Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

2 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Vas. Feb. 06, 2011 12:59 pm


Még mindig morcosan néztem rá, szerettem volna, ha magától és kérdezés nélkül folytatja a dolgokat, de nem így volt.
-tudod, hogy szeretlek, és tudom hogy én voltam neked az első vagy is vagyok, de néha felesleges kérdezned, hogy folytasd e vagy elég, csak hallgass a megérzéseidre - fordultam oldalra az ágyon, és felé nyújtottam a kezemet.
- emlékszel, hogy este mennyire is kívántuk egymást? és mennyire együtt szerettünk volna lenni? - ha oda jött, akkor magam mellé húztam az ágyra, és hozzá simultam.
- szeretném, ha kicsit ösztönösebben szeretnél, kívánnál meg, és kényeztetnél. eddig mindig én irányítottam, van hogy szeretek, de szeretném ,ha egyszer te tennéd ezt meg. - mosolyogva néztem rá, és végig simítottam a karján.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Vas. Feb. 06, 2011 1:27 pm

-Lehet hogy jó lenne de nem tudom hogy készen állok e erre elvégre még sok mindent nem tudok.
*Mondtam neki miután behúzott maga mellé az ágyába és csak néztem őt. Egyenesen a szemébe és elkalandozva annak világában.*
-Tényleg igaz az amit a nők szeméről gondoltam. Legalább is nálad is igaznak bizonyult.
*Mondtam neki sejtelmesen miközben még is olyan hangsúllyal mintha valami nagy titkot osztanék meg vele.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Vas. Feb. 06, 2011 5:33 pm


- Szerelmem, ha nem is próbálod meg ,soha nem is fogod megtudni. légy bátor és kezdeményez nyugodtan nálam, és soha nem foglak elutasítani vagy bármi. Szeretek veled lenni így,ahogy most vagyunk, és szeretkezni is szeretek veled, és bevallom kicsit örültem amikor az előbb a tusolóban kezdeményezted a dolgot, de aztán jött a bizonytalanság. Szeretlek kicsim - hosszan és szenvedélyesen megcsókoltam őt.
- bármikor bármit kérdezhetsz, és tehetsz velem, én már a tiéd vagyok, és senki másé, de néha tény kedved szerint, é soha érzed, hogy jó nekem amit csinálsz akkor ne hagyd abba, ne kérdezz, csak tedd. tudni fogod mikor van ez - szorosan hozzá bújtam.
- mit mondanak a női szemekről? - kérdeztem mosolyogva közben a kezem végig a hasfalát simogatta, majd lecsúsztattam a férfiasságára. akartam őt, hiszen este óta akarom, és az amit a fürdőben csinált nagyon jó volt, de nem tudom mi lesz velünk ha soha nem próbálja meg a dolgokat magától. Így elhatároztam, hogy most még én kezdeményezek ,de utána nem fogok. hagyni fogom kicsit, hogy rájöjjöj mit kell csinálnia. csak remélni tudom, hogy ezzel nem rontok el semmit sem köztünk
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szer. Feb. 09, 2011 5:00 pm

-Csak annyit, hogy az igazi nőnek csak a szemét nézd, és azt sem kívülről, hanem a lelke felől. Először meg kell érezni a lelkét. Ha a lelke felől nézed, az első réteg a félelem, a múlt és a jelen sebei. Ha ezzel megtanulsz bánni, akkor láthatod a második réteget, a gyengédséget, a cirógatás vágyát. Ha ezt is látod, a harmadik rétegben látod az öröm pajkosságát, a negyedikben a harag villámait, az ötödikben a harmónia vágyát, a hatodikban a gyönyör cirógatását, és a hetedikben azt a szeretetet, ami teljesen a Tied. Minden igazi nő hét fátyoltáncot táncol, és régen elvesztél, ha a fátylat, a keblei halmát, vagy a csípőjét nézed. Csak a szemét nézd, a teljesen ruhátlan lénye, az örömtől hullámzó, vagy fájdalomtól görnyedő teste minden apró titka a szemében van. Hát ezt nehéz volt megfogalmazni de remélem megértetted hogy mit akarok mondani. Hát rendben én is kívánlak csak tényleg még új nekem ez és nem tudom hogy jól csinálom e? Mert ahogy mondtad régen megkaptad ezt akármelyik férfitól. Szóval én nem akarom hogy ugyan ez legyen velem is. De ha azt akarod akkor merek kezdeményezni.
*Mondtam neki még nem tettem semmit mert kíváncsi voltam most mit is mond.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szer. Feb. 09, 2011 5:15 pm



- És te hol tartasz velem? - kérdeztem félénken, és kíváncsian pillogtam rá. Szeretettem volna tudni, hogy velem hol is tart, vagy mit gondol. Kíváncsi voltam , hogy melyik táncnál járunk éppen.
- Ha nem jól csinálnál, akkor azt tudnád, akkor nem sóhajtoznék az érintésedtől, nem lüktetnék azon a ponton. én nem akarok már más férfitól megkapni ezeket a dolgokat, csak tőled akarom, és akkor amikor te is szeretnéd, és úgy érzed, hogy kellek neked. az, amit a fürdőben is csináltál nagyon jól esett, és azt hittem , hogy fogod fojtatni magadtól is. Szeretném ,ha kicsit bíznál magadban mikor a szeretkezés határát súroljuk vagy legalább is az előjátékot. tudni fogod mikor nem jó az, amit csinálsz, vagy amit csinálunk, akkor szólni fogok. bátrabb leszel a kedvemért? - kérlelőn néztem rá, majd vártam mi lesz a válasza.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szer. Feb. 09, 2011 5:31 pm

-A hetedeik táncon már túl vagyunk szerintem. De ezt nem csak nekem kell állítanom hanem neked is hogy te hogyan érzed? Mert lehet hogy én most ezt gondolom de te legbelül nem értesz velem. Nincs belőle semmi baj csupán én is is kíváncsi vagyok hogy te hogyan gondolod?
*Mondtam neki teljes magabiztossággal és végig a szemébe nézve hogy tudja hogy komolyan gondolom amit kérdeztem.*
-Persze a te kedvedért bármit megtennék.
*Mondtam neki gyengéden és lassan megcsókolva miután elmondja a válaszát a kérdésemre.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szer. Feb. 09, 2011 5:42 pm



Válaszán elmosolyodtam, majd az alsó ajkamba haraptam.
- Azt hiszem én is , hogy ott járunk. Valamiért pillanatok alatt elloptad a szívemet, és amit tegnap tettél pedig felért egy őszinte vallomással. Eddig soha nem tett meg értem ilyen dolgot, és kockáztatta a saját maga életét is miattam. Szeretlek - hozzásimulva és hosszan viszonoztam a csókját.
- annyira jó veled -suttogtam ajkába két csók között, majd lassan hátra dőltem vissza a párnámra, ha úgy alakult akkor csók közben.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szer. Feb. 09, 2011 7:45 pm

*Már éppen abba akartam hagyni a csókot amikor eszembe is jutott hogy mit is ígértem neki. Vagy is nem ígértem hanem csak próbálok betartani most talán itt az esély hogy én tegyem meg. Talán ha bízom önmagamban akkor menni is fog és most nincs itt az ideje a felesleges kérdéseknek amiket eddig feltettem neki hanem most csak tenni fogom. A csók közben az egyik kezem a mellén állapodott meg és azt simogatta masszírozta. Majd egy kis szünetet hagytam a csók között.*
-Én sem gondlom ezt másképp. Nekem is jó veled lennem.
*Majd ezek után újra megcsókoltam és a másik kezem pedig még csak a hasán állapodott meg és azt simogatta lassan de lassan haladt az is lejjebb.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szer. Feb. 09, 2011 7:52 pm



Csókolózás közben egy pillanatra mintha tétovázott volna. Kicsit meg is ijedtem, hogy abba fogja hagyni, de nem tette végül. Átöleltem a nyakánál, és a hátát és a tarkóját kezdtem el simogatni. Nagyon jól esett , amit csinált, az meg csak szinte ráadás volt, hogy a mellemet kezdte masszírozni. CSók közben felszakadt egy sóhaj az ajkamról, és rögtön vissza csókoltam, hogy ne hogy azt gondolja azért van, mert nem esik jól amit csinál. Szavait halva elmosolyodtam, feleslegesnek találtam most a szavakat. Ahogy éreztem, hogy a keze lassan araszol a hasamon önkénytelenül is behúztam azt, és a nem felőle lévő lábamat pedig szépen lassan fel. Kezemmel továbbra is simogattam a vállát, a karját, és ha tudtam ajkáról kicsit a nyakára tértem át a csókjaimmal.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szer. Feb. 09, 2011 8:16 pm

*Engedtem én is s csókolásból és engedtem hogy áttérjen a nyakamra. Majd még tovább folytatta a kezem amit kellet. De a másik kezemet egyre csak lejjebb és lejjebb csúsztattam még nem elérte a célját. Azt tettem amit még ő tanított nekem kényeztettem őt odalent az ujjammal és nem akartam abbahagyni mert tudtam hogy élvezi é nem volt szükségem most szavakra hogy kifejezzem amit érzek helyettük ott voltak a tettek. Csak hagytam hogy a dolgok megtörténjenek és furcsa módon tudtam hogy mit is kell tegyek. Ezért csak folytattam és vártam hogy hogyan is reagál majd.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szer. Feb. 09, 2011 8:21 pm



Engedte, hogy a nyakát és a vállát kezdjem csókolgatni. Nagyon jó volt ,amit csinált és már nem éreztem azt a bizonytalanságot, amit eleinte. Testemet átjárta a remegés érintésétől, ahogy kényeztetni kezdett, a szívem pedig tele volt boldogsággal.
Finoman kis köröket rajzoltam a kezemmel a hátára, az oldalára, és a vállára, miközben folyton folyvást csókoltam őt valahol, vagy éppen francia csókban forrasztottam össze az ajkunkat.
Ujjai rátalálva a lényeges pontra kiváltották belőlem az első nyögést, ami apró létére igen érzéki volt.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szer. Feb. 09, 2011 8:38 pm

*Legtöbbször csak visszacsókoltam neki és amikor abbahagyta tudtam hogy most rajtam a sor. Az ajkamat egyből a nyakára tapasztottam és engedtem a csábításnak és a bőre finom illatának. Majd az ajkam vég csókolta a nyakát és a vállát. Majd az ujjammal abbahagytam a kényecetetetést mert már rá akartam térni a lényegre és meg így is tettem. A másik kezem eközben tovább folytatta amit eddig. Most már készen álltam és meg akartam neki mutatni hogy meg tudom tenni amit kért.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Csüt. Feb. 10, 2011 3:07 pm


EGyre csak forrósodott a testem, és minden porcikám megfeszült. A kicsiny formás dombok keményen meredeztek, főleg érintése nyomán. Éreztem, hogy mennyire feszít a vágy, főleg ,hogy ujjaival kényeztetett engem. Picit néha megemeltem a csípőmet jelezve neki ,hogy szeretném már őt. Nem is kellett sokáig várnom. Kezét elvette és a lényegre tért. Ívbe feszült a hátam ,ahogy megtette a dolgot.
- Rakiel - nyögtem fel hangosan, és felhúztam a lábaimat, majd a dereka köré fontam őket.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Csüt. Feb. 10, 2011 5:47 pm

-Szeretlek...
*Mondtam neki hatalmas szenvedéllyel miközben egyre jobban csak átadtam magamat az érzésnek hogy az enyém lehet és végre én teszem és nem neki kell mindent mondani. Végül is volt benne egy öröm már amennyire azt érezni lehetett. Majd egyre jobban és jobban csak hozzásimultam simogattam ahol értem és hosszan csókoltam. Miközben egyre csak erőteljesebben lendült a csípőm hogy mélyebbre és mélyebbre juthassak benne.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Pént. Feb. 11, 2011 5:41 pm



Rámosolyogtam, és a haját kisimítottam az arcából, és picit megemelkedtem amennyire tudtam szeretkezés közben.
- Én is ,nagyon - nyögdécseltem aprókat, és feljebb húztam a lábamat.
Simogattam, picit karmoltam, majd a vállaimba eresztettem picit a körmeimet, amikor erőteljesebben lendült a csípője. Egyre többször, és egyre mélyebbre hatolt bennem.
- ne hagyd abba- biztattam szavakkal is, majd csókban forrtam vele össze. Nagyon jó volt most vele, éreztem hogy tényleg akar most engem. Már semmi bizonytalanságot nem éreztem felőle.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Pént. Feb. 11, 2011 6:20 pm

-Nyugodj meg nem hagyom abba...
-Mondtam neki a csók előtt. A csókot viszonoztam neki és igyekeztem minden szenvedélyem és szeretett beleönteni ebbe a csókba. Sokkal jobb volt így mikor nem kellet semmit sem kérdeznem hanem tehettem amit akartam és láttam hogy élvezi is. Egy kicsit lassítottam és elkezdtem simogatni a testét hogy jobban bízzak önmagamban valamennyire segített ez.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szomb. Feb. 12, 2011 9:39 am



A csókja nagyon jó volt, sőt több mint jó. Tele volt érzésekkel, amiktől a boldogság öröme is teletöltötte a szívemet. Kicsit megmozdultam, hogy még jobban tudjon szeretni engem, és tovább simogattam, majd hirtelen lassított, és simogatni kezdett.
- ez nagyon jó -sóhajtottam fel, és kicsit kihasználva a helyzetet oldalra fordultam vele.
- szeress újra és újra - nyögdécselve kérleltem őt, majd picit elhúzódtam, annyira, hogy majd újra elkaphasson.
- leszel velem úgy ,mint múltkor? -kérdeztem kipirulva tőle. Tudom, hogy attól még mindig tart, vagy fél,de én már nem félek tőle.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szomb. Feb. 12, 2011 12:31 pm

-Hát nem tudom... Félek hogy bántanálak vagy valami őrültséget tennék ameddig nem vagyok önmagam és nem tudnám elviselni hogy valami ilyesmit tettem.Kiráz a hideg, ha ezekre gondolok, előle melléd menekülök de próbáljuk meg.
*Lihegtem neki miközben egy kicsit közelebb húztam magamhoz és egyre jobban csak az ösztön uralkodott bennem amely már csak csinálni és csinálni akarta. Amikor közelebb ért újra megcsókoltam de a szenvedély a nyelvemet, ajkamat szétválasztja az övétől, és a nyakra tapasztja.Átkarolom és szenvedélyes csókot adok neki.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Vas. Feb. 13, 2011 1:22 pm


- Ne félj, csak szeressen - nyögdécseltem. folyamatosan a szemébe néztem, talán megnyugszik így ha folyamatosan tartjuk a szemkontaktust. Így tudni fogja, hogy velem van, még ha át is változik a szemem kékre, ami ha így folytatja, hamarosan meg fog történni, és onnan már csak felfelé ível minden.
- szeretlek -nyögtem újra, mert ütemesen kezdett el mozogni bennem. Belecsókolt a nyakamba, és így kicsit mélyebben éreztem most magamban, mint eddig. Egyre sűrűbben kaptam levegő után, és mikor újra rám nézett , már kékes volt a szemem.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Vas. Feb. 13, 2011 2:38 pm

-Hát akkor én szeretlek csak nehogy átváltozz nekem itt a végén.
**Mondtam neki miközben észrevettem hogy kék a szeme. De nem törődtem vele csak hagytam hogy az élvezet és a szenvedély vezessen és nem nagyon érdekelt hogy mi is fog történni csak szerettem és szenvedélyesen csókoltam továbbra is. Miközben eszembe is jutott hogy holnap lesznek már az első óráink.*
-Nos így szeresselek?
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Hétf. Feb. 14, 2011 5:13 pm



- Nem lesz baj -nyögdécseltem tovább, majd ahogy folytattuk egyre jobban élveztem ,amit csinált.
- igen, így - kapaszkodtam a vállaiba, és éreztem hogy nem bírom már tovább. Még pár mélyebb lökés után fáradtan hullottak le a válláról a kezeim.
- szeretlek, és köszönöm - megcsókoltam, és reméltem ,hogy tudja, hogy mit is köszöntem meg most neki. Még kicsit pihegtem, majd a fürdőbe vezényeltem magunkat, ahol szépen lefürdettem őt, ő is engem, utána pedig siettünk az órára.
- remélem fogsz még így szeretni - kuncogva léptem ki vele együtt a szobából.

/ folyt köv. erdő/
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szomb. Márc. 19, 2011 6:54 pm

*Alana órára ment de sajnos én nem mehettem. Most még nem. De nagyon meg akartam mutatni a képességeim és azt fejleszteni. Na és persze a legfontosabb amiért mentem volna csata izgalma és heve. De sajna nem mehettem mert a most kapott levélben lévőket tettem. Habár tudom kívülről mert volt időm olvasgatni még az óra tartott és a benne írtakat megtenni. De közben már az ablakon bámulok kifelé és a természetben gyönyörködök.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szomb. Márc. 19, 2011 6:59 pm

Szaladtam amilyen gyorsan csak tudtam,de a szobánál lelassítottam azért. Halkan nyitottam be, és láttam, hogy kedvesem az ablakban könyököl, így mögé osontam, de úgy hogy hallja hogy jövök. Nem akartam hogy esetleg valami támadásnak vélje. Ahogy oda értem rögtön megöleltem őt és belecsókoltam a nyakába.
- hogy telt a napod? -néztem rá mosolyogva.
- kár hogy nem voltál ott órán, képzeld legyőztem egy másik sárkányt - meséltem neki nagy lelkesen.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Azazel Rakiel Szomb. Márc. 19, 2011 7:13 pm

*A levelet gyorsan a kabátom zsebébe gyűrtem. Miután megcsókolta a nyakam és a nyakamra fonta a kezét én csak a fejemet a kezére döntöttem.*
-Eltelt... De hiányoztál miután órára mentél. Nagyon szerettem volna élvezni a társaságod de abból ítélve hogy legyőzted az ellenfeled jól érezted mag és az óra is jó volt. Na és kaptál érte valamit?
*Kérdeztem tőle miközben a én kezem az ő kezét kezdte el simogatni.*
Azazel Rakiel
Azazel Rakiel

Hozzászólások száma : 199
Join date : 2010. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Alana Wallace Szomb. Márc. 19, 2011 7:20 pm



Valami nem volt rendben vele, ezt tisztán éreztem. ráadásul a fejét is a kezemre döltötte. Itt valami nagyon nincs rendjén.
- mi a baj? - kérdeztem egészen halkan, majd addig ügyeskedtem hogy oda tudjak ülni vele szembe a párkányra, majd cirógatni kezdtem ahol értem és tudtam. Arcát pedig puszikkal borítottam.
- jó volt, élveztem, bár az ellenfelem annyira nem, 5 öst kaptam, de mi a baj, olyan furcsa vagy - öleltem meg újra, és bújtam hozzá.
Alana Wallace
Alana Wallace

Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája - Page 8 Empty Re: Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.