Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mika és Taki szobája

5 posters

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Kedd Jan. 04, 2011 4:52 pm

A lány nézi tovább a filmet és nem válaszol a kérdésekre. Csendben figyeli hogy mit csinálnak a szereplők, majd megijed a harapástól. Kicsit elhúzódik, de utána vissza dörgölődik Mikához.
- Azt hiszem, most még inkább kihagynám ezt! - szólal meg. - A fenekemre csaphatsz, ha gyengéden csinálod, de még most ennyire ne mélyüljünk bele a dolgokba. - ekkor elhúzódik a barátnőjétől és az ágy végéhez húzódik. - Nem szeretnél kikötni ide? Utána azt csinálhatsz velem amit csak akarsz. Viszont ha túl durva vagy, akkor kifolyok a béklyókból!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Kedd Jan. 04, 2011 5:19 pm

Taki kicsit félénken reagál a harapásomra, de megértem. Biztos azt hitte, hogy a vérét akarom szívni. Végül visszabújik hozzám és elmondja az álláspontját.
-Rendben...ráérünk vele. Hisz előttünk az egész tanév.-felelem neki.
Figyelem, ahogy az ágy végéhez húzódik, majd felteszi a kérdést, hogy nem akarom-e kikötni és eljátszadozni vele.
-De, szívesen. És megígérem, hogy nem fogok durvulni. Fájdalmat is legfeljebb csak aprót okozok, rendben?...Akkor vetkőzz le, ha kikötözlek, felül nehezebb ruhátlanítani.-mondom mosolyogva.
Míg Taki leveszi a ruháit, én a szekrényemhez megyek és előszedem a dobozt, amiben a játékszereket tartom. Oda viszem az ágyra és leülök Taki mellé. Kinyitom a dobozt és kiveszek belőle két bilincset, majd az ágytámla két széléhez bilincselem Taki kezeit. Ez után hosszan megcsókolom.
-Esetleg az ártatlanságodat is így akarod elveszíteni, vagy azzal még várjunk?-kérdezem.
Miközben a válaszát várom, a nyakát kezdem csókolgatni és gyengéden szívni.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Pént. Jan. 07, 2011 3:40 pm

A válaszra bólint egyet a lány, majd kigombolja a blúzát. Szépen lassan levetkőzik, majd elfoglalja a helyét. Várja hogy Mika kibilincselje és kényeztesse.
Amint a bilincs a csuklójára kerül, a vámpír megcsókolja, amit Taki viszonoz. Ezután a lány egy kérdést tesz fel, amin a vízdémonnak el kell gondolkoznia kicsit.
- Azt hiszem, az ártatlanságom még maradjon meg. Inkább meghittebben veszteném el, mint így.
A kényeztetésre halkan sóhajtozni kezd. Már alig várja hogy Mika eljátszadozzon vele, mivel ilyet még nem csinált.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Szomb. Jan. 08, 2011 1:20 pm

Taki elég egyértelmű választ ad a kérdésemre. Közben én csókolgatom a nyakát. Amikor eltávolodok tőle, a szemébe nézek.
-Rendben, akkor azt majd egy meghittebb pillanatban...
Lejebb megyek és megfogom a melleit, összenyomom őket és egyszerre kezdem el nyalogatni a mellbimbóit. Utána felváltva szívom mindkettőt, de harapni nem harapok, csak ha kéri. Eljátszadozom egy ideig a melleivel, majd újra megcsókolom őt. Utána pedig a fülét nyaldosom és a fogammal gyengéden meghúzgálom a fülcimpáját. Eközben az egyik kezemmel a punciját simogatom gyengéden. Egy jó ideig lent kényeztetem, közben többször megcsókolom és nyaldosom a melleit. Végül leállok és megint a dobozba nyúlok. Két kis bőrkarikát veszek elő, amit a bokáira szíjjazok. A karikákon van egy fém karika. A fémkarikákat használva egy kötéllel az ágy két sarkához rögzítem a lábait, így nem fog mocorogni. Ez után rosszat sejtetően rámosolygok.
-Most jöjjön egy kis móka.
Egy szép nagy fácántollat veszek elő és gyengéden elkezdem csiklandozni az egyik talpát, ez után a másikat is megkínzom így. Ez után feljebb megyek, de a punciját nem bántom, helyette a hasát kezdem el csiklandozni.
-Na,milyen?
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Vas. Jan. 09, 2011 3:10 pm

Taki elengedi magát és hagyja hogy a barátnője kényeztesse. Halkan sóhajtozik, illetve picit fészkelődik. Nem élvezi túlságosan hogy nem mozoghat szabadon. Azonban most már nem fog meghátrálni. Amint meghallja Mika szavait, elgondolkozik hogy mi fog most következni. Nem mond semmit, csak izgatottan várja hogy mi lesz.
Végül elkezdődik a kínzás. Meglátja a tollat és tudja hogy mi jön. Amint hozzá ér, elkezd kuncogni. Először csak halkan, majd egyre hangosabban. Amikor Mika a hasához ér, nagyon hangosan nevet, közben próbál ficánkolni.
- Ne, ne csináld! Nagyon csikis vagyok! Kérlek ne csikizz! - kiabálja.
Meg sem hallja a kérdést, annyira el van foglalva a visítozással.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Vas. Jan. 09, 2011 3:38 pm

Taki próbálja vissza fogni magát, de végül hangos visítozással könyörög, hogy hagyjam abba. Én csak mosolygok rajta, de kezd nagyon hangosan lenni.
-Nana! Kezdesz nagyon hangos lenni, szívem!
Leteszem kicsit a tollat, majd leveszem a ruháimat, a bugyimat meg a szájába tömöm.
-Így nem leszel olyan zajos.-mondom mosolyogva és adok egy puszit a homlokára.
Újra megfogtam a tollat és folytattam a csiklandozást. Először a hasán, majd feljebb mentem a melleire. Még egy jó pár percig kínzom, utána végül abba hagyom.
-Ennyi elég lesz.
Kiveszem a bugyit a szájából és az ágy végébe dobom a tollal együtt. Ez után adok neki egy csókot, majd lassan egyre lejebb haladva végigcsókolgatom a testét, végül a puncijánál állok meg. Elkezdem először a csiklóját nyalogatni, harapdálni, de csak gyengéden. Ez után mélyebben behatolok a nyelvemmel és előbb lassan, majd egyre gyorsabb tempóban nyalom. Az előtt hagyom abba, hogy elérne a csúcsra.
-Szeretnél elélvezni? Akkor kérdd szépen, könyörögj érte.-mondom mosolyogva.
Ha könyörög, akkor felkelek és oda állok elé és a puncimat a szája elé tartom.
-Akkor előbb dolgozz meg érte, kislány.-mondom és hagyom, hogy tegye a dolgát.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Szer. Jan. 12, 2011 4:01 pm

Kicsit megkönnyebbül, amikor Mika abba hagyja a csikizést. Sóhajt egyet, majd figyeli ahogy a vámpír levetkőzik.
- Nagyon szép tested van! - mondja, azonban ezután kap egy bugyit a szájába.
A következő pillanatban folytatódik a kínzás. Betömött szájjal vihog, közben próbál kiszabadulni. Azonban nem megy neki. Szerencséjére azonban nem kell sokáig szenvednie. Mika kiveszi a szájából a bugyit és elhajítja.
A csók után csukva tartja a szemét és sóhajtozni kezd. Nagyon élvezi a kényeztetést. Már majdnem elmegy, amikor a barátnője abba hagyja. Kérdőn néz a lányra, majd elmosolyodik a hallottakon.
- Na jó. - szólal meg. - Kérlek szépen, juttass el a csúcsra!
Ezután Mikára néz, aki fölé áll. Tudja hogy mit kell csinálnia, ezért nem is váratja sokáig a lányt. Kicsit előre dől és már el is kezdi nyaldosni Mika punciját.
- Mi lenne ha rám feküdnél? - kérdezi. - Akkor egymást nyalhatnánk!
A választól függetlenül nyalja tovább Mikát.
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Csüt. Jan. 13, 2011 4:24 pm

Taki készségesen elkezd megdolgozni a jutalmáért. Kicsit berogyasztom a térdeimet, hogy ne kelljen annyira nyújtózkodnia, közben pedig az ágy támláját fogom és élvezem a vizes lány nyelvének kényeztetését.
-Nagyon ügyesen csinálod.-mondom sóhajtozás közben.
A kérdését hallva elmosolyodok. Az ötlet jó, de ha túl könnyen engedek, akkor értelmét veszti a játék.
-Ha megdolgoztál érte, megkapod a jutalmad, kicsim.-felelem.
Még egy ideig hagyom magam kényeztetni, majd ellépek előle és a szemébe nézek.
-Szeretlek, Taki.
Válaszolni nem is hagyom, mert rögtön megcsókolom, jó hosszan. Utána, amikor eltávolodok tőle, fejjel lefelé ráhasalok és elkezdem kényeztetni a punciját a nyelvemmel és az ujjaimmal. Közben ő is dolgozhat megint a nyelvével. Azt szeretném, ha egyszerre élveznénk el.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Csüt. Jan. 13, 2011 8:24 pm

A lány lassan nyaldossa Mikát, közben fészkelődik. Nem találja túl kényelmesnek ezt a kikötözősdit, de azért hagyja hogy a barátnője kiélvezze a dolgot. A válaszokra halkan nyög egyet és folytatja az eddigi tevékenységét.
Amikor Mika szerelmet vall neki, épp válaszolna amikor a lány csókolózni kezd vele. Ezután hagyja hogy a vámpír rámásszon és kényeztessék egymást. Gyengéden folytatja a nyalakodást, amit reméli hogy Mika élvez. Taki halkan sóhajtozik, annyira élvezi a dolgot.
- Azt hiszem nekem már nem kell sok! - mondja. - Mindjárt elmegyek!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Csüt. Jan. 13, 2011 8:30 pm

Taki úgy tűnik, nagyon élvezi a dolgot. Ahogyan én is. Bár ami azt illeti, én jobban élvezném fordítva. Amikor közli, hogy mindjárt elélvez, válaszolok.
-Én is...Én is mindjárt...
Végül egy hangos nyögés kiséretében elélvezek, utána pihegek néhány pillanatig, majd leveszem a bőrpántokat Taki bokáiról. Utána mellé fekszem, elveszem az éjjeliszekrényről a kulcsot és mindkét kezét eloldozom. A két bilincset meg a hasára teszem.
-Na, jó volt?
Megcsókolom Takit, majd oda bújok hozzá és lehunyom a szemem.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Szomb. Jan. 15, 2011 8:41 pm

Taki folytatja a nyalást, egészen addig, amíg Mika el nem élvez. Amikor ez megtörténik, is azonnal elélvez. Ezután érdeklődve tapasztalja, hogy a lány elengedi őt. Miután kiszabadult, magához öleli a vámpírt.
- Igen, jó volt! - válaszol. - Viszont nem mindig élveztem, hogy nem tudok rendesen mozogni. Jobban szeretem, ha azt csinálhatom amit akarok.
Ekkor a bilincsekhez nyúl. Elkezdi vizsgálgatni, majd rácsap Mika fenekére.
- Hogyan tovább?
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Szomb. Jan. 15, 2011 8:58 pm

Taki magához ölel, amikor elengedem, utána válaszol a kérdésemre.
-Szóval szereted azt csinálni, amit akarsz...értem.
Ez után rá csap a fenekemre és megkérdezi, hogyan tovább. Látom, hogy a kezében van a bilincs. Elmosolyodom.
-Esetleg szerepcsere? Megkötözöl és azt teszel velem, amit akarsz.-mondom, miközben két ujjammal a lány mellei között 'lépkedek'.
Adok neki egy csókot, majd felkelek az ágyról és a hűtőhöz megyek. Megiszok egy üvegcse vért vacsora gyanánt, majd vissza megyek hozzá.
-Engem nem zavar, ha durvulsz egy kicsit. Ha ki akarsz próbálni valamit, csak rajta. Kötözz meg, és tegyél velem, amit csak szeretnél.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Abareru Taki Szer. Jan. 19, 2011 8:23 pm

Taki elmosolyodik a barátnője kérdésén. A csók után figyeli ahogy Mika a hűtőhöz sétál és iszik egyet. Amint visszaér, simogatni kezdi a vámpírlány mellét, majd csókolózni kezd vele. Szépen lassan ráfekszik a lányra, majd a kezeit az ágyhoz bilincseli.
- Te akartad! - szólal meg.
Ezután lemászik az ágyról és megkeresi a tollat, amivel korábban kínozták. Amint megtalálja, végig "szánt" vele a lány testén. Először a talpán simítja végig, majd felhalad egészen a combjáig. Ezután eljátszadozik kicsit a belsőcomboknál, majd Mika hasát kezdi csiklandozni.
- Remélem élvezed!
Abareru Taki
Abareru Taki

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Fujiko Mika Szer. Jan. 19, 2011 8:29 pm

Taki aztán nem tétlenkedik. Elkezdi a mellem simogatni, majd megcsókol. Közben rám mászik és pillanatokon belül az ágyhoz vagyok bilincselve. Össze rándulok, mikor végig simíg a testemen a tollal. Normális esetben nem vagyok csikis, de ez a toll különösen alkalmas erre. A talpamtól indul felfele a combomra. A belső combomat csiklandozza, mire én ösztönösen rándulok párat. Végül a hasam csiklandozza, amire már hangosan kezdek nevetni.
-Nagyon.-mondom nevetve.
Amikor abba hagyja egy kicsit, a doboz felé biccentek.
-Válogass belőle nyugodtan.-mondom mosolyogva.
Ha tovább csiklandoz, jobban teszi, ha a lábaimat is lekötözi, mert nem szeretném megrúgni.
Fujiko Mika
Fujiko Mika
Admin

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Jul. 25.
Tartózkodási hely : A kolesz vagy a suli

Vissza az elejére Go down

Mika és Taki szobája - Page 12 Empty Re: Mika és Taki szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.