Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

2 posters

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Vas. Jan. 02, 2011 6:00 pm

A szobában először egy nagyobb előtér van Amit két nagy ablak lát el fénnyel és tökéletes kilátással a tájra. Az előtérben pár szék és egy asztal foglal helyet az ablaknál. És egy Nagyobb tükrös gardrób szekrény van még szépen elrendezve. Ebből az előtérből nyílik egy félkör alakú helység ahol az ágyak vannak elrendezve.Az egyik az ablak mellet található még a másik a vele átellenes oldalon. Innen a bejárati ajtóval szemben nyílik egy másik ajtó, ami a fürdőszobába vezet.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Vas. Jan. 02, 2011 6:06 pm

*Éppen a szoba felé tartok Alanával minden csomagomat magammal vonszolva. Amikor benyitok a szobába és lerakom a csomagjaim.*
-Remélem ez megfelel Alana?Szerintem pontosan olyan mint amire gondoltál. Ha megfelel akkor segítek a csomagjaiddal.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Vas. Jan. 02, 2011 6:15 pm

A folyosón haladtunk kezünkben. Nagyon izgatott voltam. Szobáról szobára haladtunk, majd végül találtunk egyet, ami elnyerte a tetszésünket. Belépve is kellemes érzés fogott el.
- Szerintem jó lesz. Nekem tetszik –vigyorogtam, mint a tejbe tök.
Ledobtam az előtérben a csomagomat, majd bentebb siettem. Körbe tekintettem, majd a szekrény melletti ágyon elterültem.
- Nagyon tetszik. Szerinted?
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Vas. Jan. 02, 2011 6:23 pm

-Ha neked tetszik akkor nekem is megfelel.
*Behoztam azokat a cuccaimat amire még szükségem lesz és leültem a szabadon maradt ágyra.*
-Nos akkor ha megfelel akkor én annak csak örülök. Nos és hogy most megtaláltuk a szobát mit csináljunk vagy csak beszélgessünk tovább ?
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Hétf. Jan. 03, 2011 5:54 pm

- Nekem nagyon is –ültem fel az ágyban, és néztem rá.
- Mit szólnál, ha kipakolnánk, aztán ha nem gond én vennék egy jó meleg fürdőt. De ha te is szeretnél, akkor előre engedlek, mert víz lévén eléggé az elemem, és ki szoktam használni órákra is – mondtam zavartan. Rég volt alkalmam rendes fürdőben megfürdeni, mindig csak egy tóban pancsoltam emberként, vagy sárkányként. Bár ez utóbbit jobban kedveltem, mert fel is fedezhettem dolgokat a víz alatt.
- És a kádban ülve is tudunk beszélgetni, majd jó habos vizet csinálok, és akkor nyugodtan bejöhetsz, hogy ne keljen kiabálni a szobába –vigyorogtam vidáman rá, majd elindultam a bőröndömé és feldobtam az ágyra.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Hétf. Jan. 03, 2011 6:12 pm

-Én benne vagyok. Hiszen nekem is szükségem lenne pár dologra.
*A csomagjaim amiket korábban behoztam elkezdtem kicsomagolni. De legfőképpen csak ruhák de egy régi könyvet is kivettem amit az ágyamra dobtam.Mind az amire ma este és holnap reggel szükségem lesz.*
-És ugyan menny csak te hamarabb élvezd ki nyugodtan a fürdőzést. Nekem nem is nagyon baj hozzászoktam hogy nem mindig meleg vízzel kell fürdenem. Ami pedig a beszélgetést illeti beszélgethetünk ha nem zavar majd.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Hétf. Jan. 03, 2011 6:22 pm

Mivel beleegyezett így kinyitottam a táskámat, és szépen elkezdtem kipakolni a dolgaimat. A pizsimet kint hagytam, meg még amire szükségem lesz, a többit mind elpakoltam a szekrénybe. Miután végeztem ledobtam magamról a pulóveremet, és így csak egy trikó volt rajtam.
- Nem arról van szó, hogy elhasználom a meleg vizet, hanem hogy sokáig leszek vízben. Én meg vagyok a hideg vízzel is, lévén jeget tudok csinálni –kuncogtam el magamat.
- Ha rossz leszel a fürdőben, majd lefagyasztalak – mondtam neki vidáman miközben lerúgtam a cipőimet, és felültem törökülésben az ágyra.
- Szóval menj nyugodtan előre, aztán majd megyek, és jöhetsz ha nem zavar a dolog- vigyorogtam tovább. Egyre jobban éreztem magamat és így kezdtem én ÉN lenni.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Hétf. Jan. 03, 2011 7:02 pm

-Hát rendben ha ragaszkodsz hozzá akkor kénytelen leszek.
*A kabátot ami most is rajtam volt a kivittem a gardróbba.Majd visszajövök pólóba. Majd felveszem azt a pizsamát amibe aludnék és bemegyek a fürdőbe. Rövid idő alatt végzek azzal hogy megfürödjek és az átöltözés sem tartott sokáig. Majd kiléptem a fürdőből.Nem volt több az egész egy negyed óránál.*
-Nos én készen vagyok. Nem áll szándékomban megváratni téged. És engem nem zavar csak majd szólj ha bemehetek.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Hétf. Jan. 03, 2011 7:09 pm

Csak bólogattam, hogy ragaszkodom ahhoz, hogy menjen. És szerencsére nem kellett vitába szállnom vele, amíg bement. Amíg bent volt pakolásztam még, és az érdekesebb ruhadarabokat csak most raktam a helyükre. Nem akartam zavarba hozni, bár még kérdéses a fürdő dolga is, de majd kiderül.
Amíg bent volt elpakoltam, és megszabadultam a ruháimtól, csak egy száll törülközőben ültem az ágy szélén, és vártam, hogy ki jöjjön, kezemben a dolgaimmal. Mikor kijött gyorsan adtam neki egy puszit, már csak azért is, és beszaladtam a fürdőbe.
Megengedtem a meleg vizet, habfürdő, majd beszálltam, és vártam, hogy sokasodjon a hab a vízben. Nagyon élveztem a víz simogató érzését, már hiányzott.
- Jöhetsz –kiabáltam ki neki, és vártam tényleg be mer e jönni, közben eligazgattam a habot, hogy takarjon.
- Te honnan kerültél amúgy ide? Már mint az iskolába. – tettem fel neki a kérdésemet, ha be jött.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Hétf. Jan. 03, 2011 7:30 pm

-Hát ez egy kicsit szövevényes történet.
*Bementem amikor meghallottam hogy nekem szól.Leültem arra a kisebb székre amit én hoztam be magamnak.*
-Nos a Shotover dűlőin található Megváltó Menedékben kezdődött minden. Bár a neve egy átkozott hazugság, mert megváltásból egy fikarcnyit nem talál ott senki menedéket meg még kevésbé.Ez egy elszigetelt hely volt ahova minden ellenvetésem nélkül kerültem.Mert a szüleim eladtak nekik mivel nem fogattam be a tanításaikat.Végül is hosszú éveken keresztül voltam elviselni a Megváltó Lordok brutális zsarnokságát akiknek a kegyetlensége egy célt szolgál. Az összes bűnöm megtorlását. Hamar rájöttem hogy innen hiányzik az öröm és a remény. Innen szöktem meg és magányosan kószáltam miközben az emberek csak tovább rontották a helyzetem. Majd találtam fekete angyalokat akik tanítottak. Ott már jobb helyzetem volt és még emlékeim is vannak onnan méghozzá elég szépek egy kis könyvben. Nos ez lenne az én történetem.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Hétf. Jan. 03, 2011 7:40 pm

Kellemesen pancsikáztam a vízben, és figyelmesen hallgattam végig Rakiel történetét. Ahogy nézem az ő élete sem volt éppen simának mondható.
- Sajnálom, hogy ott olyan rosszul bántak veled, de végül jóra fordult a sorsod, és most itt vagy – mosolyogtam biztatóan, majd elmerültem egy pillanatra a vízben, felkavarva azt.
- és mostantól lehet mind kettőnknek jobban fognak menni a dolgai. –vigyorogtam tovább, majd felhúztam óvatosan a lábaimat.
- Az volt az a könyv az ágyadon? –kíváncsiskodtam tovább. Láttam, hogy ott volt, de nem néztem meg az engedélye nélkül. Ha szeretné, majd egyszer úgy is megmutatja.
Ahogy pancsoltam véletlenül kicsit lecsaptam őt vízzel.
- hopszi, bocsika –kuncogtam a kád és a hab rejtekében.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Hétf. Jan. 03, 2011 7:50 pm

*Megrázta egy kicsit a kezem amikor a víz ráment.*
-Semmi baj.Majd legözelebb én jövök.
*Nevettem el magam.És közben csak egyszerűen boldog voltam és örültem hogy a sors összehozott vele.*
-Igen én is úgy gondolom hogy jobbra fordulnak a dolgaink. Főleg ha te velem maradsz továbbra.
*Hallottam hogy a könyv felől érdeklődik.És gondoltam amúgy sem volt nagy dolog de ha kíváncsi akkor hadd lássa *
-Ha kipancsoltad magad akkor utána megnézhetjük közösen is. Feltéve hogyha csak érdekel.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 5:06 pm

Vele kuncogtam mikor a pancsolásnál tartottunk.
- én állok elébe –nevettem el magamat, majd egy kis lábmozdulattal újra lecsaptam.
- Nekem nem áll szándékomban elszaladni, amint láthatod – mosolyodtam el szélesen, majd úgy sikerült csapnom a vizet, hogy a kád felőli oldala vizes lett elég rendesen.
- upszi – tettem a szám elé a kezemet.
- Lehet még is rossz ötlet volt, hogy itt vagy, mert nem bírok magammal. Rég éreztem ilyen jól magamat – vallottam be őszintén a dolgokat.
- Talán jobb lesz, ha nem pancsikolok tovább, vagy beszállsz te is –húztam huncut mosolyra a számat.
- Utána szívesen megnézném, persze csak ha nem gond. Na mi legyen, én menjek ki, vagy te jössz be? – a huncut mosoly még mindig az ajkamon játszott. Játszani volt kedvem felhőtlenül, már így is jól éreztem magamat. Lehet, hogy csak a víz az oka, de volt egy olyan sejtésem, hogy a társaság is tehet ezen érzésről.
Valamivel meg kellene ünnepelni, hogy itt vagyok, és ilyen gyorsan sikerült barátra lelnem, de egyelőre nem volt rá ötletem, hogyan is lehetne ezt megoldani. Talán egy kis pancsolás segít, ha beszáll, ha nem akkor majd keresek valami más dolgot.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 5:33 pm

-Ugyan ha én is beszállnék a pancsolásba csak még vizesebb lennék. És te meg nem lehetnél vizesebb. Vagy csak áruld el hogyan tervezted hogy beszálljak?
*Kérdeztem meg nevetve miközben néztem hogy teljesen átázott az ami rajtam volt. Nem is gondoltam volna hogy még is ennyire boldog lesz de hát hogyha már az akkor hagyom hogy kiélvezze.*
-Ha megmondod én szívesen beszállok.
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 5:41 pm

- A pancsolásnak nem az a lényege, hogy vizes legyél? –kérdeztem kuncogva tőle.
- Én tényleg nem leszek már vizesebb –kuncogtam tovább és felemeltem a kezemet védekezés képpen magam elé.
- Ahogy szeretnél,ruhában,vagy ruha nélkül nekem mindegy – haraptam bele az alsó ajkamba, és huncut módon csillogott a szemem.
- Ha nem szeretnél nem kell, csak gondoltam szórakozhatnánk egy picit- néztem ártatlan,gyermeteg arccal rá.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 5:49 pm

-Akkor legyen már úgy is mindenem elázott.
*Felálltam és a kádhoz mentem majd egy jókora adag vizet kezére csaptam amit kitartott de az arcára is ment egy kicsi.*
-Na és ez hogy tetszett? Nem is gondoltam volna hogy ez annyira jó dolog.
*Nevettem fel mellette. Miközben csak vártam hogy most mit fog csinálni de valahogy tudtam hogy mi is lesz az.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 5:57 pm

Elnevettem magamat, ahogy megadta magát. Ahogy lecsapott a vízzel kicsit prüszköltem, mert az arcomra is jutott belőle, de bosszúból hirtelen félig kiemelkedtem a vízből, és berántottam magammal a kádba.
- Na most tessék nagy fiúnak lenni –kuncogtam.
Elengedtem, hogy tudjon mozdulni, megfordulni,vagy éppen kiszállni ,ha szeretne.
- Ha már ennyire nyíltak vagyunk egymással, ezt már a folyosón is meg akartam kérdezni tőled. Csak aztán elmaradt. Mi csak szobatársak leszünk, vagy esetleg számolhatok majd másra is? – kérdeztem szégyenlősen a dolgot, bár ruha nélkül voltam. Viszont jó lenne tisztán látni, mert az ilyesfajta játékok részemről előbb – utóbb át fognak csapni valami mássá.
Túl régen voltam már ennyire közel valakihez, ráadásul ha együtt fogunk lakni nem fogok magammal bírni,mert be kell valljam jó pasi a kis angyalka.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 6:11 pm

*Eléggé meglep ahogyan behúzott a kádba. Majd megpróbáltam vele szembe kerülni ahogy elengedett.*
-Nos lehet butaságokat beszélek majd de én úgy érzem mi ketten hasonlítunk valahogy. És nem is tudom hogy miért is mondtam ezt d én így gondolom. Bennem is megfordult ez a kérdés csak nem akartam megkérdezni mert féltem hogy hogyan fogsz reagálni. DE hogy most te is megkérdezted ezt én is ugyan ezt akartam kérdezni. Szerintem ha te szeretnéd akkor én is benne vagyok. Nos?
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 6:18 pm

Addig kuncogtam csak, amíg fel nem tettem a kérdésemet neki, majd nagyon is komoly lettem. A szavait halva pedig elpirultam, és nem a meleg víz hatására. Ez valós zavar volt, és hirtelen nem is tudtam mit mondjak vagy tegyek.
- Mi lenne, ha hagynánk kialakulni a dolgokat, mert én szívesen lennék veled, és nem csak szobatárs értelemben – még jobban sikerült elpirulnom, majd zavaromban a fülem mögé tettem egy vizes tincset.
- Érezzük jól magunkat, a többi pedig úgy is fog jönni, de ezt most ki akarom próbálni –hajoltam kicsit közelebb hozzá, és kisimítottam az arcából a haját, és finoman megkóstoltam az ajkát. Lassan csókoltam, és nem mélyítettem el a dolgokat.
- Finom, ahogyan gondoltam – sóhajtottam fel, mikor elengedték az ajkaim az ajkát.
- Mond csak az angyaloknak nincs semmi fajta fogadalmuk, arról hogy esetleg nem lehetnek…na …tudod –kíváncsiskodtam, és már a fülem hegyéig piros voltam, mert tényleg érdekelt Rakiel, és az ő dolgai.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 6:54 pm

*Meglepet az a dolog amit tett és elégé jól is éreztem magam tőle.*
-Én nekem megfelel az hogy kialakulnak a dolgok. Elvégre még neked lehet esélyed meggondolni magad.
*Ekkor amikor meghallottam hogy mit kérdezett egy kicsit felnevettem.*
-Ugyan mi angyalok sem ragadtunk meg a középkorban. Ugyan úgy megtehetünk bármit mint mások hacsak nem saját magadnak fogadnál meg bármit. Szóval nyugodtan megtehetek bármit ha szeretnék kivéve egy dolgot amit megfogattam de ennek semmi köze ehhez.
*Kicsit közelebb húzódtam hozzá.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 7:05 pm

- Lehet nem akarom meggondolni, legalább is egyenlőre nagyon nem – picit kiemelkedtem a vízből , hogy jobban elférjünk, főleg, hogy közelebb csúszott hozzám.
- Ennek örülök, hogy nem ragadtatok meg. Kár lenne –ezt úgy sikerült mondanom, hogy súroltam az ajkát kicsit.
- És mi lenne az a fogadalom? – dőltem hátra a kádban, hogy ki legyen támasztva a hátam, őt pedig magammal húztam picit, ha engedte,de előtte leszedtem róla a vizes pólóját.
- Ez már úgy is csurom víz –kuncogtam el magamat.
- és miket szabad tenned?–kérleltem őt szavakkal, kicsi kacsom pedig a vállait simogatták.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 7:15 pm

*Elgondolkoztam a válaszon mit mondani készültem. Végül is úgy sem láthatja mi van a hátamon szóval teljesen mindegy. De közelebb hajoltam hozzá hogy már szinte súroltam az arcát az én arcommal.*
-Mindent megtehetek amit szeretnék. Kivéve nem hazudok az az egyetlen dolog amit megfogadtam. Azt utáltam és még most is utálom szinte a legjobban a világon. Szóval nem kell félned.
*Ekkor mind a két kezemmel átkaroltam és megöleltem de úgy hogy én közeledtem és nem őt húztam.*

Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 7:28 pm

- És most mit szeretnél? – hajoltam oda egy újabb csókért, majd mikor átölt hozzá simultam.
- Rendben, ha utálod azt a dolgot, és nem erőltetem,ha szeretnéd, bármikor elmondhatod – mosolyodtam el, majd francia csókot loptam tőle.
- azt hiszem, hálával tartozom neked, amiért ma este oda jöttél hozzám, többszörösen is – lábaimat szétnyitottam, hogy még jobban hozzá bújhassak, ő pedig hozzám.
Fejemet a vállára hajtottam picit, majd csókot leheltem rá.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Kedd Jan. 04, 2011 7:49 pm

-Ugyan nem tartozol te nekem semmivel. És az a dolog amit utálok az a hazugság. Azt fogattam meg hogy senkinek semmilyen körülmények közt nem fogok hazudni. És ahogyan most sem fogok. Már a bálteremben volt benned valami leírhatatlan valami aminek nem tudtam ellenállni és egyből megfogott. Ahogy kezdtelek megismerni egyre jobban tetszettél nekem és együtt akartam maradni veled.
*Majd pedig a végén megcsókolom eléggé romantikusan.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Kedd Jan. 04, 2011 7:55 pm

- Eddig sem hazudtam, és ez után sem fogok. – mosolyodtam el, majd kellemesen megborzongtam a karjaiban.
- Nem tudom mi lehetet az,de örülök a dolognak nagyon is. Ennyire nyílt valakivel nem találkoztam még , mint te. – lábamat a dereka köré fontam mikor megcsókolt.
- Tudom, hogy azt mondtam hogy hagyjuk ki alakulni,de szeretnék veled lenni –súgtam a fülébe mintha titok lett volna, de ez volt az igazság.
- viszont óvatosnak kell lennünk, ha megtesszük, már pedig én akarlak, itt és most, vagy a szobában – kuncogtam el magamat, és kezem már a keze után nyúlt, és formás dombocskáimhoz raktam őket.
- óvatosan, és finom. Rég voltam már férfival, és félek a sárkányomon nem leszek képes teljesen uralkodni. az is elképzelhető hogy látszólag át is alakulok majd –pirultam bele a dologba, de kezecském már a nadrágja szélén matatott.
- te is szeretnéd?- suttogtam az ajkai közé, majd forrón , szenvedélytől fűtve megcsókoltam őt.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.