Démon Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayn Delaver szobája

2 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Hétf. Jan. 24, 2011 5:49 pm

Tovább mozogtam benne közben mélyen csókolóztam vele.
-Arya annyira csodás vagy.
Miután Arya el élvezet én is belé élveztem a nedveink csak úgy csöpögött ki felé belőle.De még éreztem, hogy képes vagyok a folytatásra és ő is külön kérte, hogy folytassam. Így folytattam benne a mozgást, csak egy kicsit gyorsabban és már már a méhéig el jutva élveztem bele még egyszer. Kis pihenőt hagyva neki meg csókoltam.
-Akarod még folytatni? Vagy pihennél? Vagy esetleg vigyelek vissza az ágyra?
Meg csókolgattam a nyakát miközben csodás illatával töltöttem meg az orromat.
-De ha gondolod nekitámaszkodhatsz a falnak és folytathatom úgy is.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Hétf. Jan. 24, 2011 5:58 pm



Újabb hullámban tört lám az orgazmus és hangos sikoly kíséretében elélveztem, mert nagyon mélyen élvezett el bennem.
Fejemet a vállára támasztottam, és zihálva kapkodtam levegő után. kimerített teljesen. El sem hittem, hogy létezhet ilyen férfi a világon, aki képes erre. De a jelek szerint eddig nem jó felé keresgéltem. a sárkányok ,vagy legalább is Rayn nagyon jól tudja mi a dolga, ha egy lánnyal van.
Menjünk vissza a vízbe és fürdés le kicsit, aztán irány az ágy,hogy a karjaidban szenderedjek el, és reggel ott ébredjek fel, és frissült erővel szeretkezzünk egyet - suttogtam rekedtes hangon.
Kifárasztott teljesen, és nem voltam képes még egy menetre.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Jan. 25, 2011 7:05 am

Ki sem húzva a férfiasságom belőle meg emeltem és vissza vittem a vízbe. Ott le ültem, de őt nem eresztettem még mindig magamon tartva élveztem meztelen testének látványát. Egyik tusfürdőjéből testére öntve el kezdtem lágyan simogatni a bőrét amitől néha biztosan meg remegett. Mikor a hátát mostam puha bőrét csókolgattam ahol értem. Majd mielőtt fel állítottam volna bele élveztem megint a puncijába. Ezután meg mostam a punciját majd kissé bele nyúlva belülről is simogatni kezdtem. A forró nedv ami belőle és belőlem jött egy idő után elapadt jelezve, hogy el fogyott. Azért persze reméltem, hogy méhe azért fel szívott egy keveset belőle így volt rá esély, hogy meg termékenyül. Persze ha még sem az sem baj én már ügy éreztem, hogy számomra ő az igazi és meg fogok tenni mindent azért, hogy végül az enyém legyen. Miután meg mosdattam szárazra törültem majd fel emelve ki vittem az ágyhoz. Finomat le tettem majd mellé feküdve be takartam és meg csókoltam.
-Nyugodtan pihend ki magad és ha szeretnéd reggel addig kényeztetlek míg a menyben nem érzed maga.
Farkammal az ő farkát simogattam miközben kezemmel az oldalát cirógattam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Kedd Jan. 25, 2011 9:23 am


Felnyögtem, amikor felemelt,mert még mindig együtt voltunk. Finoman a vízbe ment velem, ahol érzékien elkezdett lemosdatni, de közben az apró mozdulatoktól mozgott is bennem, így többször megremegtem az érintésétől, majd együtt elélveztünk újra.
- Rayn kikészítesz -suttogtam, majd újabb sóhaj és nyögés következett, mert a puncimat is alaposan megmosta. Ha idő előtt nem hagyta volna abba újabb gyönyör tört volna rám.
Szorosan kapaszkodtam a nyakába,amikor bevitt a szobába és az ágyba helyezett.
- ühüm -már csak hümmögni, és sóhajtani tudtam cirógatásától, mert a fáradtság rám tört, amin nem is csodálkoztam. Olyat tett velem ma éjjel, amire eddig senki nem volt képes.
Mély álomba zuhantam ölelve őt, és hozzá simulva, ajkamat pedig az álom hatására önkénytelenül hagyták el a szavak:
- szeretlek Rayn - és aludtam tovább , mint ha meg sem történt volna a dolog. Hogy fogok e erre emlékezni nem tudom. most csak csendes nyugalmas álmomban voltam, és biztonságban Rayn kezei között és ágyában. Soha nem aludtam ilyen jót, mint most vele.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Jan. 25, 2011 1:29 pm

Kedvesen próbáltam rá mosolyogni ahogy meg jegyezte, hogy ki készítem amikor meg fürösztettem. Teste reagált a cirógatásokra majd álmában ki jelentette, hogy szeret engem.
-Én is téged Arya.
Finoman meg csókoltam majd átölelve elaludtam vele. Reggel mielőtt fel ébredt volna fel öltöztem majd le rohantam a büfébe reggeliért és kávéért meg forró csokiért. Nem tudtam mit is szeret így mind kettő italból hoztam és péksüteményből is csokis crossant meg lekvárosat vittem neki meg magamnak. Reggelit le téve az ágy melletti asztalra finom csókokkal kezdtem ébresztgetni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Kedd Jan. 25, 2011 3:08 pm



Reggel finom csókokra ébredtem. És egyet el is kaptam, hogy nyelves legyen belőle. Végül pedig kellemesen kinyújtózkodtam az ágyban.
- jó reggelt - motyogtam kicsit rekedten, mert még kicsit kómás voltam. és ekkor csapta meg az orromat különböző dolgokból áradó illat.
- hm, ennél szebb ébresztésnek is kívánhatok magamnak, vagy is igen, de arra még nem vagyok kész, és farkas éhes vagyok -felültem az ágyba, kebleimet csak a hajam takarta el.
- te elmentél ezekért? - néztem Raynre döbbenten, majd oda húztam, hogy még egy csókot elvegyek tőle.
- ez nagyon kedves tőled -mosolyogtam rá, majd kíváncsian néztem miket hozott nekem.
- mit szólnál egy ágyban elfogyasztott reggelihez mondjuk meztelenül, aztán pedig learathatnád a jutalmadat -kacsintottam rá kuncogva, és arrább húzódtam az ágyon, hogy oda férjen ő is.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Jan. 25, 2011 5:31 pm

Hosszan el játszottam a nyelvéel mikor ébresztésnél el kapta az ébreszgetös csókot.
-Jó reggelt.
Kicsit el mosolyodva oda tettem tálcán a reggelit.
-Nos igen végül is egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy össze bújunk. Törődni is kell egymással, hogy a kapcsolat sokáig ki tartson. Még akkor is ha a kapcsolat egyenlőre csak barátság.
Feleltem a csók előtt bár én inkább nem barátságnak tekintettem a köztünk lévő kapcsolatot hanem többnek. Szavaira le vetkőztem majd mellé feküdve gondoltam kézből adom neki a falatokat.
-Azt hiszem ha le aratom a fáradozás ért való jutalmat akkor megint el fáradsz.
Mosolyogtam és meg pusziltam az arcát.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Kedd Jan. 25, 2011 5:48 pm



Kezdett levenni a lábamról minden értelemben. Még senki nem törődött velem ennyire, és ennyit mint ő.
- el fogsz kényeztetni -mosolyogtam rá vidáman, majd figyeltem,ahogy levetkőzik és bebújik mellém az ágyba.
- én többnek mondanám, mondjuk a kettőnk dolgát szeretői viszonynak, ami még akár fejlődhet is. Csak tudod velem még senki nem törődött így, mint te. Senki nem adta azt meg nekem ,amit te az éjjel, és most reggel is, és megrémítenek ezek a dolgok - hajtottam le a fejemet picit szégyenlősen.
- meg ott van az is, hogy mások mit fognak szólni ,hogy egy succubussal feküdtél össze - továbbra is csak a tálcát néztem, majd belekortyoltam a forrócsokiba egy picit. Nagyon finom volt.
- nem fogok elfáradni, ha csak egyszer, és érzékien csináljuk. -oda bújtam hozzá, hogy picit megnyugodjak.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Jan. 25, 2011 5:56 pm

-Én is többnek tartalak.
Csendben végig hallgattam és vigasztalóan szóltam hozzá.
-Tudod ettől nem kell zavarba jönnöd. Mert ha valaki igazán meg szeret az meg teszi azt érted, hogy törődik veled. Ez pároknál el fogadott meg egyes testvéreknél is.
Gyengéden átöletem ahogy hozzám bújt.
-Rendben bár azt hiszem ez a egyszeri menet most reggel el fog húzzodni kicsit.
Mosolyogtam egy kicsit majd meg pusziltam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Kedd Jan. 25, 2011 6:06 pm



- nem vagyok zavarba, vagy ha abban is vagyok inkább csak nem értem ezt az egészet. velem még soha nem volt ilyen -szorosan oda bújtam hozzá, és magamba szívtam az illatát, amitől kicsit megnyugodtam. De legbelül teljesen zavaros volt minden számomra. Mert nem értettem semmit sem.
- a testvéred mit fog hozzám szólni? - nem tudom mért kérdeztem meg tőle, mintha fontos lenne a dolog, vagy nem is tudom.
- hogy érted azt hogy elhúzódni? - tartottam a szája elé egy falatkár a reggeliből, aminek a felét végül az én számba tettem, és úgy kínáltam őt meg másodjára.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Kedd Jan. 25, 2011 6:13 pm

-Hát egyszer minden jóra sor kerül.
Mondtam neki, mert igazából már fogalmam sem volt mit mondjak neki.
-Hát nem tudom. Biztosan nem fog örülni neki. De ez engem nem érdekel eddig mindig rám támaszkodott, de ez nem mehet mindig így. Ha mindig mellette maradok akkor ő csak gyerek marad aki képtelen lesz ellátni ön magát. Így viszont az n életem is el tékozodik. Ebből pedig nem kérek szeretném szabadon meg tapasztalni az élet súlyát. Szeretnék feleséget és gyerekeket. Nem pedig korán meg halni amiért védek valakit aki nem képes soha magára vigyázni.
Kicsit észbe kaptam, mert kezdtem indulatossá válni a gondolattól.
-Hát úgy értettem, hogy nem szeretném öt perc alatt le rendezni. Szeretnék sokáig veled lenni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 8:06 am



- csss -csitítottam el csókkal arra,hogy minden rendben fog jönni. Valahol mélyen úgy érzem, hogy megtaláltam azt amit keresek már rég óta. De ez az érzés annyira megrémít, hogy nem merem magamnak beismerni. És annyira szokatlan ez az érzés, amit érzek, hogy megnevezni sem tudom igazán.
- Ha kell segíts neki,de csak végső esetben szerintem, mert sosem fogja megtapasztalni az életet. Az pedig ,hogy te zárkózz el az élettől én nem fogom hagyni a tegnapi éjszaka után. Kár lenne téged dugva tartani, bár én szívesen tartanálak dugva, és ... -elnevettem magamat, majd félre raktam a tálcát, és az ölében landoltam.
- szóval lassan akarod csinálni, hmm. Mi is legyen, mert nekem még utána le kellene fürdenem, és visszamenni a szobámba átöltözni mielőtt a órára kellene mennem és szerintem már a szobatársam is izgul hol lehetek- kicsit gondolkoztam, de közben a mellkasát csókolgattam, a fenekemet pedig a férfiasságához dörzsöltem.
- mit szólnál ha a tusolóban csinálnánk. Kellemest a hasznossal, szépen elkezdenénk egymást lemosni ami felérne egy előjátékkal, aztán pedig mikor már nem bírunk magunkkal a falhoz préselhetsz és szeretkezhetünk, és így le is mossuk utána egymást és közben -kuncogtam el magamat, és megfordultam rajta, hogy 69 pózban izgatni kezdjem őt. Eleinte csak kézzel, de nem várattam sokáig és szopogatni kezdtem.
- na mi a válaszod?
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 8:25 am

-Hát ha érzékien szeretnéd azt csak lassan lehet.
Emlékeztettem ahogy hozzám dörzsölte magát amitől fel izgultam.
-Részemről rendben, bár éred ki hagynám az órákat is.
69 pózba helyezkedett így meg csodálhattam a punciját. Nyelvemmel finoman és lágyan végig nyaldostam majd csókolgattam. Addig nyalogattam amíg kissé be nedvesedet így lassan beljebb toltam a puncijába a nyelvem és belülről kezdtem kényeztetni. Ujjammal rá segítve lassan simogatni kezdtem, hogy fokozzam a hatást.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 1:57 pm



- akkor lassan fogjuk csinálni - mosolyodtam el, majd éreztem, hogy felizgult már egy kis dörzsöléstől is, így megfordultam, hogy belekezdjünk a játékba.
- hidd el én is, de nem akarom hogy kidobjanak - mondtam neki miközben izgattam a kezemmel a keményedő pálcáját, amit végül egészen addig szopogattam és nyalogattam, amíg kemény nem lett. De közben ő sem tétlenkedett, és a puncim körül tevékenykedett, amiktől sóhajok, és nyöszörgések hagyták el a számat.
Hagytam kicsit ujjazni, majd felkeltem róla, és kézen fogva a fürdő felé indultam. Beállítottam a vizet, majd tusfürdőt nyomtam a kezembe és elkezdtem finoman, körkörösen mosni a felsőtestét, néha meg is csókoltam, majd egészen férfiasságáig csúsztattam a kezemet.
- annyira kívánlak már -súgtam a fülébe,ahogy felálltam, hogy hosszan csókolózzam vele. Nyelvemmel megnyalintottam először az ajkát, majd szenvedélyesen csókolni kezdtem, ami végül heves francia csókba ment át.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 5:36 pm

Miután le szált rólam követtem a fürdőbe. Míg ő a mellkasomat én addig a hátát simogattam turfűrdövel a kezemben.
-Én is kívánlak.
Mondtam és meg csókoltam közben férfiasságomat fogva lágyan meg simogattam vele az ő nedvesedő punciját. Majd lágyan be tolva fel nyomtam olyan mélyre amilyen mélyre tudtam.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 5:49 pm



finoman simogattuk még egymást, aztán mikor mind ketten ki mondtunk mit akarunk nem tétovázott sokáig. A falhoz nyomott, és férfiasságával simogatott odalent, majd lassan belém hatolt annyira amennyire csak tudott.
Felnyögtem ahogy ez megtörtént, és felhúztam a lábamat.
- Rayn annyira finom vagy -sóhajtottam, majd ha tudtam akkor kis köröket írtam le a csípőmmel fokozva a vágyunkat.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 5:58 pm

Lassan kezdtem mozogni benne.
-Ó Arya nem tudok veled be telni. Mióta meg láttalak csak rád gondolok és téged akarlak.
Szívesen meg kértem volna a keét, de az este is el mondta, hogy szeretne még keesglni hátha még sem én vagyok az akit keres. Persze etől én még úgy éreztem számomra ő az igazi és ettől én boldog voltam. Finoman meg csókoltam miközben mozogtam benne. ha valak ilátott volna minket biztos arra gondolt volna, hogy mi már házasok vagyunk.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 6:07 pm



- amíg akarsz meg is fogsz kapni -nyögdécseltem a fülébe, majd csókolóztunk kicsit.
Nagyon jó volt a dolog, mert tényleg nem siette el, én pedig minden egyes megmozdulását éreztem magamban. Jó volt így vele lenni, és a testem teljesen odasimulva az ővéhez, olyan volt mintha nem is két testről lenne szó,hanem egyről.
- növeszd meg egy picit, csak egy picit -súgtam neki két csók között.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 6:14 pm

-Óh Arya olyan ez mintha mindig is csak téged akartalak volna.
Kicsit gyorsitottam majd amikor kérte kicsitm eg nővesztetetm a méretem. Farkam hegyével finoman a fenekébe hatoltam miközben a férfiasságom a puncijában mozgott.
-Azt hiszem ma is tele fogom élvezni a méhed Arya.
Ahogy mozogtam rajta tovább egyszer csak belé élveztem, de nem hagytam abba a mozgás.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 6:25 pm



Egyszerűen nem tudtam mit mondani rá. tudom, hogy én vagyok neki az első, és szeretném ha mással is kipróbálná a dolgot, mert utána már nem tudom képes leszek e elviselni, ha úgy alakultak a dolgok.
Hangosan felnyögtem amikor megnövelte a méretét, a következő pedig akkor volt amikor a sárkányfarkával hátul belém hatolt.
- Rayn -nyögtem fel a nevét, majd hamarosan megremegtem a karjaiban és elélveztünk.
- csak óvatosan drága, igaz szedek tablettát, és nem lesz gond. de ha megint azt csináljunk mit éjjel ki fogok dőlni - kuncogtam el magamat, és jöhettek az újabb sóhajtások.
hamar elér az újabb gyönyör hulláma és zihálva döntöttem le a fejemet a vállára.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 6:33 pm

Kissé csalódótnak tünhettem miután mondta, hogy tablettákat szed.
-Azért csak óvatosan a tablettákkal Arya drága nehogy egyszer ellentétesen hasson és akkor többes ikreid lehetnek.
Mikor a vállamra dölt lassan fel emeltem és rá tettem a szennyes tartóra és gyengéden mozogtam benne tovább.
-Persze én majd sok gyermekkel szeretnélek meg áldani ha odáig el jutunk.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 6:44 pm



- nem lesz baj - simítottam meg az arcát, majd megkapaszkodtam a vállában, mert kivitt megint a szennyes tartóra.
- ráérünk még azzal -nyögdécseltem, majd kintebb csúsztam a ládán és széjjelebb tártam a lábamat.
- legyen most ez az utolsó, ha gondolod adj bele mindent - húztam közelebb a lábammal, és csókoltam meg. Lassan tényleg mennem kellene bármennyire is szeretnék vele lenni megint úgy mint éjjel,de ha így folytatjuk megint nem fogok sehová sem menni.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 6:52 pm

Szavaimra meg nyugtatott majd közölte, hoggy most ez legyen az utolsó aktusunk.
-Rendben ahogy szeretnéd drága.
Egyre jobban mozogtam benne közben össze vissza csókoltam a száját és a testét. Farkammal a fenekét kényeztettem még mindig miközben készültem egy jó nagyot élvezni a poncijába.
-Arya ez most nagy adag lesz akár hat élvezéssel fel fog érni.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Arya Detin Szer. Jan. 26, 2011 7:05 pm



hosszan csókolóztunk és a testemet is kényeztette, majd jött a szokásos remegésem. De vissza tartottam magamat addig, amíg ő el nem élvez, hogy egyszerre érjük el a csúcsot.
- Rayn -sikítottam a nevét mikor elmentünk.
- Jézusom, hogy vagy erre képes? - néztem először rá, majd le közénk, majd a falnak dőltem.
- ha ma végeztem a sulival megfoglak keresni, hogy folytassuk. nem bírok betelni veled, újra és újra akarlak - pihegtem nem eresztve őt.
-lefürdetsz kicsim? -kérdeztem tőle érzékien és a hasát simogattam.
Arya Detin
Arya Detin

Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Rayn Szer. Jan. 26, 2011 7:13 pm

Nyögve egyet belé élveztem majd magamhoz öleltem.
-Hát tudod sárkány ként nagyobbak a heréim mint az embereké vagy az ember formájú démonoké. Így több spermán termelődni amit néha képes vagyok egy kisebb adagban ki engedni ha úgy adódik.
Lassan meg emeltem és vissza vittem a vízbe ahol lassan ki bújva belőle szépen meg mosdattam. Persze ez a mosdatást is elég érzékien csináltam. Kezeimmel lágyan simogattam rá a tusfürdőt. Punciját lassú új mozgásokkal tisztogattam míg farkammal lágyan simogattam a testét.
Rayn
Rayn

Hozzászólások száma : 74
Join date : 2010. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty Re: Rayn Delaver szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.