Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayn Delaver szobája

2 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 4:31 pm



- remélem egyszer - kétszer lebukunk - kuncogtam, és vártam, hogy oda jöjjön. Nem is húzta sokáig az időt.
- azért a saját vágyaidat is teljesítsd be - nevettem fel újból, és vártam, hogy belém hatoljon. Ahogy a fenekemhez ért, még jobban kitoltam,hogy kellő képpen megkapja, amit szeretne.
- Rayn -nyögtem fel, ahogy a farkát megéreztem a puncimban, a másikat pedig a fenekemben.
- finoman drága- fordultam félig hátra. Ahogy mozogni kezdett neki támaszkodtam az asztalnak, sőt egy idő után rá is hasaltam, mert már nem bírtam magamat tartani. Nyögéseim és sikolyaim lassan betöltötték a szobát.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 4:39 pm

-Azt hiszem a vágyaimat ma este mind be teljesítem.
Mondtam neki mozgás közben majd meg fogtam a derekát és erősebben kezdtem lökni belé a férfiasságom és mozgattam a farkam benne.
-Ne félj drága ha nem lennék finom akkor átváltoznék azt pedig nem bírnád ki. A méretem ennek a többszöröse lenen amit be fogadni nem lennél képes.
Hogy meg mutassam mire mondom némileg átalakulást kezdeményeztem, de csak annyira, hogy kétszer akkor legyen a férfiasságom mint előtte.
-Na tetszik vagy vegyem kisebbre?
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 5:33 pm


Egyre erősebben lökött, nyögés helyett , már sikoltoztam. Ez után tényleg pihennem kell kicsit többet majd, a következő menetnek pedig gyengédnek kell minden féle képpen lennie.
Szavaira tovább nyögdécseltem, majd felsikoltottam hangosan, hogy a szoba is beleremegett.
- Rayn Jézusom, csak picit, és után vedd vissza, ezt nem bírom - nyögtem és körmömet az asztallapba mélyesztettem.
- vedd...ki ... egy ...kicsit - kértem őt , mert nagyon nem volt jó most a dolog. ha vissza vonult belőlem teljesen akkor kicsit fellélegeztem.
- vigyél az ágyra kérlek, és folytathatjuk duplán, csak maradj finom. ez még engem is váratlanul érintett.
Meglepett a dologgal, ha nem hirtelen változtatta volna át magát, hanem csak lassan , és rendesen szexelünk akár talán jó lett volna, majd máskor kipróbáljuk.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 5:37 pm

Észrevehetően meg bántottam így gyorsan vissza vettem a méretett meg ki is húztam belőle.
-Jaj kérlek bocssás meg nem tudtam, hogy ez ilyen kellemetlenséggel jár.
Fel emeltem és mint egy feleséget el vittem az ágyik ahol lassan le tettem majd mellé feküdtem és hagytam kicsit pihenni.
~Jobb lesz ha ezután már óvatosabb leszek. Nem akarom mindjárt szét törni az első kapcsolatomat.
Gyengéden meg simogattam a hasát, hogy meg nyugtassam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 5:44 pm


megkapaszkodtam a nyakában, ő pedig finoman letett az ágyra.
Rámosolyogtam, majd megcsókoltam őt.
- semmi baj, csak váratlanul ért, és ez még nekem is nagy - cirógattam az állán végig. Jól esően megremegtem, ahogy végig simította a hasamon. Kicsit még feküdtem mellette, majd lovagló ülésben felültem rá, és csókolózni kezdtem vele. Hagytam hogy ha akarja masszírozza a melleimet, vagy csókolgassa őket kicsit. Pihenni így is lehet, kicsit később meg majd ráülök a férfiasságára, most inkább élvezném emez játékot picit.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 5:49 pm

Finoman és érzékien csókoltam vissza, hogy lása tudok gyengéd is lenni. Melleit finom érintésekkel masszíroztam majd csókolgattam. Farkam fenekét és hátát simogatta miközben férfiasságom cseppet sem lankadt ahogy várakozott. Minden lépést lassan és óvatosan hajtottam rajta végbe mintha porcelánból lenne így mellei igen keményre feszültek és mellbimbóit nyalogatva hallgattam a sóhajait.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 5:59 pm



- Rayn az őrületbe kergetsz -sóhajtottam fel, majd megemelkedettem, és lassan, fokozatosan ültem rá, és fogadtam magamba még mindig merev férfiasságát.
Lassan kezdtem mozogni, szinte már kínzó lassúsággal. Kezeit a melleimre húztam, hogy folytassa tovább, amit csinál. néha, néha megálltam, és csak a belső izmaimat mozgattam. Így sokkal belsőbbséges lett a dolog.
- annyira jó veled - sóhajtottam, majd picit fokoztam a tempót, és ebben a közepes gyorsaságban lovagoltam rajta addig, amíg el nem élveztünk mind a ketten.
Lehanyatlottam a mellkasára, és úgy pihegtem rajta fekve, és férfiassága még mindig bennem volt.
- bár csak így lehetnénk mindig. -tovább pihegtem rajta, majd picit megemelkedtem, hogy kicsússzon belőlem.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 6:04 pm

-Te is engem Arya.
Meg csókoltam mikor belé hatolt a férfiasságom a puncijába. Kezeimmel a melleit simogattam ahogy mozgott rajtam. Nem kapkodtuk el, de nem is húztuk el a végtelenségig. Mikor aztán mind ketten el élveztünk meg csókoltam és magamhoz öleltem.
-Ha akarod lehetünk így ezután mindig. Csak hozzám kellene jönnöd és akkor örökké így maradhatnánk.
Mior a férfiasságom ki csuszot belőle egy kis nedv is k iszivárgot belőle, de nem okozott gondot. Finoman meg csókoltam és hagytam, hogy pihengessen.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 6:16 pm



Apró csókot hintettem a mellkasára, majd vissza felültem.
- szeretnék még veled lenni többször is tényleg, mert hihetetlenül jó vagy. de nem akarlak megfosztani attól, hogy kipróbáld magadat más lányokkal is. És azt hiszem nekem is még rá kell ébrednem dolgokra, és ez csak úgy lehetséges, ha utánad valakivel lefekszem - picit elhúztam a számat.
- mi lenne ha mind a ketten kipróbálnák egyszer még mással is, és ha utána is csak egymásra vágyunk a barátnőd leszek - tettem neki egy ajánlatot, aminek bár meg voltak a maga veszélyei, de így tényleg kiderülnének a dolgok.
- hogy a feleséged leszek e utána, szerintem az is el fog várni ,de ezzel tényleg ne rohanjunk előre. - leszálltam róla, és a fürdőbe mentem, hogy a kádat teleengedjem vízzel.
- gyere szép fiú, lecsutakollak, és talán mást is csinálhatunk a kádban ülve -vigyorogtam, majd felé nyújtottam a kezemet.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 6:22 pm

-Nos ha valóban ezt szeretnéd akkor rendben van.
Feleltem és mentem utána a fürdőbe.
-De nálad szebbet nem hiszem, hogy találni fogok az iskolában. Nem mintha lenen kedvem órákra járni, de a te szépséged páratlan.
Gyengéden meg öleltem és meg simogattam a melleit majd meg csókoltam a nyakát.
-De csak a te kedvedért le fekszem mással is és utána ha te is úgy döntesz akkor együtt lehetünk. De addig is remélem azért többször fogunk össze bújni mint együtt mint külön külön.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 6:53 pm



- próbáljuk ki, és ha tényleg hiányoljuk egymást, és a közös együttléteket, akkor kikötünk egymás mellett - mosolyogva bújtam hozzá.
- ne csak a miattam, magad miatt is. mert ha együtt leszünk nem igen lesz alkalmad arra, hogy más lánnyal legyél. tudod, csak ha rajta kapsz - kuncogtam és beléptem a kádba, és ha beült velem, akkor háttal neki dőltem.
- persze, ez alatt is össze fogunk bújni, sőt ha kívánós leszek, akkor repülök hozzád, és akár hol is kaplak el ,rögtön a lényegre fogok térni - kezét lehúztam a puncimhoz, hogy simogasson kicsit.
- hogy állsz nagy fiú , egy kis ingerlés után ha gondolod csinálhatjuk újra. bár egy kis finom pihenés most jól esne - suttogtam, mintha féltem volna hogy valaki meghallja. A sikolyaim mát tuti meghallották.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 6:57 pm

-Nos valóban szeretnék talán egy két lányt még meg ismerni. De úgy érzem, hogy a szívemet már el raboltad.
Mosolyogtam és le húzva a kezem a puncijához simogatni kezdtem.
-Nos én készen állok még egy menetre. De ha szeretnéd pihend ki maga.
Lágyan simogatni kezdtem a másik kezemmel az egyik mellét közben meg csókolgatni kezdtem a nyakát.
-Kutya pózban még úgy se csináltuk. Nem mintha sok pózban csináltuk volna eddig.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 7:09 pm



- ne hamarkodd el, próbáld ki magad, mert utána ha egymáséi leszünk nem fogom engedni,mert kelleni fogsz nekem -hátra fordultam ,hogy megcsókoljam..
Majd finoman felsóhajtottam a simogatásaira, és a csókjaira.
-csináld még ezt egy kicsit, utána kipróbálhatjuk. -sóhajtottam fel újra és farkincámmal ahogy tudtam izgattam, hogy lázban legyen ő is kicsit.
- honnan tudsz ennyit a szexről és a szeretkezésről? -kíváncsiskodtam, hiszen ha együtt akarunk lenni akkor nem ártana kicsit megismerni egymást
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 7:14 pm

-Ha egymáséi leszünk más nem is kellene soha többé.
Feleltem neki ősszintén mivel sárkányként engem a hűség kötelezett.
-Szüleink halála miatt és testvérem Emilyi miatt össze vissza barangoltunk. Esténként mikor nyugovóra tért szabadnak érezhettem magam pár óráig. Bár vigyáztam rá még is olykor meg lestem egy egy szerelmes párt akik éppen szerelmeskedtek. Magazinokat is sokszor találtam így nem volt nehéz tanulnom olyasmit amihez tulajdonképpen még túl fiatal lennék.
Folytattam a puncija és a melle simogatását és tovább csókoltam a nyakát.
-Na és te mióta nem vagy már szűz?
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 7:30 pm




- édes vagy, de tudod jól hogy mi vagyok, és ahhoz teljesen magadba kell bolondítanod, de félig már így is a rabod vagyok - oldalra billentettem a fejemet, hogy kellő képpen oda férjen, és tovább kóstolgassa.
- nekem nincs testvérem, legalább is nem tudok róla. - végig simítottam a kezén, majd egyik ujját megfogtam és az enyémmel együtt kezdtem megujjazni magamat, így ő is velem tarthatott a mókában.
- kis hamis, de pont én mondom, aki már kis kora óta furcsa dolgokat művel, és kukkol. a bűbájom elég korán kimutatkozott, és a nevelő intézetben is jól el szórakoztam vele. az első is az egyik nevelőmmel volt, teljesen magamra gerjesztettem a fickót, aztán ahogy két lányt a tusolóban elbűvöltem kedvem támad beszállni, így a lányos rész is meg volt.
- annyira finom vagy -sóhajtottam majd hosszasan csókolózni kezdtem vele, amíg ujjaztunk.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 7:35 pm

-Igen tudom, de szerintem te is így gondolod mint én. Nem hiszem, hogy ha egyszer velem leszel akkor utána más férfi kellene neked.
Kezemet meg fogva az egyik ujjammal ujjazta magát. Persze az ő egyik ujja is ott volt így váltakozva simogattam a punciját.
-Hát tényleg korán kezdted, de ezzel fel is hívtad a figyelmet magadra. Remélem azért az utcán nem álltál ki úgy mint egyes emberek.
Hosszan csókolóztam vele és ujjaztam közben szorosabban hozzá bújtam így férfiasságom a fenekéhez simult.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 7:40 pm



- hát jelenleg most tényleg csak rád vágyom, és senki másra, még a tanár urat is überelted XD -szóltam el magamat picit.
- nem hívtam annyira, csak azt hitték hogy megszállt az ördög -kuncogtam.
- aztán egy hozzám hasonló magához vett és felvilágosított mindenről, hogy mi is vagyok, és mért történtek a dolgok,de végül ő megtalálta a szerelmet amit annyira keresünk és felesleges lett, így kerültem ide. - belebújtam az ölelésébe és élveztem amit csináltunk a kezünkkel, a csókról nem is beszélve.
- gyere menjünk be, azt hiszem készen állok, vagy itt szeretnéd?
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 7:44 pm

Kissé el csodálkoztam.
-Ó nocsak már tanárral is voltál. Azt hittem ennél jobbak lehetnek ha már is túl tettem rajta. Biztosan egy pali madarat fogtál ki aki nem volt képes meg mutatni neked, hogyan kell egy nőt kielégíteni.
Hosszan meg csókoltam és közben folytattam a meg ujjazását.
-Csináljuk most itt. Ha már végig szeretnénk együtt szerelmeskedni az egész iskolát akkor itt is össze kell bújnunk valamikor.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 7:48 pm



- igen, pont előtted. nem mondom hogy rossz volt, sőt szívesen kipróbálnám kettesben is vele a dolgot,de lassan túl teljesíted. Nála lehet az volt a gond, hogy nem tudott belém élvezni meg azt hiszem a szobatársam többet akar tőle mint egy kósza kis dolog -morfondíroztam kicsikét.
sóhajtoztam, majd amikor válaszolt nekem elhúztam a kezét és négykézláb ereszkedtem, úgy hogy mögém férjen.
- óvatosan drága, el ne csússz, vicces lenne szeretkezés közben elcsúszni vagy egyéb
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 7:53 pm

-Á így már értem biztosan csak ki merült és nem tudta meg mutatni neked mire is képes. Legalább is ez az egyetlen lehetséges magyarázat, mert nem hiszem hogy tanárhoz képest gyenge lenne. Ha csak nem valami gyenge démon.
Gondolkodtam hangosan majd mögé mentem mikor kutya pózba helyezkedett és lassan be toltam neki a férfiasságomat. Derekát meg fogva lassan kezdtem mozogni benne majd fel gyorsítottam a tempót. Kissé előre hajolva a melellit kezdtem simogatni közben a csattogó hangokról lehetett már tudni, hogy megint gyorsan mozgok benne.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 7:57 pm



- lehetséges - mondtam még neki utoljára, majd belém hatolt. Lassan csinálta eleinte, majd mikor a melleimet simogatta gyorsított a dolgon. hangosan nyögtem, ami visszhagzott a fürdőben.
- Rayn ne hagyd abba, annyira jó - kicsit rásegítettem a mozgásra, és előre hátra mozogtam én is felvéve az ő ütemét. Néha kicsit köröket írtam le a fenekemmel, ilyenkor volt hogy mélyen bennem volt, aminek a hangja is meg volt.
- látni akarom, ahogy elélvezel bennem - mondtam magam elé, és reméltem, hogy változtatunk a pózon valahogyan. Talán ha a szennyesládára felültet, vagy a csempén a földön, vagy valahol,de látni akarom amikor elérjük a csúcsot.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Vas. Jan. 23, 2011 8:06 pm

Egyre jobba nyögtem én is ahogy rá segítette a mozgásra végül kérte, hogy láthassa az élvezet pillanatát.
-Rendben, de előbb még kiszeretnék próbálni valamit veled.
Ki húztam magam belőle majd ki léptem a kádból. Őt is kisegítettem majd szembe fordulva vele meg emeltem. Bele ültettem a farkamba majd neki döntöttem a hátát a falnak.
-Tarts még ki egy kicsit utána láthatod.
Folytattam benne mozgást tovább, közben meg csókoltam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Vas. Jan. 23, 2011 8:43 pm



Kíváncsian vártam, hogy mit szeretne tenni velem.
Kiléptünk a kádból, és nagyon udvariasan segített nekem, majd egyszer csak megemelt, és a férfiasságára húzott.
- Rayn -mondtam ki sóhajtva a nevét, és erősen kapaszkodtam a vállába.
- így is jó lesz, a szemedet szeretném látni ,de ha elfáradnál nyugodtan váltsunk pózt, attól izgalmasabb lesz csak - nyögtem ajkai közé, mert megcsókolt. Hevesen válaszoltam a csókjára, és még többet akartam. Kicsit a hideg falnak támasztottam a fejemet, majd a nyakát kezdtem csókolgatni, és nyalogatni. A farkincámmal pedig a fenekét simogattam.
Nyögések közepette többször ki mondtam a nevét.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Hétf. Jan. 24, 2011 7:02 am

-Ohh Ayra.
Nyögtem a csókjai között majd nem bírván belé élveztem egy újabb nagy adagot. Ezután le ültettem a szennyes kosár tartó tetejére és tovább mozogtam benne. Talán csak ostobaságból, de azt reméltem, hogy ha most sikerülne meg termékenyítenem akkor örökre velem maradna. De ősszintén inkább abban reménykedtem, hogy nem ilyen szégyenletes trükkel zárom egyszer magamhoz. Hanem szívből tiszta szívből. De bár hogy is gondoltam nem akartam most le állni. Nem akartam el veszteni őt azzal hogy esetleg be fejezem és utána talán nem látom őt többé.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Hétf. Jan. 24, 2011 11:07 am



A vállába mélyesztettem a körmömet, mikor elértem a csúcsra, de ő is követett rögtön. Lábammal a derekába kapaszkodtam, akartam még így maradni , és ezt ő meg is adta nekem, sőt többet.
Ahelyett, hogy leemelt volna magáról, vagy csak kicsúszott volna belőlem átrakott a szennyes ládára, és tovább mozgott bennem.
- Rayn megőrjítesz - nyögdécseltem, és szélesebbre tártam a lábamat neki.
tovább mozgott bennem, és éreztem hogy közelít az újabb orgazmus, ami nem is váratott magára sokat. Gyorsan elmentem másodjára is ,de a jelek szerint ő még mindig bírja, és ahogy érzem még mindig kemény neki.
- jézusom Rayn , ne hagyd abba -biztatta, és picit kintebb csúsztam a fenekemmel. Folyamatosan csókolóztam vele, és simogattam a fenekét, a karját a vállát, addig amíg egy újabb hullám rám nem tört. Hogy ő elment e nem tudom, mert kezdtem elveszteni magamat az élvezetek sorozatában.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.