja, fogjuk rá, ha az ember egyedül van a szobájában, és nem találkozik jó pasikkal, vagy csajokkal, akkor valamivel el kell szórakozni -motyogom- persze, amit utóbb mondtam veszély, nem fenyeget, itt van rögtön három is.
Mindeközben rápillant a másik lányra, és kíváncsian körülnézek. Szép szoba!
-Ha megkérdezhetem, mi a nevetek?
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Szer. Okt. 13, 2010 6:52 pm

Mika ad egy csókot a lánynak, még mielőtt az új csaj rájuk törne. A Mizu-onna csak kényelmesen hátradől és úgy figyeli az eseményeket. A zenekar felkelti a figyelmét, pedig nem tud semmilyen hangszeren sem játszani. Viszont amikor Mika az ölé ülteti a lányt, Taki csodálkozva néz rá.
~ Vajon mit akar vele csinálni? ~
- Természetesen megkérdezheted! - válaszolja, majd megvárja míg Mika elárulja hogy hívják. - Én pedig Taki vagyok, Abareru Taki a nevem! - válaszol ő is. - Te ki vagy?
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Szer. Okt. 13, 2010 6:58 pm

Nem vagyok erőszakos, ha a lány fel akar állni, akkor engedem neki. Csak a poén kedvéért ültettem. Mikor érdeklődik, bemutatkozom.
-Fujiko Mika a nevem...
~...vérszívás a kenyerem.
Elgondolkodom azon, amit a lány az imént mondott. A szavai alapján talán a lányokra is bukik. Kár, hogy nem korábban érkezett, el lehettünk volna négyesben is. Taki megkérdi a nevét, kíváncsian várom én is.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Szer. Okt. 13, 2010 8:26 pm

Amint hallom a neveket, szelíden mosolygok. Aranyos a nevük... Mikor az én nevemet kérdezem kicsit habozok. ~ Eléggé egyértelmű a nevem, remélem, azért ebből nem jönnek rá, hogy mi vagyok. ~
- Kousetsu no Rikka a becses nevem.
Egész kényelmes itt Mika ölében, se nem túl csontos, se nem túlpárnázott. Pedig egész karcsú. Ahogy jobban körülnézek, érzem, hogy Mikának kicsit félelmetes az aurája, de Takié nagyon kellemes. Bár kicsit "nyers". Talán rokonlélek? Majd később biztos kiderül.
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Csüt. Okt. 14, 2010 6:35 pm

Taki csendben figyeli az eseményeket. Hagyja hogy a lány Mika ölében üljön, nem foglalkozik a dologgal különösebben. Visszadől az ágyra és betakargatja Ikumit.
- Örvendek, Rikka! - mondja egy mosollyal az arcán. - Olyan fáradt vagyok, szeretnék én is aludni most már. Esetleg te is velünk tarthatsz, ha gondolod. Azt mondtad unatkozol egyedül. Itt elférsz, így hogy összehúztuk az ágyat!
Ekkor a lány visszafekszik és Ikumihoz bújik.
- Vagy ha gondoljátok, eljátszadozhattok még egymással!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Csüt. Okt. 14, 2010 6:49 pm

-Örülök, hogy megismerhetlek, Rikka.
Adok egy puszit a lánynak, majd a laptopomra nézek. Már nincs rá szükség, úgyhogy összecsukom, majd leteszem az éjjeli szekrénye. Taki szavai jó ötletet adnak, de talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom.
-Ó, kártyázzak vele is?-kérdem vigyorogva.
Átkarolom Rikkat és magamhoz ölelem, közben figyelem, ahogy Taki Ikumihoz bújik.
-De akár allhatnánk is.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Csüt. Okt. 14, 2010 7:32 pm

- Nem vagyok túl fáradt, bár igaz ami igaz, hogy bármikor el tudok aludni.
Hallgatom a válaszokat, miközben Mika magához ölel. Ez egész jól esik, már jó rég volt, hogy valaki megölelt.
- Kártyázni? Oké! Mester vagyok mondjuk a pókerben. -mondom, semmi célzást nem értve, már, ha célozgattok Smile -
Ahogy Taki átöleli Ikumit, kicsit álmos leszek, bárt volt már rosszabb. Inkább Mikáékon múljon az este, mint hogy rajtam dőljön...
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Csüt. Okt. 14, 2010 7:46 pm

Taki hallgatja a lányokat, de már nem igazán mond semmit.
- Ha rátudod venni egy vetkőzős pókerre, csak nyugodtan. - mondja Mikának.
Ezután átöleli Ikumit, úgy hogy az egyik kezével a lány mellét fogja. Elkezdi simogatni, miközben próbál elaludni. Még az is megfordul a fejében, hogy így fogja kényeztetni a boszit, míg alszik. Viszont inkább úgy dönt hogy nem teszi ezt, mivel Rikka itt van.
- Mika, adsz egy jó éjt puszit? - kérdezi meg vigyorogva.
Ha a vámpír adott neki egyet, akkor vissza fordul Ikumihoz és játszik kicsit a mellével, majd elalszik ő is.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Csüt. Okt. 14, 2010 7:52 pm

Rikka vagy nem érti a célzást, vagy túl ittas. De nem vagyok biztos benne, hogy akarok ma még egyet nyalakodni. Bár aranyos lány, és talán elszalasztom a lehetőséget.
-Még szép! Anélkül nem engedlek aludni.
Odahajolok Takihoz és kap egy jóéjt puszit...illetve csókot. Majd Ikumi arcára is adok egy puszit. Ez után Rikkahoz fordulok.
-Na, úgy tűnik ők már alszanak. Aludjunk mi is? Elférsz még itt mellettem.
Hátradőlök az ágyra, közben a lány még mindig az ölemben ül.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Csüt. Okt. 14, 2010 8:13 pm

Míg a lányok csókot váltanak én mosolygok, majd ásítok egyet. ~ Túl sokat hentai-t olvastam ~ majd mégegyet ásítok.
- Persze, egy kis alvás jót tenne. -mondom, majd miután Mika eldőlt, én kigurulok az öléből a szabad helyre. Tényleg elférünk.
~ Azért kár, hogy nem kártyázunk. Egy vetkőzős vagy egy ivós póker ütött volna.. Na de majd bepótoljuk, nem nyugszok, míg az összes diákkal nem pókereztem egyet! ~
Újabb ásítás hagyja el a számat, majd egyszer csak elfog az álom. Érzem, hogy álmomban átölelem Mikát, bár nem hiszem, hogy őt ez zavarná...
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Szomb. Okt. 16, 2010 6:27 pm

Egy meglehetősen fárasztó nap után nagyon jól esett az alvás a lánynak. Ami pedig előtte történt, az mennyei volt. Taki amint felébredt magára vette a ruháját. Mivel az évnyitó napja van, egy kék, meglehetősen kivágott ruhát vett húzott magára. Ebben a ruhában igazán megmutatja a bájait.
- Ébredjetek ti is! - mondja a még mindig alvó lányoknak. - Nem lenne jó lekésni az évnyitót.
Ezután kicsit megrázogatja őket. Mikát és Ikumit meg is csókolja. Rikkának csak a fenekébe csíp egyet, amire valószínűleg felébred. Amint felkeltek, eszik egy szendvicset. Ha a többiek is elkészültek, akkor velük együtt elindul az évnyitóra.


A ruhája:
Mika és Taki szobája - Page 10 Juviainbluedress

->Ceremónia terem
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Szomb. Okt. 16, 2010 6:51 pm

Rikka kimászik az ölemből, rá az ágyra. Ez után el is alszik. Le fekszem mellé és átöleljük egymást. Másnap Taki ébreszt és meg is csókol. Kimászom az ágyból és felöltözök. A szokásos bőrnaci mellé ezúttal egy bőrtoppot és rá egy bőrdzsekit.
-Na milyen vagyok?-kérdezem a csajokat.
Elámulok Takin, majd el is mosolyodom rajta.
-Igazán csini, de nem bálba megyünk.-mondom neki vidáman.
Bedobok egy üveg italt, mielőtt elindulunk. Figyelek, hogy Rikka ne lássa meg. Végül elindulunk a ceremóniák termébe.

/Ceremóniák terme/
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Kousetsu no Rikka Szomb. Okt. 16, 2010 8:31 pm

Miután a lányok is felkeltek, majd kimentek, azután térek magamhoz. Gyorsan átszaladok a szobámba, keresek valami normális göncöt, és felveszem.
Legalábbis, leveszem a rajtam lévő köpenyt. Ezüst-fekete csíkozású miniszoknya van rajtam, illetve szintén fekete rövid top, amin flitterek vannak. Felveszek egy lapos talpú, de elegáns szandált, feltűzöm a hajam egy profin megformált jégcsappal, majd gyorsan lefutok az évnyitóra.

/ Ceremóniák terme /
Kousetsu no Rikka
Kousetsu no Rikka

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 111
Tartózkodási hely : A meseszép Londooon :3

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Ikumi Vas. Okt. 17, 2010 9:22 am

*A filmet nézve végül még is elaludtam, pedig máskor több napot is át tudok bulizni. Fel sem riadtam mikor egy lány be rontott hozzánk. Mikor aztán valaki meg említi a pokert álmomban el mosolyodom.
-Imádok játszani.
*Jegyzem meg álmomban aztán meg érzem, hogy valaki a mellemet simogatja és átölel.
-Szeretem mikor babusgatnak.
*Jegyeztem meg álmomban. Hosszan és békésen aludtam Miu is ott aludt az ágyvégében. Reggel mikor fel ébredtem egy másik lány is volt velünk. El felejtették nekem be mutatni, de nem is volt rá idő. Mindenki nagyon el foglalt volt az öltözködéssel. Nekem is fel kellet cserélnem a ruhámat. Egy varázslattal sikerült is egy fekete estélyit varázsolnom magamra.ű

/Ceremónia terem/
Ikumi
Ikumi

Hozzászólások száma : 627
Join date : 2010. Jul. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Valahol a suliban vagy a kollégiumban :)

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 10 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.